Aktualności: Gliwice

27
Paź

Zapraszamy na warsztaty haftu matematycznego!

haft  (kliknij na mnie)

16
Paź

Kursy maturalne

Szkoła Cosinus organizuje kurs przygotowujący do matury z j.polskiego, j.angielskiego i matematyki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, informacje w sekretariacie 322318066. Zapraszamy

16
Paź

Dyżur Dyrektora

Dyrektor szkół Cosinus w Gliwicach pełni dyżur w sekretariacie szkoły w każdy wtorek w godz.15.00-17.00.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gliwicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.