Aktualności: Kielce

16
Lis

Dyżur Dyrektora Szkoły

Dyżur Dyrektora Szkoły w każdą środę, od godziny 13.00 do 17.00.

16
Lis

Gadżety COSINUSA

W naszym Sekretariacie (ul. Głowackiego 4a)  już od progu przyciąga wzrok gablota z gadżetami Szkoły "COSINUS"

Koszulki, kubki, smycze, długopisy, kalendarzyki, karty rabatowe, mydełka zapachowe, pendrive'y - to wszystko przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Słuchaczy. Każdy z nich może wziąć udział w naszych konkursach, a potem wylosować dla siebie niepowtarzalny gadżet Szkoły "COSINUS" :)

09
Lis

Zmiana w terminie dyżuru Dyrektora Szkoły

Uprzejmie informujemy, że ze względu na Święto Niepodległości (11 listopada), które w tym roku wypada w środę, dyżur Dyrektora Szkoły został przesunięty na piątek - 13 listopada, w godz. 12.00 - 16.00.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.