Aktualności: Kielce

20
Paź

Zajęcia w Szkołach Cosinus

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się w dniach 25-26 października 2014r. Przypominamy również o konieczności uzyskania 50% frekwencji.

Dla osób które uzyskają frekwencję za miesiąc październik na pierwszym zjeździe listopadowym rozlosowane zastaną nagrody - niespodzianki.

07
Paź

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

 

Termin rozpoczęcia kursów 25-26 października 2014r. Serdecznie zapraszamy do zapisu. Mamy jeszcze wolne miejsca.

Kurs kwalifikacyjny na kierunku opiekun medyczny rozpocznie się od lutego 2015r. Zapisy trwają już teraz.

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.