Aktualności: Inowrocław

25
Sie

Udany pod każdym względem COSINUS Summer Break

Szkoda, że takie imprezy odbywają się tak rzadko… Jesteśmy zaskoczeni tym, co tutaj zastaliśmy! Super impreza, brawa dla organizatorów ... – mówi Pani Kasia, która wraz z mężem i z córką przyjechała z Janikowa na imprezę zorganizowaną przez naszą szkołę.

I tak 23 sierpień minął pod znakiem znakomitej zabawy. Gigantyczne piłkarzyki, spodnie i narty wieloosobowe, rury do skakania, darmowy manicure, malowanie twarzy, letnie przeboje i wiele innych. Wszystko to przyciągnęło tłumy spacerowiczów do nowej części Parku Solankowego w Inowrocławiu. Stoisko naszej szkoły było oblegane z godziny na godzinę. Zresztą zobaczcie sami! 

www.inianie.pl/niedziela-w-solankach-pod-znakiem-aktywnego-wypoczynku-i-dobrej-zabawy

www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=22251&nr=1

19
Sie

EGZAMINY W TERMINIE DODATKOWYM

 

PRZEDMIOT

 

DATA

GODZINA

AD II

Działalność gospodarcza w jednostce organizacyjnej

wtorek

25.08.15

13.00

AD II

Podstawy finansów publicznych

wtorek

25.08.15

13.30

AD II

Wykonywanie prac biurowych

środa

26.08.15

11.00

BHP II

Ergonomia w procesie pracy

środa

26.08.15

12.00

BHP II

Język obcy zawodowy w bezpieczeństwie i higienie pracy

wtorek

25.08.15

12.15

BHP II

Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych

wtorek

25.08.15

12.30

BHP II

Zarządzanie systemami bezpieczeństwa i higieny pracy

środa

26.08.15

14.00

TUK II

Działalność gospodarcza i usługowa w salonie kosmetycznym

środa

26.08.15

13.00

TUK II

Podstawy anatomiczno-dermatologiczne w kosmetyce

wtorek

25.08.15

15.00

TUK II

Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi i dekoltu

wtorek

25.08.15

15.00

TUK II

Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, szyi i dekoltu

środa

26.08.15

14.00

19
Sie

ZABAW SIĘ Z COSINUSEM ZA FREE!

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami? Nic straconego! COSINUS Summer Break pomoże Wam przypomnieć sobie o letnich wojażach!


Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, dobrą zabawę i szalone towarzystwo, wpadnij koniecznie 23 sierpnia o godzinie 13.00 z ekipą znajomych do nowej części Parku Solankowego i zabaw się za free! Bezpłatne szkoły COSINUS w Inowrocławiu, miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury zapraszają na plenerową imprezę rekreacyjno – rozrywkową pod nazwą COSINUS Summer Break. Na dzień 23 sierpnia tj. niedziela od godziny 13.00 – 18.00 zaplanowaliśmy dla Was wiele kreatywnych i dynamicznych niespodzianek, mnóstwo dobrej zabawy i pozytywnej energii! Dla przybyłych gości organizatorzy przy współpracy z firmą Amer Event przygotowali między innymi: gigantyczne piłkarzyki, konkursy sprawnościowe dla dzieci i dorosłych, dmuchaną zjeżdżalnię, darmowy makijaż, malowanie twarzy oraz animację przy muzyce dla dzieci i dorosłych. Atmosferze dobrej zabawy będzie sprzyjał przyjemny, letni klimat. Wszystko to za sprawą wybranego miejsca w sąsiedztwie, którego znajduje się wielkie grillowisko oraz sztuczna plaża. Przyjdź i przekonaj się!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.