Aktualności: Bydgoszcz

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Lory - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

26
Wrz

SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA SŁUCHACZY „COSINUSA” 18.10.2014r. o godz. 19.00 w kręgielni Olimpic Bowling Center w Hali ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy

18 października 2014 r. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH SŁUCHACZY na bezpłatne spotkanie integracyjne w kręgielni Olimpic Bowling Center w Hali ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59. To wspaniałe miejsce i okazja do spędzenia czasu w gronie znajomych osób. Kręgielnia jest wyposażona w pełni skomputeryzowane tory do gry w kręgle Bowling. Wszystkich przemęczonych, zestresowanych i spragnionych relaksu słuchaczy "Cosinusa" zapraszamy na SUPER ZABAWĘ.

26
Wrz

Święto ulicy Cieszkowskiego w Bydgoszczy

13 września 2014 r. Szkoła "Cosinus" w Bydgoszczy brała udział w Święcie ulicy Cieszkowskiego. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla dzieci i dorosłych: wielki stół z owocami i ciastami, stoiska artystów, rzemieślników, handel uliczny, stoiska ze starociami, książkami. "Cosinus" również przygotował dla uczestników spotkania mnóstwo atrakcji: profesjonalny manicure w wykonaniu naszej Pani kosmetolog, konkursy, gadżety.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.