Aktualności: Katowice

25
Lut

WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO W STAREJ FORMULE

WYNIKI BĘDĄ OGŁOSZONE W DNIU 27 LUTY 2015 R. PRZEZ DYREKTORA SZKOŁY. DYPLOMY BĘDZIE MOŻNA ODBIERAĆ W SEKRETARIACIE W PIĄTEK OD12.00 DO1 7.00. ZAPRASZAMY

24
Lut

Pierwsze zajęcia w szkole policealnej

Szanowni Państwo,

informujemy, że wyjątkowo pierwsze zajęcia w szkole policealnej w semestrze wiosennym odbędą się w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Roździeńskiego 82.

23
Lut

PLAN LEKCJI

NA STRONIE JEST DOSTĘPNY JUŻ PLAN LEKCJI NA ZJAZD 28 LUTY - 1 MARCA. ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.