Aktualności: Kalisz

26
Kwi

Drodzy Słuchacze Zaocznych Liceów Ogólnokształcących Cosinus

 

Serdecznie gratuluję Państwu ukończenia naszego liceum. Przed trzema laty podjęliście ważną życiową decyzję, aby uzupełnić swoje wykształcenie. Dla osób ,które pracują,mają rodziny i wiele dodatkowych obowiązków to niezwykle trudne wyzwanie.

Dzisiaj  Państwo możecie być z siebie dumni, spełniliście przecież swoje marzenie i udowodniliście,

 że człowiek uczy się przez całe życie.

 

Część z Państwa zdecydowało się przystąpić do egzaminu maturalnego. Życzę powodzenia, nieustającej wiary w siebie, spokoju, rozwagi i  szczęścia.

Jestem pełna uznania dla Państwa osiągnięć, jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Wanda Banaszczyk

Koordynator ds. liceów ogólnokształcących Cosinus

Łódź, kwiecień 2016 r.

26
Kwi

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Absolwentów Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego na wręczenie świadectw ukończenia szkoły w dniu 29.04.2016 o godzinie 16.00 w siedzibie szkoły przy ul. Majkowskiej 11.

Zdjęcie użytkownika Cosinus Kalisz.
18
Kwi

Harmonogram egzaminów maturalnych


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kaliszu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.