Aktualności: Bełchatów

29
Lip

ODROBINA SŁODYCZY :)

DLA KAŻDEGO COŚ SŁODKIEGO :)

28
Lip

ZDJĘCIA Z WAKACJI

DRODZY SŁUCHACZE SZKÓŁ COSINUS W BEŁCHATOWIE PROSIMY O NADSYŁANIE NA NASZ PROFIL FACEBOOK ZDJĘĆ Z WAKACJI. DLA AUTORÓW NAJCIEKAWSZYCH ZDJĘĆ CZEKAJĄ NIESPODZIANKI :) :)

03
Cze

W DNIACH 04-05.06.2015R. SEKRETARIAT W BEŁCHATOWIE BĘDZIE NIECZYNNY

Informujemy, iż w dniach 04-05.06.2015r. Sekretariat Szkół "Cosinus" w Bełchatowie będzie nieczynny. Zapraszamy od poniedziałku.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.