Aktualności: Inowrocław

02
Mar

Razem przeciw Białaczce

 

Zapraszamy Wszystkich do wzięcia udziału w akcji Wspólnie przeciw Białaczce w dniach 14-15 marca w Szkołach Cosinus w Inowrocławiu

I Ty możesz uratować komuś życie !!!

zabierz ze sobą dokument z nr PESEL

Czekamy na Was

02
Lut

Nabór na nowe semestry

Nowy nabór rozpoczęty

Zapraszamy do sekretariatu lub rejestracji online.

31
Sty

Egzaminy poprawkowe i dodatkowe

Egzaminy poprawkowe i dodatkowe dla Szkół Policealnych

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Inowrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.