Aktualności: Opole

20
Lis

Uwaga floryści!

Proszę przynieść zróżnicowany materiał zielony do wykonania wieńca adwentowego, pędy, owoce itp.

06
Lis

ZMIANA GODZIN PRACY SEKRETARIATU

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 listopada zmieniły się godziny pracy sekretariatu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

21
Paź

Wyjazd na pokaz florystyczny

Proponuję wyjazd 9.11.2014r. na pokaz florystyczny  " W Świątecznym Szyku "  do Hurtowni Róża w Katowicach.

Koszt pokazu 70 zł. Do tego należy dodać koszt transportu do Katowic i z powrotem. Wynajęcie autokaru jest opłacalne powyżej 30 osób.

Proszę się zastanowić i w sobotę dać odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Rafał Kawałko

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.