Aktualności: Kraków

25
Maj

Odwołanie dyżuru dyrektora!

Informujemy, że dyżur dyrektora na os. Dywizjonu 303 w dniu 27.05.2016r. oraz 03.06.2016r. zostaje odwołany. Za utrudnienia przepraszamy.

25
Maj

Nieczynne sekretariaty w dniach 26-29 maja

Informujemy, iż w dniach 26-29 maja sekretariaty na ul. Długiej i ul. Kremerowskiej będą NIECZYNNE. Zapraszamy od 30 maja.

23
Maj

Informacja o utworzeniu grupy z językiem rosyjskim w LO

Informujemy, iż jest możliwość wyboru języka rosyjskiego lub angielskiego dla osób zapisujących się na pierwszy i trzeci semestr w Liceum Ogólnokształcącym. 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.