Aktualności: Gliwice

16
Gru

NOWY EGZAMIN ZAWODOWY E-12, E-13

Nowy egzamin zawodowy Etap Pisemny  odbędzie się 08 stycznia 2015 E-12 o godzinie 10.00, E-13 o godzinie 12.00.

25
Lis

PLANY ZAJĘĆ NA STORNIE SZKOŁY

Jednym ze sposobów otwierania strony z planem lekcji jest - zaznaczenie miasta, -oferta, -wybranie danej szkoły, - terminarze (obok informacji ogólnej),- wejście na dany zjazd, - wybranie zakładki z adresem zajęć.

06
Lis

10 LISTOPAD 2014

W dniu 10 LISTOPADA 2014R sekretariat będzie NIECZYNNY.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gliwicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.