Aktualności: Kraków

31
Sie

WYNIKI Z EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Informujemy, iż wyniki z egzaminów zawodowych z kierunków: INFORMATYK, TELEINFORMATYK, KOSMETYKA, ADMINISTRACJA oraz RACHUNKOWOŚĆ  są dostępne w sekretariacie przy ul. Długiej 53A/4.

Serdecznie zapraszamy po odbiory dyplomów !!!

28
Sie

WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Informujemy, iż wyniki z egzaminu zawodowego z kierunków [ Opiekun medyczny, Florysta, BHP, Ochrona] dostępne są  w sekretariacie przy ul. Kremerowskiej 17.

Zapraszamy po odbiór dyplomów!

28
Sie

Dyżur dyrekcji przy ul. W.Wyrwińskiego 1. -Nowy semestr

Informujemy, iż dyżur dyrekcji przy ul. W.Wyrwińskiego 1 w semestrze od września,

będzie się odbywał w środy od godz. 16:oo-18:00.

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Krakowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.