Aktualności: Konin

23
Paź

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – sesja sierpień-październik

Informujemy, że wyniki egzaminu sesji wrzesień- październik będą wydawane 28 listopada 2014r.  w sekretariacie szkoły - Hotel Konin- IX piętro.

23
Paź

Dyżur Dyrektora

Od września 2014 r. dyżur Dyrektora będzie odbywał się w czwartki w godz. 12.00 - 16.00 oraz podczas zjazdu w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie (sala nr 6)

09
Paź

Strona tytułowa do prac kontrolnych – Opiekunka środowiskowa

strona tytułowa do pracy kontrolnej Opiekunka środowiskowa

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.