Aktualności: Opole

26
Maj

Zajęia florystyczne + pokaz

Drodzy Słuchacze kierunku Florystyka. W sobotę zbiórka w III LO o 8.30. Zabieramy sprzęt i jedziemy po polne kwiaty. Każdy z domu przynosi płaskie naczynie (najlepiej z naturalnych materiałów). W niedzielę spotykamy się od razu w Kofeinie 2.0 na Placu Teatralnym. Przywozimy szałowe ubrania (kolor czarny) oraz odpowiednie buty + wspaniałe nastawienie do pokazu o 16. Przed pokazem kończymy nasze prace rozpoczęte na wcześniejszym zjeździe. Proszę o niezawodną obecność podczas zjazdu.

Pozdrawiam

Rafał Kawałko

24
Maj

Serdecznie zapraszamy :)

17
Maj

Makijaż, masaże, maseczki i różnorakie zabiegi poprawiające kondycje naszej skóry i nie tylko ;) Tego można doświadczyć i popróbować na naszych zajęciach. Chętnych serdecznie zapraszamy :)


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.