Aktualności: Konin

09
Wrz

Zmiana miejsca prowadzenia zajęć dla LO

Od 1 września 2014r. zajęcia dla Liceum Ogólnokształcącego będą odbywać się w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie, Aleje 1 Maja 22. 

09
Wrz

Wyniki egzaminu maturalnego – sesja poprawkowa

Przypominamy , iż wyniki z egzaminu maturalnego z sesji poprawkowej będą do odbioru osobiście 12.09.2014r. w sekretariacie szkoły - Hotel Konin - IX piętro.

09
Wrz

Deklaracje maturalne

Informujemy, iż w sekretariacie szkoły dostępne są deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego. Zapraszamy słuchaczy semestru Va, V b oraz VI do sekretariatu szkoły - Hotel Konin - IX piętro , w celu złożenia deklaracji. Termin upływa 30 września 2014r.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koninie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.