Aktualności: Koszalin

02
Lis

Zajęcia dodatkowe i fakultatywne

Uwaga słuchacze Zaocznej Policealnej Szkoły Cosinus i Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego Cosinus!

Już od 7 listopada rozpoczynamy zajęcia dodatkowe z j. angielskiego i matematyki dla semestru pierwszego LO, zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla słuchaczy Szkoły Policealnej oraz zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminu maturalnego i egzaminów kwalifikacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy plan zajęć znajduje się w zakładce "plan zajęć"

29
Wrz

Uwaga! Nowy sekretariat

Od 28 września sekretariat Szkół Cosinus  znajduje się na ulicy Norberta Barlickiego 13 (dwoje łukowych żółtych drzwi), w pobliżu dworca PKP i Szkoły Podstawowej na Powstańców Wielkopolskich 23.

Serdecznie zapraszamy!

21
Wrz

Deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego

Uwaga absolwenci liceum! Przypominam o składaniu deklaracji wstępnej na egzamin maturalny w terminie do 30 września 2015 r.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.