Aktualności: Kielce

17
Wrz

DNI OTWARTE SZKOŁY COSINUS W KIELCACH

Serdecznie zapraszamy 11 października 2014 o godz. 11:00 w Szkole przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53 na pokaz kosmetyczny oraz florystyczny. Profesjonaliści połączą teorię z praktyką. Przyjdź i zobacz. Szczegółowe informacje oraz zapisy w sekretariacie Szkoły Cosinus przy ul. Głowackiego 4a oraz pod nr tel. 41 335-95-36.

17
Wrz

Droga do sekretariatu przy ul. Głowackiego 4a

Masz problem z dotarciem do naszego sekretariatu?
Teraz ułatwiamy Ci zadanie.
Obejrz galerię zdjęć ze wskazówkami.

17
Wrz

Promocja Szkoły Cosinus w Kielcach

Dzisiaj przy ul. Sienkiewicza rozdawaliśmy balony dla najmłodszych, natomiast pozostali otrzymywali kalendarzyki na 2015 rok 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.