Aktualności: Kalisz

19
Gru

Uwaga

Sekretariat  szkoły  w dniach od 24.12.2014 do 28.12.2014  oraz 31.12.2014 będzie nieczynny.

19
Gru

Wesołych Świąt

18
Gru

Uroczyste rozdanie świadectw.

Zapraszamy Słuchaczy semestru VI Liceum  ogólnokształcącego  oraz ,czwartego semestru Technik usług kosmetycznych ,technik administracji i  III sem. technik BHP na uroczyste rozdanie świadectw Ukończenia Szkoły   w dniu 09 stycznia           o godz.16.00 w siedzibie szkoły ul. Majkowska 11.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kaliszu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.