Aktualności: Koszalin

18
Sty

KOLOROWA ZIMA

Nasze florystki nie zapadły w sen zimowy i stworzyły kolejne kolorowe kreacje!

18
Sty

NOWE EGZAMINY ZAWODOWE CZERWIEC 2015

UWAGA słuchacze, którzy chcą zdawać klasyfikacyjny egzamin zawodowy w miesiącu MAJ-LIPIEC, proszę o składanie pisemnych deklaracji w sekretariacie szkoły do 25.01.2015 roku.

UWAGA absolwenci szkoły Cosinus (którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły i chcą powtórnie zdawać egzamin zawodowy) składają deklaracje przystąpienia do egzaminu wraz ze świadectwem ukończenia szkoły do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu.

18
Gru

ZAPISY DO SZKÓŁ COSINUS

Daj Sobie darmowy prezent na Święta! Podnieś swoje wykształcenie i zapisz się już dziś do liceum albo szkół policealnych w COSINUSIE.

Spełniaj swoje Noworoczne marzenia!

Szczegóły w sekretariacie.

Serdecznie zapraszamy!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.