Aktualności: Kielce

01
Lip

Warsztaty kosmetyczne.

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty kosmetyczne!

30
Cze

Warsztaty kosmetyczne.

Zapraszamy na wakacje z Cosinusem- warsztaty kosmetyczne. Szczegóły niebawem.

24
Cze

Zakończenie roku szkolnego dla szkół policealnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Absolwentów ze Szkół  Policealnych po odbiór świadectw ukończenia szkoły      w dniu 26 czerwca do sekretariatu przy ul. Głowackiego 4a.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.