Aktualności: Bydgoszcz

20
Lis

Wspólnie możemy więcej! I Ty możesz uratować komuś życie! Już 22 listopada 2015r. możesz zarejestrować się jako dawca szpiku Fundacji DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych) w ramach akcji „Pomóż Kamili, Reginie i innym”, która odbędzie się w następujących lokalizacjach: Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, Bydgoszcz w godzinach 11:00 – 17:00, Fundacja „Wiatrak”, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz w godzinach 09:30 – 15:30.

19
Lis

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DODATKOWE I FAKULTETY!

Uprzejmie informujemy, iż szkoła Cosinus w Bydgoszczy organizuje zajęcia dodatkowe przygotowujące słuchaczy liceum oraz szkoły policealnej do egzaminu maturalnego i zawodowego.

Dla uczniów Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego fakultety będą realizowane z następujących przedmiotów: matematyka, język angielski, język polski, WOS, geografia , biologia. Natomiast dla słuchaczy Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych zajęcia obejmą następujące kierunki: kosmetyka, BHP, informatyka, opiekun medyczny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych zajęciach.

18
Lis

Miłośnikom kwiatów, którzy marzą o prowadzeniu własnej działalności bądź pracy w salonie florystycznym polecamy kierunek FLORYSTA! Nauka trwa rok, szkoła jest całkowicie bezpłatna a podczas nauki słuchacze tworzą kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych i suszonych, wykonują wiązanki okolicznościowe, poznają zasady tworzenia dekoracji z roślin, rozwijają wrażliwość i wyobraźnie plastyczną. ZAPRASZAMY :)) Poniżej prace florystyczne naszych zdolnych słuchaczy.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.