Aktualności: Białystok

24
Wrz

Wyjazd

Drogie Słuchaczki Kosmetyki (III i IV sem.) z radością informujemy że już 26 września  szkoła Cosinus organizuje wyjazd na wyjątkowe targi kosmetyczne w Warszawie.

Będzie to czas zdobywania dodatkowej wiedzy, rozszerzania swoich umiejętności ale i świetnej zabawy.  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. 

22
Wrz

Pierwszy zjazd

Drodzy Słuchacze!

Dziękujemy za wybór naszej szkoły. Wybraliście Państwo największą i najlepiej zorganizowaną szkołę w mieście!

 W najbliższy już weekend 26-27.09.2015 rozpoczynamy zajęcia na semestrach jesiennych. Z dumą informujemy, że w naszej szkole ruszają wszystkie zaplanowane kierunki, a grupy są już podzielone. U nas wszystkie zasady są jasne od początku – każdy z Państwa otrzymał już sms-a w jakiej jest grupie i gdzie dokładnie odbywają się zajęcia. W przypadku jednak nie otrzymania takiej wiadomości  - prosimy o kontakt z sekretariatem pod nr tel. 85/744 51 21.

Plan zajęć na najbliższy zjazd również jest już dostępny - znajdziecie go Państwo na naszej stronie www.cosinus.pl .

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na zajęciach

15
Wrz

Wszystko bezpłatnie!

Gwarancja bezpłatności

Żadnych ukrytych kosztów 

Zapisz się już dziś i skorzystaj z bezpłatnej nauki!!!  Więcej 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.