Aktualności: Bydgoszcz

19
Gru

ROZPOCZĄŁ SIĘ NABÓR WIOSENNY 2015 (ZAJĘCIA OD LUTEGO 2015 r.)

SEKRETARIAT PRZY UL. DWORCOWEJ 7/6A ZAPRASZA DO ZAPISÓW.

19
Gru

Wielu radosnych i ciepłych chwili z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszstkim naszym obecnym i przyszłym słuchaczom życzy Cosinus Bydgoszcz.

19
Gru

Godziny pracy sekretariatu w okresie świątecznym

Sekretariat szkół policealnych oraz liceum przy ul Dworcowej 7/6a.

w dn. od 24.12.2014 do 27.12.2014r. oraz 31.12.2014 będzie nieczynny.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.