Aktualności: Koszalin

02
Cze

Uwaga słuchacze !!!

W dniu 05.06.2015r (piątek) Sekretariat Szkoły "Cosinus" przy ul. Zwycięstwa 148/3 będzie nieczynny.

26
Maj

„Stary” egzamin zawodowy

Uwaga słuchacze zdający powtórnie "stary" egzamin zawodowy!

Część pisemna egzaminu odbędzie się 15 czerwca o godzinie 12.00 dla wszystkich typów szkół.

Część praktyczna egzaminu dla florysty, administracji i logistyki odbędzie się 16 czerwca o godzinie 9.00.

Część praktyczna egzaminu dla kosmetyki i hotelarstwa odbędzie się 17 czerwca o godzinie 9.00.

Na egzaminy zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 9, ul. Powstańców Wielkopolskich 23.

18
Maj

Florystyczne koszyczki

Nasze florystki powitały wiosnę koszykami pełnymi kwiatów. Wszyscy mogą wykonywać takie piękne kompozycje. Zapiszcie się! Mamy jeszcze wolne miejsca na wrzesień.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.