Aktualności: Konin

23
Sty

Harmonogram egzaminów w terminie dodatkowym i egzaminów poprawkowych

Informujemy ,iż w sekretariacie szkoły ( Hotel Konin - IX piętro )dostępny jest szczegółowy harmonogram egzaminów w terminie dodatkowym i poprawkowym.

15
Sty

Świadectwa ukończenia szkoły

08
Sty

Nabór wiosenny nadal trwa – Zapraszamy

Opiekun medyczny, Florysta, Kosmetyka i wiele innych ciekawych kierunków. Zapisy w sekretariacie szkoły - Hotel Konin - IX piętro.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.