Aktualności: Kielce

01
Lut

WSPÓŁPRACA

Z przyjemnością informujemy, że do grona współpracowników Szkoły "COSINUS" w Kielcach dołączyła firma przewozowa "MUSZKIETER".

01
Lut

Opiekun medyczny

Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej na kierunek: Opiekun medyczny.
Tylko rok nauki, zero opłat! Nowy semestr zaczyna się już 20 lutego!

Zapisy: Sekretariat Szkoły, ul. Głowackiego 4a!

28
Sty

Certyfikaty ze szkolenia firmy APIS

Osoby, które brały udział w szkoleniu kosmetycznym firmy APIS mogą odebrać swoje certyfikaty w Sekretariacie, ul. Głowackiego 4a, od poniedziałku do piątku (godz. 9.00 - 17.00).


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.