Aktualności: Kielce

04
Maj

Dyżur Dyrektora

W dniach 5 oraz 12 maja 2015r. dyżur Dyrektora Szkoły jest odwołany.

24
Kwi

Matura 2015

Drodzy Maturzyści

egzamin już niedługo i z pewnością trwają intensywne przygotowania, pamiętajcie jednak o chwili wytchnienia i pozytywnym nastawieniu.

Życzymy połamania pióra i trzymamy za Was kciuki.

25
Mar

Termin zjazdu.

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny zjazd, który odbędzie się w dniach 28-29 marca br. Przypominamy również o konieczności uzyskania 50% frekwencji.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.