Aktualności: Chorzów

19
Lut

WSPÓLNIE POMÓŻMY NATALII

WSPÓLNIE POMÓŻMY NATALII
Przekazując 1 % podatku na Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM
Nr KRS 0000269884 z dopiskiem dla Natalii Winiarskiej.
A kim jest Natalia? Natalia jest słuchaczem szkoły Cosinus w Chorzowie, ale przede wszystkim jest mamą Mikołaja i Martynki, której dusza chce szaleć, a ciało nie pozwala, bo jest chore na stwardnienie rozsiane.

28
Sty

egzaminy poprawkowe i dodatkowe

Na egzaminy poprawkowe i dodatkowe proszę zgłosić się do sekretariatu do 31 stycznia 2015r

05
Sty

egzamin zawodowy stary

Egzamin zawodowy "stary" odbędzie się w Bytomiu, ul. Alojzjanów 6- 8 w dniu 12.01.2015r godz. 12.00 - część pisemna, 13.01.2015r godz 9.00 - część praktyczna. Prosimy o przybycie z Dowodem Osobistym - pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Chorzowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.