Aktualności: Bydgoszcz

08
Lis

UWAGA SŁUCHACZE !

Sekretariat Szkoły "Cosinus" w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 7/6Aw dniach 10 i 11 listopada 2014r. będzie  nieczynny.

17
Paź

KINO ZA FREKWENCJĘ

Witajcie! Miło nam poinformować, że mamy kolejną promocję dla naszych Bydgoskich słuchaczy. Tytuł promocji "kino za frekwencję" Zasady są bardzo proste! Jeśli Wasza grupa będzie miała najwyższą frekwencję po ukończeniu semestru, wszyscy (wygrana grupa) pójdziecie do kina za free! W zasadzie nagrody są dwie:
1) promocja dotyczy wszystkich pierwszych semestrów LO oraz Szkół Policealnych w Bydgoszczy,
2) promocja dotyczy semestrów: od II do VI LO oraz Szkół Policealnych w Bydgoszczy.

Promocja ważna od 01.10.2014 do zakończenia nauki na wszystkich semestrach.

10
Paź

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

27 września 2014 r. mieliśmy okazję przywitać naszych słuchaczy w nowym roku szkolnym. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.