Aktualności: Katowice

24
Paź

plan lekcji

Dla LO jest już cały plan lekcji. Zapraszamy na zajęcia. Dyrektor szkoły

16
Paź

podstawy przedsiębiorczosci

osoby, które w szkole średniej miały przedmiot podstawy przedsiębiorczości są zwolnione z obowiązku uczęszczania na zajęcia.

Zajęcia z tego przedmiotu prowadzone są na Al. Roździeńskiego 82 w Szkole Podstawowej Nr 2 osiedle Gwiazdy w Katowicach.

16
Paź

plany lekcji

Prosimy o sprawdzanie na bieżąco planów lekcji.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.