Aktualności: Inowrocław

22
Kwi

Szanowni Abiturienci

Szanowni Abiturienci

 

Miło mi złożyć serdeczne gratulacje z okazji ukończenia Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego „Cosinus”. Był to zapewne trudny czas wymagający wielu wyrzeczeń ale przecież zakończony sukcesem.

Sprostaliście Państwo licznym wymaganiom i udowodniliście sobie, że chcieć, to móc. Każdy egzamin semestralny to także ważny egzamin życiowy, bo dużą sztuką jest połączenie nauki z pracą, obowiązkami rodzinnymi.

Tym z Państwa, którzy zdecydowali się na zdawanie egzaminu maturalnego życzę spokoju, wiary we własne siły i sukcesu.

 Życzę też wszystkim, aby nie zakończyli edukacji na tym etapie, bo przecież uczymy się przez całe życie i dzięki temu lepiej poznajemy siebie i innych ludzi.

 

 

 

                                         Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki.

 

 

                                                                Koordynator  ds. liceów ogólnokształcących” Cosinus”.

                                                                         

                                                                      Wanda Banaszczyk

 

 

 

Łódź, kwiecień 2015

22
Kwi

Matura 2015

terminy

10
Kwi

Zakończenie roku

Zapraszamy wszystkich słuchaczy  VI SEMESTRU Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego na uroczyste rozdanie świadectw dnia 24.04.2015 tj. piątek o godzinie 17.00 w auli.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.