Aktualności: Koszalin

21
Cze

TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA

Od września 2014 roku wznawiamy kierunek - TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA.

Więcej 

21
Cze

FLORYSTYKA

 FLORYSTYKA

Od września 2014 roku wznawiamy kierunek - FLORYSTYKA.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się w sekretariacie przy ulicy Zwycięstwa 148, lub online na naszej stronie internetowej.

Nauczyciele i kwiaty już na Was czekają!

18
Cze

Karty rabatowe COSINUSA

 

Drodzy Słuchacze oraz Pracownicy Cosinusa !  

Już dziś w sekretariacie głównym przy ul. Zwycięstwa 148 czekają na Was unikalne karty rabatowe Cosinusa upoważniające do wielu zniżek w firmach rabatowych.

Listy firm biorących udział w programie rabatowym szukaj w zakładce Promocje.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.