Aktualności: Konin

02
Lip

Opiekun medyczny, Florysta, Kosmetyka i wiele innych….

26
Cze

Wyniki egzaminu maturalnego – 2015r.

Przypominamy , iż w dniu 30 czerwca 2015r. od godz. 12.00 będą do odbioru wyniki z egzaminu maturalnego. Odbiór osobisty w sekretariacie szkoły - Hotel Konin - IX piętro.

16
Cze

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń 2016r.

Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2016 upływa z dniem 14 września 2015r. Osoby, które chcą przystąpić do egzaminu  w styczniu 2016r. proszone są o złożenie deklaracji w sekretariacie szkoły Hotel KONIN IXp. Dotyczy to słuchaczy  następujących kierunków od września 2015r.: ADMINISTRACJA s.IV, BHP s.III, FLORYSTA s.II, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA S.II.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.