Aktualności: Inowrocław

06
Paź

UWAGA MATURZYŚCI!!!

30
Wrz

Zapisy na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY trwają!

25
Wrz

ZAPISY DO NASZEJ SZKOŁY TRWAJĄ NADAL!

Kampania trwa, a więc cały czas można zapisywać się do szkoły Cosinus w Inowrocławiu.

Czekają na Was atrakcyjne kierunki policealne tj. technik administracji, technik BHP, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny oraz nowe klasy w liceum ogólnokształcącym.

Zapisy trwają nawet do połowy października!

Przyjdź, zapisz się i pamiętaj, że z Cosinusem będzie Ci do twarzy :)


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.