Aktualności: Gdynia

19
Cze

Bez chodzenia na zajęcia nie ma renty rodzinnej

ZUS ma prawo zażądać zwrotu renty rodzinnej, jeśli uprawniony do niego zapisał się do szkoły policealnej tylko w celu jego otrzymania.

Więcej 

15
Maj

Kobieta w kalejdoskopie

27 maja 2010 roku w pracowni kosmetycznej naszej szkoły, mieszczącej się w Gdyni Karwiny przy ul: Brzechwy 11 odbyła się pierwsza edycja konkursu Kobieta w kalejdoskopie 4 pór roku zatytułowana LATO. Do konkursu przystąpiły słuchaczki trójmiejskich szkół kosmetycznych Więcej 

15
Maj

Międzynarodowe targi poznańskie

Forum Fryzjerstwa LOOK to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla branży fryzjerskiej cieszące się ogromną popularnością wśród zwiedzających - fryzjerów oraz osób bezpośrednio związanych z branżą lub osób które uczą się zawodu . To także coroczne święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.