Aktualności: Koszalin

26
Kwi

UWAGA !!!

Informujemy, że dnia 02.05.2016r. (poniedziałek) sekretariat będzie nieczynny.

15
Kwi

Egzaminy zawodowe sesja sierpień – październik

Przypominam słuchaczkom i słuchaczom szkół policealnych, że do 18 kwietnia istnieje możliwość składania deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji sierpień - październik.

Zapraszam do sekretariatu na Barlickiego 13, lub na najbliższym zjeździe, na Powstańców Wielkopolskich 23.

07
Mar

Wiosna w Cosinusie

Pobudka! Idzie Wiosna! Zapraszamy do Szkół Cosinus, są jeszcze wolne miejsca na ciekawych kierunkach policealnych i w liceum.

A oto kilka kwiatowych wyrobów wykonanych przez nasze Pracowite Florystki!


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.