Aktualności: Katowice

20
Maj

EGZAMIN ZAWODOWY

Egzamin zawodowy zarówno w starej jak i nowej formule odbywa się w Bytomiu ul. Alojzjanów 6-8. Zabieramy ze sobą dowód osobisty.  Terminy egzaminów pisemnych są ogólnopolskie, harmonogram egzaminów praktycznych jest dostępny w sekretariacie szkoły.

29
Kwi

praca sekretariatu

Informuje się, że 2 maja br. w sobotę sekretariat szkoły będzie nieczynny.

15
Kwi

MATURA

Egzamin maturalny zarówno pisemny jak i ustny odbywa się w Bytomiu, ul. Alojzjanów 6 -8.

Absolwentów prosimy o zabranie dowodu osobistego.

W sekretariacie można odebrać kalendarz maturzysty.

Powodzenia.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.