Aktualności: Opole

04
Lut

Uwaga! Absolwenci , słuchacze Florystyki

Organizujemy wyjazd do Poznania na Targi Gardenia SpecialDays w trakcie których odbędą się Mistrzostwa Polski we Florystyce, odczyty, pokazy i seminaria, poza tym targi ogrodnictwa, architektury krajobrazu.

Proponujemy wyjazd pociągiem IC wyjazd z Opola o 6.37 - przyjazd po 3 godz. Powrót o godz. 16.21 z Poznania a w Opolu jesteśmy na 20. Koszt = 77 + 12 zł. koszt wstępu na Targi.

Osoby chętne, proszę o zapisywanie się w sekretariacie szkoły.

18
Sty

Twórczość naszych zdolnych słuchaczy z florystyki ;) Pozazdrościć wyobraźni ;) Gratulujemy wspaniałych prac, rozwoju i zdolności artystycznych ;)

07
Sty

Floryści – zajęcia

Na zjazd 9-10.01.2016r. proszę, przynieść , ciekawe konary drewniane, pieńki drewniane,  wazony (duże, małe, wysokie, niskie  z szyjką, dość masywne

) jeden z wymienionych.  Do pomocy co przynieść kilka zdjęć.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.