Aktualności: Białystok

25
Lis

Bezpłatne dodatkowe zajęcia !

Szanowni Słuchacze!
Przygotowaliśmy Wam szeroką ofertę bezpłatnych i ciekawych zajęć dodatkowych. Już rozpoczęły się zajęcia z języka niemieckiego dla słuchaczy kierunków medycznych. Systematycznie będziemy Państwa informować o kolejnych przygotowanych specjalnie dla Was zajęciach dodatkowych. Więcej 

18
Lis

Uwaga Słuchacze !

Informujemy, że w sobotę 21 listopada wszystkie Państwa sprawy będą załatwiane w sekretariatach zjazdowych w godz. 7.30-16.30. Sekretariat przy ul. Św. Rocha 3A będzie nieczynny.

29
Paź

KURSY MATURALNE

Drodzy Maturzyści!
Zapraszamy serdecznie na najtańszy i najlepszy KURS MATURALNY w mieście!!!
Zajęcia odbywają w następujących dniach:
Matematyka - w każdy poniedziałek, godz. 16.00-18.15
Język polski Nowa matura- w każdą środę, godz. 16.30-18.45
Język polski Stara matura- w każdy czwartek godz. 16.00-17.30
Szczegółowe informacje, dotyczące naszych kursów maturalnych w sekretariacie szkoły i pod nr tel. 85 744 51 21


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.