Aktualności: Katowice

28
Mar

WESOŁYCH ŚWIĄT

25
Mar

Dotyczy bibliografii prezentacji maturalnych

Przypominamy, że termin składania bibliografii prezentacji maturalnych upływa 4 kwietnia 2015 r.

Należy dostarczyć je do sekretariatu szkoły przy Rynku 12.

25
Mar

Dotyczy wyników egzaminu zawodowego w sesji styczniowej

Szanowni Państwo!

 

Wyniki nowego egzaminu zawodowego dostępne będą od 27 marca 2015 r. w sekretariacie szkoły.

Istnieje możliwość samodzielnego sprawdzenia wyników egzaminu przez stronę Komisji Egzaminacyjnej. W celu uzyskania loginu i hasła prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z sekretariatem szkoły - dane dostępowe zostaną przesłane smsem na numer telefonu podany w kwestionariuszu osobowym.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.