Aktualności: Opole

29
Kwi

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczniom, którym udało się z sukcesem ukończyć szkołę! ;) Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do nas wszystkich absolwentów, abyście razem z nami rozwijali swoje zdolności, wiedze i umiejętności :) Dziś nasi ulotkarze mieli okazje osobiście Was w tym dniu przywitać i zaprosić :) Pamiętacie ich? ;)

29
Kwi

UWAGA!!! :) Poszukujemy osób do naszego zespołu :) Mamy wolne miejsca pracy na stanowisku ulotkarza :) Aby do nas dołączyć trzeba mieć zapał do pracy, pozytywne nastawienie i zwariowany charakter ;) Szukamy kogoś kto nie boi się wyzwań, kocha ludzi i pracę w terenie ;) Proponujemy dobrą stawkę godzinową, elastyczne godziny pracy i świetne towarzystwo ;) Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV na maila opole@cosinus.pl lub odwiedź nas osobiście w sekretariacie na Placu Kopernika 5/2 i baw się razem z nami, bo praca może być przyjemna ;)

20
Kwi

Zajęcia wcale nie muszą być nudne ;) Oto jak się bawili nie tylko nasi słuchacze, ale także nauczyciele podczas konkursów zorganizowanych w ramach zajęć florystycznych :) Były nagrody i niespodzianki ;) Było ciekawie, kolorowo i bardzo przyjemnie ;) Zresztą sami zobaczcie ;)


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.