Aktualności: Kielce

16
Maj

Dyżur Dyrektora Szkoły

UWAGA! W najbliższą środę (18.05) dyżur Dyrektora Szkoły wyjątkowo w godzinach 12:00 - 16:00.

16
Maj

Pokaz Manicure

W najbliższą sobotę odbędzie się Pokaz Manicure dla słuchaczek Szkoły Cosinus Kielce. Serdecznie Zapraszamy!

09
Maj

Bezpłatne Szkolenie Kosmetyczne Cosinus Kielce i Bielenda

W ubiegłą niedzielę odbyło się bezpłatne szkolenie kosmetyczne zorganizowane przez Cosinus Kielce i Bielende. W szkoleniu udział wzięły słuchaczki z semestrów kierunku Kosmetyka.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.