Aktualności: Chorzów

28
Kwi

MATURA -przybory pomocnicze

Na pisemny egzamin maturalny z matematyki, fizyki,biologii,chemii,geografii,informatyki -zdający przynosi: linijkę, cyrkiel,kalkulator prosty

28
Kwi

Matura 2016

MATURA 2016

 

04.05.2016- j.polski- godz.9.00

05.05.2016 - matematyka-godz. 9.00

06.05.2016- j.angielski-godz. 9.00

Przypominamy:

Miejsce egzaminu: Bytom ul. Alojzjanów 6-8

Zdający powinien mieć ze sobą dowód osobisty,długopis z czarnym wkładem.

Zdający jest zobowiązany do zgłoszenia się do szkoły na 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu.

13
Kwi

MATURA 2016 R.

- BYTOM ALOJZJANÓW 6-8


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Chorzowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.