Aktualności: Białystok

21
Maj

Egzaminy zawodowe

Drodzy słuchacze, w ostatnich dniach do wszystkich osób, które złożyły deklaracje na egzamin zawodowy został wysłany wiadomością SMS szczegółowy terminarz.  Więcej 

24
Kwi

Zmiana pracy sekretariatu

W najbliższą sobotę (25.04) zapraszamy do sekretariatów zjazdowych w szkołach. Sekretariat przy ul. Św. Rocha będzie nieczynny.

17
Kwi

Matura 2015 – harmonogram

Egzamin maturalny pisemny:  Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.