Aktualności: Bydgoszcz

01
Kwi

WESOŁYCH ŚWIĄT

27
Mar

„Stara” matura 2015

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego Cosinus przypomina słuchaczom zdającym starą maturę o złożeniu bibliografii do Sekretariatu Szkoły przy ul. Dworcowej 7/6a.

Termin upływa 01.04.2015

Niezłożenie bibliografii w terminie uniemożliwi przystąpienie do ustnej matury z języka polskiego.

27
Mar

Uwaga !!!

Informujemy, iż 04 kwietnia 2015 sekretariat przy ul. Dworcowej 7/6a będzie nieczynny.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.