Aktualności: Katowice

25
Maj

egzamin zawodowy

Egzamin zawodowy, kwalifikacje w poszczególnych zawodach odbywa się w Bytomiu, ul. Alojzjanów 6 -8. Na egzamin przychodzimy pół godziny wcześniej z dowodem osobistym. Obowiązuje strój galowy.

28
Kwi

MATURA 2016

 
MATURA 2016
4.05.2016 - j.polski - godz.9.00
5.05.2016 - matematyka-godz.9.00
6.05.2016 - j.angielski - godz.9.00


PRZYPOMINAMY
Miejsce egzaminu: Bytom, ul. Alojzjanów 6-8
 
Zdający powinien mieć ze sobą dowód osobisty, długopis z czarnym wkładem
 
Zdający jest zobowiązany do zgłoszenia się do szkoły na 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu
 
POWODZENIA
28
Kwi

2 maja

Informujemy, że w dzień Flagi 2 maja br., tj. poniedziałek  będzie sekretariat szkoły nieczynny.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.