Aktualności: Inowrocław

26
Lis

FAKULTETY Z JĘZYKA POLSKIEGO

W dniu 29 listopada odbędą się fakultety z języka polskiego dla maturzystów w godzinach od 14.40-16.10 w sali nr 3 w Gimnazjum nr 3 ul. Toruńska 43/46. Zapraszamy.

19
Lis

Zapraszamy na ZAJĘCIA DODATKOWE!

Uprzejmie informujemy, iż szkoła Cosinus w Inowrocławiu organizuje zajęcia dodatkowe przygotowujące słuchaczy liceum oraz szkoły policealnej do egzaminu maturalnego i zawodowego.

Dla uczniów Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego fakultety będą realizowane z następujących przedmiotów: matematyka, język angielski, język polski, WOS, geografia , biologia. Natomiast dla słuchaczy Policealnej Szkoły dla Dorosłych zajęcia obejmą następujące kierunki: kosmetyka, BHP oraz administracja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych zajęciach. Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie szkoły.

10
Lis

Sekretariat nieczynny

Dnia 12 listopada tj. czwartek, sekretariat szkoły COSINUS w Inowrocławiu będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.