Aktualności: Kalisz

25
Sie

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

 Zgodnie z komunikatem dyrektora OKE w Poznaniu, wyniki egzaminu zawodowego, przeprowadzonego w czerwcu 2015r. przekazane będą w dniu 28.08.2015r. Odbiór osobisty w sekretariacie szkoły godz.15.00

25
Sie

Festiwal Dzwoneczka w kinie Helios w Kaliszu

Czeka na Was moc atrakcji:

W sobotę 29 sierpnia i niedzielę 30 sierpnia od godziny 14:00 Szkoła Cosinus zaprasza wszystkie dzieci do kącika wróżkowych metamorfoz:

- Malowanie buziek
- Szalone fryzury, kolorowe warkoczyki
- Dla małych wróżek – zdobienie paznokci bezpiecznymi dziecięcymi lakierami marki Vipera TU Tu for Kids

21
Sie

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kaliszu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.