Aktualności: Gdynia

24
Sty

Godziny otwarcia sekretariatu głównego na ul. Kołłątaja 1, w dniu 26.01.2015r.

W tym dniu sekretariat będzie czynny w godzinach : 10.00-18.00.

17
Sty

Akademia ETICA

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej etica.pl/cg.

Organizacja szkoleń i kursów z zakresu branży informatycznej. Szkolenia dofinansowane z środków unijnych.

14
Sty

Rozdanie świadectw dla Zaocznej Szkoły Policealnej

Rozdanie świadectw  18.01.2015

BHP III godz.  13.00

Kosmetyka godz.   13.30

Terminale  godz.   14.00

Rachunkowość godz.   14.30

Rozdanie  świadectw odbędzie się w szkole "Cosinus" na ul.Kołłątaja 1

Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł być na rozdaniu, świadectwa będzie można odebrać w tygodniu w sekretariacie szkoły pok. nr 6.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdyni możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.