Aktualności: Gdynia

01
Mar

Spotkanie dla absolwentów-maturzyści

Witam.

Zapraszam wszystkich absolwentów, którzy w maju przystępują do matury na spotkanie informacyjne a także na konsultacje z nauczycielami przedmiotów: matematyka (8.00-9.30); j.polski (9.40-11.10); j.angielski (11.20-12.50) . Spotkanie rozpoczyna się o 8.00 w dniu 8 marca 2015r.

Pozdrawiam

dyr K.Kowalewska

01
Mar

Próbna Matura

Witam. Zapraszam słuchaczy LO6A i LO6B na próbną maturę dnia 08.03.2015 od 8ej rano. Zaczynamy od  j. polskiego, potem j. angielski i na końcu matematyka. Na każdą część przewidujemy dwie godziny zegarowe. Arkusze przygotowali nauczyciele uczący w tych grupach.

Wszystkich Maturzystów serdecznie zapraszam i życzę powodzenia :-)

dyr. K. Kowalewska

26
Lut

„Wspólnie przeciw białaczce”

Oddając tak niewiele dajesz tak wiele. Czy chciałbyś zostać dawcą szpiku kostnego? Nigdy się nad tym nie zastanawiałeś i pewnie trochę się boisz. Ale pomyśl o tym, że jeszcze bardziej boją się ci, którzy tego szpiku potrzebują. Boją się, że go nie dostaną, że ich życie się skończy. Takich ludzi są tysiące, a nawet miliony. W Polsce co roku 10 tys. osób dowiaduje się, że ma nowotwór krwi. Może któregoś z nich to właśnie ty możesz uratować.
Zostań bohaterem, przyjdź na akcję organizowaną przez Sieć Szkół Cosinus w dniu 15 marca 2015r. od godziny 10.00 na ul.Kołłątaja 1.
„Dla Ciebie to tylko chwila, dla kogoś całe życie”.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.