Aktualności: Kielce

22
Sty

Dyżur Dyrektora Szkoły

Odbywa się w każdy wtorek w godz: 12.00-16.00 w sekretariacie głównym  przy ul. Głowackiego 4a oraz podczas zjazdów w Szkole przy ul. Hauke Bosaka 1

22
Sty

Rekrutacja trwa! Serdecznie zapraszamy do zapisu.

Nowe kierunki, to nowe możliwości na rynku pracy. Szkoła Cosinus gwarantuje również praktyki, dzięki temu oprócz wiedzy teoretycznej otrzymujecie także cenne doświadczenie. Więcej 

07
Sty

Rozdanie świadectw.

Rozdanie świadectw dla Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego oraz kierunku Technik BHP odbędzie się w dniu 9 stycznia w sekretariacie przy ul. Głowackiego 4a w godz. pracy sekretariatu.

Serdecznie zapraszamy.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.