Aktualności: Inowrocław

11
Lut

NABÓR NA NOWY SEMESTR TRWA!

Zapisy na nowy semestr trwają aż do końca marca! W ofercie naszej szkoły znajdziecie Państwo Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz następujące kierunki w Policealnej Szkole dla Dorosłych i w Szkole Medycznej:

- Technik Administracji

- Technik BHP

- Technik Usług Kosmetycznych

- Technik Rachunkowości

- Opiekun Medyczny

- Technik Masażysta

11
Lut

WALENTYNKI Z COSINUSEM W GALERII

Będziemy na miejscu jako Partner akcji!

Zapraszamy na nasze stoisko:
- darmowy makijaż walentynkowy
- darmowy manicure
- malowanie buziek
- konkursy i wiele innych

 

Gorąco polecamy!!!

Więcej na stronie:  www.galeria-solna.com.pl/walentynki-w-galerii-solnej

 

02
Lut

POSZUKIWANY NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.