Aktualności: Białystok

21
Maj

Informujemy, że w sobotę 21 maja będą czynne wyłącznie sekretariaty zjazdowe: II LO ul. Narewska 11, III LO ul. Pałacowa 2/1, XIII Gimnazjum ul. Piastowska 3d. Wszelkie ważne sprawy załatwimy w godzinach 8.00-16.30.
Sekretariat na ul. Św. Rocha będzie nieczynny

13
Kwi

Matura 2016

Uwaga Maturzyści !!! Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem matury pisemnej.
Informacja o egzaminach maturalnych ustnych już wkrótce.

24
Mar

Termin wyników egzaminów zawodowych styczeń 2016

Drodzy Słuchacze wyniki egzaminów zawodowych styczeń 2016, będą do odebrania 30 marca 2016 w sekretariacie szkoły przy ul. Św. Rocha 3A.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.