Aktualności: Katowice

03
Lut

sekretariat

Informujemy, że 6 lutego w sekretariacie przy Rynku nastąpi przerwa w dostawie prądu od 8.00 do 12.00. W tym czasie będzie można jedynie przedłużyć lub wyrobić legitymacje szkolne. Za utrudnienia przepraszamy.

 

12 lutego br. w piątek sekretariaty będą czynne od 9.00 do 16.30.

12
Sty

Nowy egzamin zawodowy – czerwiec

Informujemy, że do 30 stycznia 2016 r. należy złożyć deklarację w sprawie przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji czerwcowej.

09
Sty

EGZAMIN

W podanych poniżej linkach można znaleźć informację na temat przyborów jakie zdający powinien mieć na egzaminie zawodowym:

 

http://cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/2016_Komunikat_o_przyborach_ZAW_NOWY_pis-I-II_2016.pdf      -egzamin pisemny

 

http://cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/2016_Komunikat_o_przyborach_egz_zaw_NOWY_prakt_I-II_2016.pdf-   egzamin praktyczny


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.