Aktualności: Koszalin

18
Gru

ZAPISY DO SZKÓŁ COSINUS

Daj Sobie darmowy prezent na Święta! Podnieś swoje wykształcenie i zapisz się już dziś do liceum albo szkół policealnych w COSINUSIE.

Spełniaj swoje Noworoczne marzenia!

Szczegóły w sekretariacie.

Serdecznie zapraszamy!

18
Gru

17
Gru

Godziny pracy sekretariatu w okresie świątecznym.

Sekretariat Szkół "Cosinus" przy ul. Zwycięstwa 148/3 w dniach 24.12.2014 - 28.12.2014 oraz 31.12.2014 będzie nieczynny.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.