Aktualności: Kraków

25
Lis

Uwaga Słuchacze kosmetyki!

Dzisiejszy dyżur Pani dyrektor kosmetyki przełożono na najbliższy piątek (27 XI) w godzinach 19:00 - 20:00. 

Za utrudnienia przepraszamy.

23
Lis

Zakończenie roku semestry VI LO

Uroczyste zakończenie szkoły i rozdanie świadectw dla semestrów 6a i 6b odbędzie się 10 stycznia o godzinie 12:00  w sali nr 4

Po rozdaniu świadectw odbędzie się szkolenie dotyczące matur.

18
Lis

Uwaga Słuchacze kosmetyki!

W dniu 18.11 (środa) dyżur Pani dyrektor kosmetyki jest odwołany z powodu utrudnionego wejścia do szkoły ewentualnym zainteresowanym. Zapraszamy w piątek (20.11) między 19:00, a 20:00. 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.