Aktualności: Kalisz

20
Kwi

Nadzieja dla Antosia

Bardzo pięknie DZIĘKUJEMY Urszuli Baran, Magdalenie Urbaniak, Anicie Garncarek, Monice Kryszak, Karolinie Cwięka, Marzenie Kowalskiej oraz Beacie Surdyga słuchaczką Szkół Cosinus za pomoc i wzięcie udziału w Koncercie Charytatywnym "Nadzieja dla Antosia" 

20
Kwi

Szkolenie

SZKOLENIE organizowane przez firmę SKIN MEDICINE, odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 11.30 w sali nr 4 przy ul. Majkowskiej 11.

20
Kwi

Rozdanie świadectw

Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły dla słuchaczy semestru VI Liceum Ogólnokształcącego COSINUS w Kaliszu odbędzie się 24.04.2015 o godzinie 15.30 w siedzibie szkoły przy ul. Majkowskiej 11.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kaliszu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.