Aktualności: Kielce

25
Mar

Termin zjazdu.

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny zjazd, który odbędzie się w dniach 28-29 marca br. Przypominamy również o konieczności uzyskania 50% frekwencji.

25
Mar

Wspólna akcja Szkół Cosinus i Fundacji DKMS

W dniach 14-15 marca 2015r.  Cosinus Kielce oraz Fundacja DKMS przeprowadziła akcję rejestracji dawców szpiku. Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom za współpracę, a potencjalnym dawcom za okazane serce i empatię.

 

25
Mar

Wolne miejsca na kierunku florysta

Florystyka - ma jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisu. Zdobędziesz ciekawy zawód w jeden rok, dasz sobie szansę na otworzenie własnego biznesu.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.