Aktualności: Kielce

19
Sie

Sekretariat Szkoły Cosinus w Kielcach

Sekretariat Szkoły Cosinus przy ul. Głowackiego 4a czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, w soboty w godzinach 9:00-14:00.

17
Sie

Dymarki Świętokrzyskie 2014

16 sierpnia zawitaliśmy w Nowej Słupi.

05
Sie

Zapraszamy – częstujemy

Wspieramy Polskich Sadowników!
Dołączcie do nas!

 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.