Aktualności: Konin

09
Lip

Godziny pracy sekretariatu

Informujemy iż w dniach 14.07.2014r. - 4.08.2014r. sekretariat szkoły będzie czynny w godzinach 8.00 - 16.00.

08
Lip

Egzaminy w terminie dodatkowym i poprawkowym

Informujemy, iż egzaminy w terminie dodatkowym odbędą się w dniach 26 - 29.08.2014 r. Szczegółowy harmonogram egzaminów dostępny jest w sekretariacie szkoły - Hotel Konin - IX piętro.

24
Lip

Godziny pracy Sekretariatu w wakacje

Uprzejmie informujemy, że w terminie 01.07.2013 - 31.08.2013r.  sekretariat szkoły będzie czynny codziennie od poniedziałku do piątku

w godz.   9.00 -  17.00. Zapraszamy.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.