Aktualności: Kielce

18
Gru

Termin zjazdu

Przypominamy, że kolejny zjazd odbędzie się w dniach 20-21 grudnia 2014r. Zachęcamy również do logowania się na platformie edukacyjnej już teraz, aby mieli Państwo okres świąteczny wolny od zajęć.

Jednocześnie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku.

12
Gru

Dni wolne sekretariatu

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2014r. (wigilia) oraz w dniu 31 grudnia 2014r. (sylwester) sekretariat główny przy ul. Głowackiego będzie nieczynny.

11
Gru

Bony rabatowe

Zapraszamy na zajęcia w najbliższy weekend. Czeka Was miła niespodzianka, dla chętnych będą rozdawane bony rabatowe do sieci sklepów CCC na terenie całego województwa. Chętni na karty stałego klienta proszeni są o wpisywanie się na listy, które będą dostępne na zjeździe.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.