Aktualności: Gliwice

29
Sie

III SEM INFORMATYKI

Zapraszam słuchaczy III sem informatyki do wypisania deklaracji na kwalifikacje E.13. Termin do 07.09.2014.

02
Cze

Matura 2014

Przypominamy, że tegoroczną maturę zdajecie Państwo w Bytomiu przy ul. Alojzjanów 6-8 Więcej 

02
Cze

Wyniki matury ustnej

Informację na temat ilości punktów uzyskanych z ustnej części egzaminu maturalnego uzyskać można w sekretariacie szkoły przy ul. Zwycięstwa 32.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gliwicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.