Aktualności: Kielce

27
Paź

Ostatnia szansa na zapis.

Ostatnia szansa na zapis.

Jeszcze możesz tworzyć florystyczne doskonałości, jeszcze możesz się tego nauczyć.

Takie kompozycje zostały wykonane przez słuchaczy florystyki.

27
Paź

Zajęcia w Szkołach Cosinus

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się w dniach 15-16 listopada 2014r. Przypominamy również o konieczności uzyskania 50% frekwencji.

07
Paź

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

 

Termin rozpoczęcia kursów 25-26 października 2014r. Serdecznie zapraszamy do zapisu. Mamy jeszcze wolne miejsca.

Kurs kwalifikacyjny na kierunku opiekun medyczny rozpocznie się od lutego 2015r. Zapisy trwają już teraz.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.