Aktualności: Bydgoszcz

26
Sty

TERMINY ZJAZDÓW

Terminy zjazdów na semestr wiosenny 2015 są już dostępne.

Uwaga! Terminy zjazdów w maju 2015 mogą ulec zmianie.

19
Gru

ROZPOCZĄŁ SIĘ NABÓR WIOSENNY 2015 (ZAJĘCIA OD LUTEGO 2015 r.)

NABÓR NA LUTY  2015 ROZPOCZĘTY  :)

 

ZAPISY – SEKRETARIAT  - przy ul. Dworcowej 7/6A (pierwsze piętro)

 

Tel.  52/ 322 09 13

19
Gru

Wielu radosnych i ciepłych chwili z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszstkim naszym obecnym i przyszłym słuchaczom życzy Cosinus Bydgoszcz.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bydgoszczy możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.