Aktualności: Gdynia

04
Wrz

Witaj Szkoło

Dnia 20.09.2014 rozpoczynamy pierwsze zajęcia dla wyższych semestrów.

SEMESTR PIERWSZY ROZPOCZYNA ZAJĘCIA W DNIU 27 września 2014.

Serdecznie zapraszamy:). Proszę zabrać ze sobą uśmiech i dużo energii na cały semestr.

Powodzenia!!!

dyr. Katarzyna Kowalewska

04
Wrz

Egzaminy semestralne 2014/2015 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Egzaminy semestralne planowane są pod koniec rozliczania godzin danego przedmiotu w każdej grupie. Planowane terminy przypadają w grudniu 2014 oraz styczniu 2015.

04
Wrz

Szkoła policealna -Egzaminy semestralne jesien 2014/2015

Egzaminy semestralne planowane są pod koniec rozliczania godzin w każdej grupie. Planowane terminy wypadają na przełomie grudnia 2014 i stycznia 2015.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.