Aktualności: Kielce

06
Paź

Dyżur Dyrektora Szkoły

Uprzejmie informujemy, że w tym tygodniu dyżur Dyrektora Szkoły odbędzie się w piątek (9 października) w godzinach 12.00-16.00.
Za utrudnienia przepraszamy.

01
Paź

Opiekun Medyczny

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Lekarza i Osób Starszych

Pamiętajcie, że u nas nadal trwają zapisy na BEZPŁATNY kierunek Opiekun Medyczny - tylko 1 ROK nauki!
Spieszcie się - kolejny zjazd w przyszły weekend (10-11 października).

Zapisy w naszym Sekretariacie, ul. Głowackiego 4a!

29
Wrz

Technik FLORYSTA

W ostatni weekend odbył się pierwszy zjazd w naszej Szkole COSINUS w Kielcach :)
Słuchacze na Florystyce nie próżnowali - tworzyli jesienne kompozycje. Sami zobaczcie, co wyczarowali z liści, jarzębiny i kasztanów.

Możesz jeszcze do nich dołączyć i tworzyć własne niepowtarzalne dzieła - ZAPISZ się na BEZPŁATNY kierunek Florystyka.

 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.