Aktualności: Konin

20
Sie

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – sesja Styczeń 2015

Przypominamy słuchaczom :

- Administracja semestr IV,

- Florysta semestr II,

- BHP semestr III,

iż termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji Styczeń 2015 mija 8 września 2014r. 

Deklaracje dostępne są w sekretariacie szkoły - Hotel Konin - IX piętro.

20
Sie

Matura – sesja poprawkowa 2014

Dyrekcja Szkoły informuje, że „poprawkowe” egzaminy maturalne w sesji sierpniowej 2014 r. odbędą się w Gimnazjum nr 1

w Koninie, ul. Benesza 2 w dniu 26 sierpnia 2014 r. o godz. 9.00

Wyniki egzaminu maturalnego po sesji poprawkowej będą do odbioru w dniu 12 września 2014 r. w sekretariacie szkoły - Hotel Konin- IX piętro.

20
Sie

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie sesja Sierpień/Wrzesień/Październik

1.Część pisemna egzaminu z kwalifikacji A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy odbędzie się 08.09.2014r. o godzinie 12:00

2.Część praktyczna z kwalifikacji A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy odbędzie się 09.10.2014r. o godzinie 13:00

 

Słuchacz na egzamin przychodzi do szkoły najpóźniej na 30 minut przed czasem rozpoczęcia egzaminu z dowodem osobistym.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.