Aktualności: Inowrocław

30
Cze

Matura w terminie poprawkowym

Osoby, które nie  zdały egzaminu maturalnego  wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego zobowiązane są do złożenia do dyrektora szkoły pisemnego oświadczenia o ponowne przystąpienie do egzaminu z danego przedmiotu, nie później niż 7 lipca 2015 r.

23
Cze

Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły

Szanowni Państwo!

 

Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły dla słuchaczy Zaocznej Szkoły Policealnej COSINUS na kierunkach: 

- Technik Usług Kosmetycznych

- Technik Administracji 

odbędzie się 26 czerwca tj. piątek o godzinie 17.00 w siedzibie szkoły COSINUS w Inowrocławiu w AULI. 

01
Cze

Sekretariat nieczynny w dniu 05.06.2015

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy,iż w dniu 05.06.2015 sekretariat szkoły COSINUS w Inowrocławiu będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.