Aktualności: Konin

05
Paź

Współpraca z APS

Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta? Już dziś możesz rozpocząć karierę w firmie APS. O misji, którą mogą Ci zlecić dowiesz się podczas spotkania informacyjnego 10 października między 9.00 a 12.00 ;) Zapraszamy także do odwiedzenia ich strony: www.apservices.pl

30
Wrz

Dziękujemy

Składamy serdeczne podziękowania dla uczestników za udział w ambulansowej  zbiórce krwi.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce!

Dar życia to największa wartość jaką można otrzymać od drugiego człowieka.

21
Wrz

Plany zajęć – 26 – 27.09.2015r.

W zakładce plany zajęć został zamieszczony plan na najbliższy zjazd. Zapraszamy do zapoznania się z nim.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.