Aktualności: Gdynia

30
Mar

Zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych….

27
Mar

Wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie styczeń 2015

Świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminów należy odbierać osobiście w sekretariacie głównym w szkole. Nie będą udzielane informacje telefonicznie na temat wyników

Zainteresowane osoby zapraszamy po odbiór dokumentów wraz z dowodem osobistym  od poniedziałku do soboty zgodnie z grafikiem pracy sekretariatu.

24
Mar

Druk pierwszej strony do pracy kontrolnej.

PRACA KONTROLNA

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.