Aktualności: Gdynia

19
Paź

Podstawy Przedsiębiorczości- zajęcia dla Informatyki 1, Bhp 1, Ept 1, Ept 4, Kosmetyki 4, Rachunkowości 2.

Zajęcia z Podstaw Przedsiębiorczości są obowiązkowe dla słuchaczy, którzy nie mieli tego przedmiotu w szkole średniej. Zajęcia będą się odbywały w piątki na ul.Kołłątaja 1 w sali nr 2.

  Proszę sprawdzać na bieżąco terminarz.

19
Paź

Sekretariat na ul.Kołłątaja 1

W dniu 23.10.2014 Sekretariat w szkole  na ul.Kołłątaja 1 , czynny będzie w godzinach  8.00- 17.30.

Dnia 24.10.2014 8.00-16.00

02
Paź

Legitmacje szkole oraz zaświadczenia

Zapisy na legitymację odbywają się podczas zjazdów. Do odbioru są w sekretariacie weekendowym w szkole na ul.Kołłątaja 1.

Na zaświadczenia można się zapisać podczas zjazdów w szkole  lub w sekretariacie głównym na ul.Świętojańskiej 32/2.

Zaświadczenia są do odbioru  w sekretariacie na ul.Świętojańskiej 32/2 .

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.