Aktualności: Katowice

29
Sie

terminarz zajęć

W sekretariacie jest już dostępny terminarz zajęć na semestr jesienny 2014/2015

02
Cze

Dyżury koordynatora praktyk w sekretariacie szkoły

Informujemy, że koordynator praktyk pełni swój dyżur przy Rynku 12 w środy od 16.00 do 17.00. Terminy: Więcej 

02
Cze

Egzamin zawodowy i kwalifikacje zawodowe

Informujemy, że w Naszych szkołach przeprowadzamy egzamin zawodowy dwa razy do roku, tj. w sesji styczeń - luty i czerwiec - lipiec.

DYREKTOR ZAOCZNEJ POLICEALNEJ SZKOŁY.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.