Aktualności: Kraków

16
Paź

Odwołany dyżur dyrektora os.Strusia 19!

Informujemy, iż wtorkowy dyżur dyrektora os.Strusia 19 (42 gimnazjum) zostaje odwołany do dnia 04.11.2014r. 

15
Paź

Zmiana godzin pracy sekretariatu przy ul. Długiej.

Informujemy,  iż w dniach 27-30 października 2014r. sekretariat przy ul. Długiej    53A/4 będzie czynny wyjątkowo w godzinach 09:00-17:00.

Za utrudnienia przepraszamy !

15
Paź

Uwaga słuchacze OPIEKUNA MEDYCZNEGO!

Osoby które nie posiadają książeczki sanepidowskiej i chcą zrobić te badania BEZPŁATNIE proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu tj. ul. Kremerowska 17 po odbiór skierowania, natomiast szczepionkę na żółtaczkę musicie Państwo wykonać na koszt własny.

Informujemy również, gdy zajęcia odbywają się poza szkołą tzn. w zakładach opiekuńczo-leczniczych, prosimy zabrać ze sobą obuwie zmianowe i fartuch. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.