Aktualności: Kalisz

07
Maj

Fotogaleria z majówki :)

04
Maj

Życzenia dla Maturzystów

Wszystkim Maturzystom na czas egzaminów życzymy pogodnych myśli, optymizmu, wiary  w swoje siły i pomyślnych wyników.

POWODZENIA!

23
Kwi

Rozdanie świadectw

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły dla słuchaczy semestru VI Liceum Ogólnokształcącego COSINUS w Kaliszu odbędzie się 24.04.2015 o godzinie 15.30 w siedzibie szkoły przy ul. Majkowskiej 11.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kaliszu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.