Aktualności: Kielce

01
Sie

Sekretariat Szkoły Cosinus w Kielcach

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 Kielce, ul. Głowackiego 4a

31
Lip

Zawód Florysta

FLORYSTA - w tym zawodzie najważniejsze są trzy cechy:
1) wiedza,
2) zdolności manualne,
3)zmysł artystyczny.
Już od września dowiesz się, jak odpowiednio wyrazić się poprzez kwiaty. Od mistrzów florystyki zasięgniesz praktyki.
Przekonaj się sam! Sprawdź!
Zapraszamy do zapisów

31
Lip

Rekrutacja trwa! Serdecznie zapraszamy do zapisu.

Nowe kierunki, to nowe możliwości na rynku pracy. Szkoła Cosinus gwarantuje również praktyki, dzięki temu oprócz wiedzy teoretycznej otrzymujecie także cenne doświadczenie. Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.