Aktualności: Konin

26
Kwi

Uwaga Maturzyści

PRZYPOMINAMY

Miejsce przeprowadzania egzaminu maturalnego: 

Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie  Aleje 1 Maja 22

ABSOLWENT:

1.Na egzamin przychodzi do szkoły najpóźniej na 30 minut przed czasem rozpoczęcia egzaminu.

2.Przynosi dokument tożsamości ze zdjęciem.

3.Przynosi przybory do pisania (tj. długopis lub pióro z czarnym atramentem) oraz przybory i materiały wymienione w komunikacie dyrektora CKE z dnia 07.09.2015r.

4.Na salę egzaminacyjną nie może wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych i przyborów pomocniczych niewymienionych w komunikacie dyrektora CKE, ani korzystać z nich w sali egzaminacyjnej.

5.Zdający może wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody (poniżej 1 litra). Podczas pracy z arkuszem egzaminacyjnym butelka powinna stać na podłodze przy nodze stolika, aby przypadkowo nie zalać materiałów egzaminacyjnych.

POWODZENIA 

 

26
Kwi

Sekretariat

W dniu 02.05.2016r. sekretariat szkoły będzie nieczynny. 

25
Kwi

Rozdanie świadectw ukończenia szkoły dla VI LO

Zapraszamy Słuchaczy LO s. VI po odbiór świadectw ukończenia szkoły w dniu 29 kwietnia 2016r. od godz. 12:00 do sekretariatu  Hotel Konin IX piętro.

Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji!!! 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.