Aktualności: Gdynia

01
Lut

Egzaminy poprawkowe – szkoła policealna

Słuchaczy, którzy złożyli podania o możliwość zdawania egzaminów w terminie poprawkowym / dodatkowym informujemy, że egzaminy odbędą się w sobotę 6 lutego o godzinie 10.oo.  

20
Sty

Pierwsze semestry – rozpoczęcie zajęć w semestrze wiosennym 2015/2016

Pierwsze semestry kierunków policealnych rozpoczną zajęcia 27-28.02.2016r.
Serdecznie zapraszamy.

20
Gru

LO-Dodatkowy zjazd w styczniu

Witam.

Dodatkowy dzień zjazdu przypada na dzień 30 stycznia 2016roku. W tym dniu odbędą się egzaminy semestralne zgodnie z terminarzem.

K.Kowalewska


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.