Aktualności: Kraków

23
Lut

Powitanie słuchaczy pierwszych semestrów kierunku Technik Usług Kosmetycznych !!!

 

 Powitanie słuchaczy kierunku Technik Usług Kosmetycznych grup C i D semestru I

odbędzie się o godz. 7:50 na auli szkoły.

 Zapraszamy również słuchaczy grup A i B, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu organizacyjnym w dniu 31.01.2015.

18
Lut

Dyżury dyrektora w okresie feri odwołane!

Informujemy, iż dyżury na os.Strusia 19 i os. Dywizjonu 303 bl. 66 w okresie ferii zostają odwołane. 

16
Lut

Zmiana godz. dyżuru dyr. przy ul. W.Wilka Wyrwińskiego 1!!!

Informujemy, iż w dniach 18.02.2015 oraz 25.02.2015, sekretariat przy ul. W.Wilka Wyrwińskiego 1 będzie czynny od godz. 9:00-11:00.

Za utrudnienia przepraszamy!!!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.