Aktualności: Koszalin

26
Sie

Dni Otwarte Szkoły Cosinus

Już w najbliższy czwartek 27 sierpnia w Galerii Emka odbędą się Dni 
Otwarte Szkoły Cosinus Koszalin.
Wraz z Patrolem Eska Summer City będziemy rozdawać mieszkańcom Koszalina 
prezenty, zapraszając do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
Nie zabraknie konkursów z nagrodami, upominków i gadżetów naszej szkoły 
oraz Radia Eska.
Serdecznie zapraszamy!

26
Sie

Deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego

Proszę słuchaczy, którzy chcą przystąpić w sesji styczniowej do egzaminu zawodowego z klasyfikacji których nie zdali o składanie deklaracji w sekretariacie na ul. Zwycięstwa 148, w nieprzekraczalnym terminie 10 września 2015 r.

18
Maj

Florystyczne koszyczki

Nasze florystki powitały wiosnę koszykami pełnymi kwiatów. Wszyscy mogą wykonywać takie piękne kompozycje. Zapiszcie się! Mamy jeszcze wolne miejsca na wrzesień.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Koszalinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.