Aktualności: Inowrocław

01
Wrz

Informacja dotycząca otwarcia kierunków

Z dniem 1 września 2014 r. zostają otwarte pierwsze semestry: Technik administracji, Technik Bezpieczeństwa i higieny pracy, Technik usług kosmetycznych, Liceum Ogólnokształcące I semestr po Gimnazjum lub 8-letniej szkole podstawowej oraz  Liceum III semestr po szkole zawodowej. Pierwszy zjazd odbędzie się 27-28.09.2014 r. Plan lekcji pojawi się około 20 września 2014 r.

Zapraszamy do zapisów na powyższe kierunki oraz   na kierunek:  Technik Rachunkowości,  Technik Eksploatacji Portów i Terminali.

29
Sie

Kosmetyka – deklaracja o poprawę egzaminu w zawodzie A.61

Osoby, które nie zdały egzaminu w zawodzie A.61 Technik Usług Kosmetycznych , jeśli chcą podejść do egzaminu poprawkowego muszą złożyć deklarację o poprawę tego egzaminu do 08.09.2014 r.

18
Sie

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.