Aktualności: Białystok

08
Wrz

[Impreza w Kruszewie!] Więcej 

08
Wrz

Zajęcia w LO w dniu 28 września 2014r

Informuję słuchaczy wszystkich semestrów LO, że dnia 28 września 2014r (niedziela) jest dniem wolnym od zajęć szkolnych. Kolejny zjazd dla wszystkich semestrów odbędzie się 11 i 12 października 2014r

Dyrektor Wiesław Tomasz Chabowski

03
Wrz

Opiekun Medyczny

Zapraszamy wszystkich do zapisywania się na roczny kierunek Opiekuna Medycznego! W programie m.in.  Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.