Aktualności: Kraków

09
Lut

Podaruj 1% podatku Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Prosimy Państwa o przekazanie 1% podatku Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „O ZDROWIE DZIECKA” (KRS 0000123750), która już 24 lata wspiera działalność leczniczą szpitala. Państwa 1% podatku przeznaczony zostanie w całości na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i leków, modernizację szpitalnych pomieszczeń oraz zakup innego wyposażenia poprawiającego warunki pobytu na szpitalnych salach.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT, którym szybko, łatwo i poprawnie rozliczycie się Państwo z Urzędem Skarbowym za rok 2015. Korzystając z tego programu, Państwa 1% podatku zostanie przekazany Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA”. 

http://www.szpitalzdrowia.pl/o-szpitalu/przyszpitalne-fundacje/fundacja-o-zdrowie-dziecka/1-procent-podatku/

09
Lut

INFORMACJA DOTYCZĄCA 1 ZJAZDU

Przypominamy, iż pierwszy zjazd dla kierunków odbędzie się:

TECHNIK INFORMATYK / TELEINFORMATYK

SEMESTR  I - 27-28 luty 2016

SEMESTR II, III, IV - 13-14 luty 2016

 

TECHNIK ADMINISTRACJI / RACHUNKOWOŚCI / KOSMETYKA

SEMESTRY I, II, III, IV - 27-28 luty 2016 

 

05
Lut

Zmiana dyżuru dyrektora LO!

Informujemy, iż dyżur dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w semestrze wiosennym będzie pełniony w piątki od godz. 16.00-18.00 na os. Dywizjonu 303.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.