Aktualności: Kraków

30
Paź

Zmiana dyżuru dyrektora os.Szkolne 37

Dyżur pani dyrektor na os. Szkolnym 37, zostaje przesunięty z 5 na 3 listopada

2014r. w godz. od 19:00-21:00. 

Za utrudnienia przepraszamy!.

16
Paź

Odwołany dyżur dyrektora os.Strusia 19!

Informujemy, iż wtorkowy dyżur dyrektora os.Strusia 19 (42 gimnazjum) zostaje odwołany do dnia 04.11.2014r. 

15
Paź

Zmiana godzin pracy sekretariatu przy ul. Długiej.

Informujemy,  iż w dniach 27-30 października 2014r. sekretariat przy ul. Długiej    53A/4 będzie czynny wyjątkowo w godzinach 09:00-17:00.

Za utrudnienia przepraszamy !

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.