Aktualności: Konin

23
Kwi

Drodzy Absolwenci

 

Szanowni Abiturienci

23
Kwi

20
Kwi

Uroczyste wręczenie świadectw

Zapraszamy Słuchaczy LO s. VI na uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły, które odbędzie się 25 kwietnia 2015r. o godz. 10:00 w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie (Aleje 1 Maja 22).

Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji! 

 

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.