Aktualności: Konin

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Lory - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

24
Wrz

Inauguracja zajęć w roku szkolnym 2014/2015

Informujemy, iż inauguracja zajęć dla semestrów pierwszych szkół policealnych  oraz semestru I i III LO odbędzie się 28.09.2014 r.( niedziela) o godzinie 10.00 w świetlicy Zespołu Szkół im. M. Kopernika wKoninie ( Aleje 1 Maja 22). W sobotę 27.09.2014r. te semestry mają wolne.

09
Wrz

Zmiana miejsca prowadzenia zajęć dla LO

Od 1 września 2014r. zajęcia dla Liceum Ogólnokształcącego będą odbywać się w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie, Aleje 1 Maja 22. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.