Aktualności: Inowrocław

15
Wrz

deklaracja maturalna

Osoby które chcą podejść do matury w maju 2015 r. muszą złożyć deklaracje maturalną do 30.09.2014 r. w sekretariacie szkoły przy ul. Toruńskiej 46-48.

05
Wrz

praktyki zawodowe

04
Wrz

31.05.2014 WOJCIESZKI w Gimnazjum nr 1

31.05.2014 w Gimnazjum nr 1 przy ul. Toruńskiej 46/48 odbyły się Wojcieszki- Rodzinny piknik organizowany przez dyrekcję gimnazjum w tym roku z udziałem szkół Cosinus w Inowrocławiu. Była przesympatyczna atmosfera, występy artystyczne, pokazy wokalne oraz malowanie twarzy przez słuchaczki Zaocznej Policealnej szkoły Kosmetyki Cosinus, które ozdobiły buzie wszystkich pociech. Polecamy się na przyszłość.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.