Aktualności: Kielce

18
Lis

Nagrody za frekwencję.

 

W ostatni weekend słodko u nas było. Ciastka pychoty trafiły do słuchaczy ze 100% frekwencją. Następne nagrody - również niespodzianki czekają na słuchaczy na pierwszym zjeździe grudniowym.

12
Lis

Dyżur Dyrektora Szkoły z dnia 11 listopada(wtorek) został przeniesiony na czwartek tj. 13 listopada w godz. 13.00 - 15.00.

03
Lis

Godziny pracy w dniu 10 listopada 2014r.

W dniu 10 listopada br. sekretariat Szkoły przy ul. Głowackiego czynny będzie w godz. 09:00 - 13:00.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.