Aktualności: Inowrocław

20
Gru

GWIAZDOR w Cosinusie – Drzwi otwarte na kierunku kosmetyka

18
Gru

EGZAMIN ZAWODOWY STYCZEŃ 2015

Egzamin zawodowy pisemny- 08.01.2015r

10.00- technik administracji

12.00-technik usług kosmetycznych oraz technik bhp

Egzamin zawodowy praktyczny-15.01.2015r

9.00-technik administracji

13.00- technik usług kosmetycznych oraz technik bhp

18
Gru

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dyrekcja oraz pracownicy szkół COSINUS w Inowrocławiu życzą zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego Nowego Roku 2015

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.