Aktualności: Gliwice

26
Sty

Deklaracje – Matura 2015

Wszystkim przystępującym do MATURY 2015 przypominamy, iż do dnia 07.02.2015 istnieje możliwość dokonania zmian w deklaracji maturalnej.

26
Sty

Terminarz – wiosna 2015

Na stronie naszej szkoły dostępny jest terminarz Wiosna 2015. Zapraszamy

23
Sty

Rekrutacja rozpoczęta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej dla Dorosłych: Liceum Ogólnokształcące w tym przyjęcia na semestry wyższe

Szkoły Policealne: Administracja, BHP, Ochrona Fizyczna Osób i Mienia, Informatyka, Rachunkowość

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gliwicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.