Aktualności: Białystok

30
Lip

Kurs maturalny z matematyki

26 sierpnia 2014r. matura poprawkowa z matematyki? Nie martw się pomożemy Ci. Zapraszamy na kurs maturalny z matematyki. Gwarantujemy najniższą cenę w mieście. Szczegóły w sekretariacie.

22
Lip

Wzór strony tytułowej

Do pobrania w załączniku...

Więcej 

22
Lip

Dni Moniek (Lipiec 2014r.)

W ostatni weekend 19-20.07.2014 odbyła się w Mońkach niesamowita impreza. My również tam byliśmy i przygotowaliśmy atrakcji co nie miara.
Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.