Aktualności: Białystok

28
Sty

Harmonogram zjazdów semestr wiosenny 2015/2016

Aktualny terminarz zjazdów dla Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego i Szkół Policealnych: Więcej 

05
Sty

Dekalaracje na egzamin zawodowy – czerwiec 2016

Przypominamy wszystkim Słuchaczom, którzy chcą zdawać egzaminy zawodowe w czerwcu 2016 i nie złożyli jeszcze deklaracji, iż wkrótce mija termin ich doręczenia. Deklarację należy oddać w sekretariacie szkoły, przy ul.Św.Rocha 3a.

04
Sty

Zakończenie roku Liceum Ogólnokształcące

Drodzy absolwenci Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego, informujemy, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się 9 stycznia (sobota) o godzinie 11.30.
Ze względu na dużą ilość absolwentów zapraszamy wszystkich do sali nr. 133, II LO, ul. Narewska 11.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.