Aktualności: Bydgoszcz

22
Lip

Impreza „Otwieracz” 2014 w Myślęcinku (koło Bydgoszczy)

W dniach 28-29.06.2014 COSINUS gościł w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku koło Bydgoszczy. Oczywiście nie mogło nas tam nie być. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: konkursy i gadżety, profesjonalny manicure w wykonaniu naszej Pani kosmetolog zainteresował nawet dzieci (wszyscy to wiedzą, że o urodę trzeba dbać już od najmłodszych lat).

 

22
Lip

PRACE FLORYSTYCZNE NASZYCH ZDOLNYCH SŁUCHACZY

22
Lip

Egzamin zawodowy z florystyki czerwiec 2014

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.