Aktualności: Białystok

26
Sie

Deklaracje na egzamin zawodowy styczeń 2016

Przypominamy, o wypełnianiu deklaracji na egzamin zawodowy styczeń 2016. Ostateczny termin składania deklaracji Więcej 

20
Sie

Matura poprawkowa

Informujemy, iż poprawkowa matura z Matematyki i Języka angielskiego odbędzie się 25 sierpnia o godz. 9.00 w II LO, Narewska 11. Wszystkim poprawkowiczom życzymy powodzenia.

30
Lip

Poprawka matury?

Czeka Cię poprawka matury z matematyki?
Nie martw się my Ci pomożemy :)   Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Białymstoku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.