Aktualności: Bełchatów

03
Cze

W DNIACH 04-05.06.2015R. SEKRETARIAT W BEŁCHATOWIE BĘDZIE NIECZYNNY

Informujemy, iż w dniach 04-05.06.2015r. Sekretariat Szkół "Cosinus" w Bełchatowie będzie nieczynny. Zapraszamy od poniedziałku.

22
Kwi

ROZDANIE ŚWIADECTW ZLO „COSINUS” W BEŁCHATOWIE

INFORMUJEMY, IŻ UROCZYSTE ROZDANIE ŚWIADECTW ZAOCZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO ODBĘDZIE SIĘ 26 KWIETNIA 2015 ROKU O GODZINIE 13:00 W II LO IM. J. KOCHANOWSKIEGO W BEŁCHATOWIE

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.