Aktualności: Inowrocław

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

28
Wrz

sekretariat

W dniu 29.09.2014 (poniedziałek) sekretariat będzie nieczynny.

25
Wrz

OFERTA

Oferta Zaocznej Szkoły Policealnej w Inowrocławiu skierowana jest do osób pełnoletnich, które posiadają wykształcenie średnie. Od kandydatów                          na  słuchaczy, nie jest wymagana matura.

Prowadzimy nabory na dziewięciu bardzo atrakcyjnych kierunkach, które mają za zadanie przygotować słuchaczy do zdobycia zawodu i znalezienia pracy. W tym celu współpracujemy z pracodawcami i Urzędem Pracy.

Kierunki o dwuletnim cyklu kształcenia to: Technik Rachunkowości, Technik Administracji, Technik Eksploatacji Portów i Terminali, Technik Masażysta, Technik Usług Kosmetycznych. Na kierunku Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy nauka trwa półtora roku.

W trakcie nauki odbywają się egzaminy zawodowe z kwalifikacji,              a po ukończeniu szkoły absolwent zdobywa tytuł technika i dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.

Dla słuchaczy policealnych szkół Cosinus przygotowaliśmy dodatkowo ofertę bezpłatnych zajęć fakultatywnych przygotowujących do egzaminu zawodowego.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (w tym również egzaminatorów). Przestronne sale wykładowe i pracownie są dobrze wyposażone w środki dydaktyczne dla każdego kierunku kształcenia. Umiejętności praktyczne zdobywa słuchacz w trakcie zajęć i praktyk zawodowych. Ścisła współpraca z instytucjami, w których odbywają się praktyki, pozwala na podejmowanie rozmów w sprawie pracy dla naszych absolwentów.

Wszystkie Szkoły Cosinus posiadają uprawnienia szkół publicznych. Wydajemy legitymację szkolne oraz zaświadczenia do ZUS, MOPS czy WKU. Szkoły są całkowicie bezpłatne, nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.