Aktualności: Gliwice

22
Gru

Boże Narodzenie 2015

Naszym Drogim Słuchaczom Życzymy Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, samych Wspaniałych chwil w Gronie Rodzinnym

16
Gru

Wigilia i Sylwester

W dniach 24.12.15 i 31.12.15 sekretariat szkoły będzie nieczynny.

16
Gru

Nabór wiosenny już się rozpoczął

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły: LO wszystkie semestry, Administracja, Informatyka, BHP, Rachunkowość.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gliwicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.