Aktualności: Gdynia

27
Lip

 NABÓR NA WRZESIEŃ 2015 ROZPOCZĘTY!!!

 

NOWY KIERUNEK W NASZEJ OFERCIE:

 TECHNIK MASAŻYSTA.

 

ZAPISY – SEKRETARIAT  - przy ul. Kołłątaja 1, w Gdyni

  ZAPRASZAMY DOŁĄCZ DO NAS!

29
Cze

Godziny pracy sekretariatu.

Informujemy, że w okresie 13.07.2015r.- 08.08.2015r. sekretariat jest czynny w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00. Sobota - nieczynne
10
Cze

Zakończenie roku dla IV semestrów i rozdanie świadectw

Zakończenie roku i rozdanie świadectw dla IV sem odbędzie się z godnie z poniższym grafikiem

  dnia 27 czerwca 2015r.

9.00 Terminale IV

9.30 Ochrona IV

10.00 Rachunkowość IV

 

13.30 Administracja IV

14.00 Kosmetyka IV

14.30 Informatyka IV

15.00 Bhp III

Serdecznie zapraszamy.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.