Aktualności: Konin

05
Maj

Zajęcia na kierunku Florysta

Zapraszamy do naszej galerii.  Więcej 

04
Maj

Nabór jesienny 2015/2016 rozpoczęty !!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie szkoły - Hotel Konin - IX piętro.

30
Kwi

Drodzy Maturzyści

Przypominamy,iż Egzamin Maturalny w roku szkolnym 2014/2015 odbywać się będzie w budynku Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie, Aleje 1 Maja 22- na drugim piętrze. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i czarny długopis.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.