Aktualności: Bydgoszcz

29
Kwi

COSINUS BYDGOSZCZ ZAPRASZA NA MAJÓWKĘ

29
Kwi

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego.

Rozdanie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się po egzaminie maturalnym z języka polskiego (4 maja 2016) na ul. Szarych Szeregów . Od 05 maja 2016 świadectwa będzie można odebrać w sekretariacie szkoły na ul. Dworcowej 7/6a.

28
Kwi

UWAGA !!!

Informujemy, iż 2 maja 2016 sekretariat przy ul. Dworcowej 7/6a będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.