Aktualności: Inowrocław

31
Maj

Konkurs GWIAZDOZBIORY III już za nami!

Pozytywne emocje, wyśmienita zabawa, wielu utalentowanych, młodych ludzi - tak można podsumować III edycję konkursu pod nazwą Gwiazdozbiory.

COSINUS miał zaszczyt i przyjemność zorganizować III edycję konkursu wokalno - charakteryzatorskiego Gwiazdozbiory podczas, którego młodzi oraz utalentowani mieszkańcy powiatu inowrocławskiego wcielają się w swoje ulubione gwiazdy muzyczne.  Wraz z Agencją Reklamową i PR Best Point, Kujawskim Centrum Kultury oraz Pijalnią Wód - Palmiarnią "Inowrocławianka" stworzyliśmy projekt, który pozwolił odkryć muzyczne talenty oraz ciekawe osobowości. Podczas konkursu licznie zgromadzona publiczność, mogła obejrzeć występy uczestników wcielających się w takie gwiazdy, jak: Adele, Agnieszka Chylińska, SIA, Nina Simon czy ABBA.

Specjalnie zaproszone jury w składzie: Beata Kabat, Adam Rzepliński, Piotr Woltman oraz Michał Witkowski oceniało występy uczestników, biorąc pod uwagę trzy podstawowe kryteria tj. odwzorowanie wybranej gwiazdy na podstawie jej stylizacji, ruch sceniczny oraz wokal. Wyżej wymienione czynniki składały się na werdykt jury w kategorii wykonawca. Ponadto wręczane były również nagrody w kategorii charakteryzacja.

W kategorii wykonawca zwyciężyła Martyna Tarasek, uczennica gimnazjum w Rojewie, która genialnie naśladowała wokalem, ruchem scenicznym i wyglądem piosenkarkę SIA.

Na II miejscu uplasowała się Paulina Matwiejuk w repertuarze Agnieszki Chylińskiej, a zaraz po niej na podium Dominik Łój w piosence "Czerwony, jak cegła" zespołu Dżem.

W kategorii charakteryzacja zwyciężyła Alicja Łastowska, która ucharakteryzowała Jacka Durzyńskiego na Ninę Simon.

Na II miejscu uplasował się Jacek Durzyński, który przygotował pod względem stylizacji Alicję Łastowską w roli Gwen Stefani. III miejsce zajęła Natalia Cięgotura za Sylwię Pałygę, która wystąpiła w roli Adele. 

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez sponsorów. Wśród nich: nagranie płyty w studiu, nagrodę pieniężną, mikrofony, gadżety muzyczne, kosmetyki, vouchery, bony. Sponsorami nagrody głównej w konkursie była: Szkoła Muzyczna Yamaha, szkoła Cosinus z Inowrocławia, Agencja Reklamowa i PR Best Point oraz sklep komputerowy KOMTEL, który ufundował nagrodę w plebiscycie, a mianowicie tablet. Wśród pozostałych sponsorów nagród pojawiły się takie marki, jak: Sklep Muzyczny Agola, Kubenz, America Store, Ziaja, Douglas, Kiełba i Buła, Kropa Pub, Amer Event, Studio Tańca Adama Borzęckiego, Save Your Life.

Dzięki uprzejmości wszystkich sponsorów nagrody otrzymali również uczestnicy konkursu, którzy nie uplasowali się na podium. Jednym słowem mówiąc - nikt nie wyszedł w konkursu z pustymi rękoma.

Patronat medialny nad imprezą sprawowali: Gazeta Pomorska, Nasze Miasto Inowrocław, Głos Inowrocławia, portal www.ino-online.pl oraz portal www.inianie.pl

Na zakończenie imprezy wystąpił zespół muzyczny Kaskada z Inowrocławia zabawiając mieszkańców powiatu dźwiękami muzyki i aktywizując do wspólnej zabawy.

 

25
Maj

Informacja

Uprzejmie informujemy, iż  dnia 27  maja 2016 roku sekretariat szkoły będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy!

09
Maj

POWODZENIA NA USTNYCH EGZAMINACH MATURALNYCH!


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.