Aktualności: Bełchatów

28
Paź

PROŚBA O POMOC

Potrzebna jest krew dla pięciomiesięcznego chorego dziecka (guz mózgu).

Prosimy o oddanie krwi (bez znaczenia jest grupa krwi ofiarodawcy) z zaznaczeniem dla kogo jest przeznaczona.

Podczas oddawania krwi należy podać poniższe dane:

Liliana Borkowska - wiek pięć miesięcy.

Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi,

oddział neurochirurgii.

21
Paź

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom ze Szkoły Cosinus w Bełchatowie za czynny udziale w akcji  "Spływ na byle czym".


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W naszych szkołach możesz uzupełnić wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.