Aktualności: Kraków

01
Sie

Zmiana pracy sekretariatów w SIERPNIU!

Informujemy, iż w sierpniu sekretariaty będę pracować od pon-pt. w godz. 09.00-17.00 sob. 10.00-15.00

01
Sie

Zmiana godzin pracy sekretariatu przy ul. Długiej 53a/4 !!!

Informujemy, iż sekretariat przy ul. Długiej 53a/4 w miesiącu SIERPNIU 2015 będzie czynny od pn-pt w godzinach od  9:00-17:00 w soboty pozostaje bez zmian (10:00-15:00)

 

Za utrudnienia przepraszamy!!!

29
Lip

Uwaga PRACA dla kosmetyczki !!

UWAGA :)  
W związku z faktem, że nasza salonowa rodzina powiększa się, poszukujemy wspaniałej, pełnej pasji i uśmiechu osoby do pracy na stanowisku kosmetyczki z umiejętnością wykonywania manicure i pedicure. Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę zapraszamy do wysyłania CV na adres: rekrutacja@twojedayspa.pl Jeśli chcecie poznać szczegóły, zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.