Aktualności: Chorzów

10
Lut

EGZAMIN POTWIERDZAJACY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

ETAP PISEMNY: 20 CZERWCA 2016R (poniedziałek) GODZ. 12.00 ETAP PRAKTYCZNY: OD 21 CZERWCA 2016 DO 04 LIPCA 2016R Termin ogłoszenia wyników: 26 SIERPNIA 2016R
13
Sty

EGZAMIN ZAWODOWY

PROSZĘ PAMIETAĆ, ZE NA EGZAMINY NALEZY ZABRAĆ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY
13
Sty

egzamin zawodowy A.33

Kwalifikacja A.33 30 stycznia 2016r godz. 9.00 bytom, ul. Alojzjanów6-8

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Chorzowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.