Aktualności: Koszalin

18
Mar

Wiosna tuż, tuż…

Na ostatnich zajęciach nasze florystki przybliżyły nam wiosnę. Oto wiosna w ich wykonaniu:

18
Sty

Kolorowa zima

Nasze florystki nie zapadły w sen zimowy i stworzyły kolejne kolorowe kreacje!

18
Gru

Zapisy do Szkół Cosinus

Daj Sobie darmowy prezent karnawałowy! Podnieś swoje wykształcenie i zapisz się już dziś do liceum albo szkół policealnych w COSINUSIE.

Spełniaj swoje marzenia!

Szczegóły w sekretariacie.

Serdecznie zapraszamy!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.