Aktualności: Kalisz

21
Lip

ZAPRASZAMY :)

30
Cze

Świadectwa maturalne

Drodzy Maturzyści !
Zapraszamy od godziny 12:00 do sekretariatu szkoły po odbiór wyników z egzaminu maturalnego.

23
Cze

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Absolwentów Szkół Policealnych na wręczenie świadectw ukończenia szkoły w dniu 26.06.2015 o godzinie 16.00 w siedzibie szkoły przy ul. Majkowskiej 11.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kaliszu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.