Aktualności: Kielce

27
Sie

COSINUS na Targach Pracy

Dzisiaj na Rynku Miejskim w Kielcach odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Kiedy coś się dzieje w naszym mieście nie może tam zabraknąć również NAS :)  Zadbaliśmy o to, aby każdy mógł się zapoznać z ofertą edukacyjną Szkoły COSINUS KIELCE. A najmłodszym rozdaliśmy mnóstwo balonów :)

27
Sie

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

Na widok liczb nie uciekasz z krzykiem przerażenia? Stosy dokumentów księgowych to dla Ciebie pestka? Szkoła COSINUS KIELCE ma dla Ciebie idealny zawód: TECHNIK RACHUNKOWOŚCI 
Trzy pierwsze osoby, które do końca SIERPNIA zapiszą się na BEZPŁATNY kierunek RACHUNKOWOŚĆ otrzymają kalkulatory, ołówki, spinacze biurowe. Do rozdania mamy także gadżety Cosinusa - długopisy i smycze.
Zapraszamy do Sekretariatu, ul. Głowackiego 4a :)

27
Sie

TECHNIK INFORMATYK

Szkoła COSINUS KIELCE zaprasza zdobycia zawodu TECHNIK INFORMATYK!
Trzy pierwsze osoby, które do końca SIERPNIA zapiszą się na BEZPŁATNY kierunek INFORMATYKA otrzymają specjalne nagrody. Do rozdania mamy pendrive'y, płyty CD oraz specjalne pisaki do ich podpisywania. Oprócz tego, jak zawsze, czekają na Was gadżety - długopisy i smycze Cosinusa :)
Zapraszamy do Sekretariatu, ul. Głowackiego 4a.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Kielcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.