Aktualności: Gdynia

25
Maj

Zmiana godzin pracy Sekretariatu Głównego „Cosinus Plus”.

Godziny otwarcia sekretariatu:

W dniach: 27.05.2016 oraz 31.05.2016  sekretariat będzie czynny w godzinach: 10.00-18.00.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

08
Kwi

Termin składania deklaracji na sesję poprawkową

Informujemy, że termin składania deklaracji przystąpienia do kwalifikacyjnych  egzaminów  zawodowych w sesji jesiennej - październik 2016 upływa z dniem 16 kwietnia 2016r. Po tym terminie nie będzie już możliwości wprowadzenia dodatkowych deklaracji do systemu.  

05
Kwi

Dyżur Dyrektora – Liceum

Dyżur Dyrektora LO Cosinus Plus  odbywa się w szkole podczas trwania zjazdów oraz we wtorki w godzinach 14.30-16.30 na ul. Kołłątaja 1.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.