Aktualności: Koszalin

18
Maj

Florystyczne koszyczki

Nasze florystki powitały wiosnę koszykami pełnymi kwiatów. Wszyscy mogą wykonywać takie piękne kompozycje. Zapiszcie się! Mamy jeszcze wolne miejsca na wrzesień.

11
Kwi

Uwaga! Nowy sekretariat

Od poniedziałku 13 kwietnia otwieramy drugi sekretariat. Nowy sekretariat znajduje się na ulicy Norberta Barlickiego 13 (dwoje łukowych żółtych drzwi), w pobliżu dworca PKP i Szkoły Podstawowej na Powstańców Wielkopolskich 23.

Serdecznie zapraszamy!

Sekretariat przejmie obowiązki "starego" sekretariatu w październiku.

Od 10 sierpnia do 30 września sekretariat przy ul. Barlickiego będzie otwarty w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach 10.00 - 17.00

18
Mar

Wiosna tuż, tuż…

Na ostatnich zajęciach nasze florystki przybliżyły nam wiosnę. Oto wiosna w ich wykonaniu:

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.