Aktualności: Kraków

12
Wrz

Świadectwa egzaminu maturalnego poprawkowego!

Informujemy, że od dnia 12.09.2014 można odbierać świadectwa dojrzałości egzaminu poprawkowego w sekretariacie szkoły ul.Kremerowska 17 tel. 12 633 63 14 .

11
Wrz

Termin egzaminu zawodowego poprawkowego – sesja wrzesień/październik!

Etap praktyczny egzaminu poprawkowego:

27.wrzesień (sobota) godz. 8.00, os. Strusia 19 (42 gimnazjum)  kierunek FLORYSTA

09. październik (czwartek) godz. 13.00, os. Strusia 19 (42 gimnazjum) kierunek BHP

Prosimy zgłosić się pół godz przed egzaminem. 

 

01
Wrz

Dużur dyrektora os.Szkole 37, ZSM nr 3

Dyżur dyrektora szkoły dla kierunku kosmetyka, os.Szkole 37 będzie odbywał się w środy godz. 19.00-21.00. 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.