Aktualności: Katowice

25
Wrz

tematy maturalne

  • TEMATY PREZENTACJI MATURALNYCH Z JĘZYKA POLSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2015/2016

  •  LITERATURA Literackie portrety dzieci. Scharakteryzuj temat, odwołując się do wybranych utworów.Przemiana wewnętrzna bohatera literackiego. Omów problem na dowolnie wybranych przykładach literackich z różnych epok.Obecność motywu samotności w literaturze. Zaprezentuj temat, analizując dowolnie wybrane teksty kultury.Literackie portrety matki. Omów temat odwołując się do wybranych przez siebie przykładów literackich z różnych Więcej 

24
Wrz

MATURA 2016

Dyrektor informuje, ze deklarację należy złożyć do 30 września 2015 roku w sekretariacie szkoły.

10
Wrz

Wyniki Matury poprawkowej

Uprzejmie informujemy, że świadectwa dojrzałości i wyniki egzaminu maturalnego przeprowadzonego w sierpniu 2015 roku będą do odbioru w szkołach w dniu 11 września 2015 roku w godzinach ustalonych przez dyrektora szkoły.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Katowicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.