Aktualności: Kielce

02
Mar

„Wspólnie przeciw białaczce”

Pomóż walczącym o życie - wspólna akcja Cosinus Kielce oraz Fundacji DKMS Polska. Przyjdź, zarejestruj się jako potencjalny dawca. To nic nie kosztuje, a znaczy tak wiele.
Rejestracja odbywa się w dniach 14-15 marca 2015r. w godz. 09:00 - 14:00 w Zespole Szkół Informatycznych przy ul. Hauke Bosaka 1 w Kielcach.
Każdy z nas może pomóc osobom chorym na białaczkę. Zapraszamy.

06
Lut

Gadżety dla zapisujących się.

Zapraszamy do zapisu na semestr wiosenny. Rekrutacja trwa. Gadżety dla zapisujących się czekają.

06
Lut

Karty stałego klienta.

Zapraszamy na najbliższy zjazd pod koniec lutego - będziemy rozdawać karty stałego klienta (bezpłatne) do sieci sklepów CCC.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.