Aktualności: Bydgoszcz

17
Gru

UWAGA!!!

Informujemy, iż 24 grudnia 2015, 31 grudnia 2015 oraz 2 stycznia 2016 sekretariat przy ul. Dworcowej 7/6a będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. 

04
Gru

Mikołajki w Cosinusie zaczęły się już od dziś. Drodzy Słuchacze „Cosinus”- w najbliższy weekend zapraszamy na kolejny zjazd. Warto być obecnym. Spodziewamy się wizyty Świętego Mikołaja!!! Przy tej okazji proponujemy Wam zabawę. Polub oraz udostępnij nasz post i odbierz na zjeździe 05-06 grudnia przygotowane przez nas mikołajkowe upominki.

20
Lis

Wspólnie możemy więcej! I Ty możesz uratować komuś życie! Już 22 listopada 2015r. możesz zarejestrować się jako dawca szpiku Fundacji DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych) w ramach akcji „Pomóż Kamili, Reginie i innym”, która odbędzie się w następujących lokalizacjach: Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141, Bydgoszcz w godzinach 11:00 – 17:00, Fundacja „Wiatrak”, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz w godzinach 09:30 – 15:30.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.