Aktualności: Opole

12
Maj

Materiały na zajęcia florystyczne

Na niedzielne zajęcia proszę przynieść ze sobą zebrane z łąk - kwitnące trawy, złocienie, jaskry oprócz tego lilaki (bzy) i inne kwitnące kwiaty. Łodygi roślin w miarę proste. Pozdrawiam

R.K

26
Kwi

Komunijnie, sielsko, anielsko na florystyce

21
Kwi

Materiały na zajęcia sobotnio-niedzielne – Florystyka I i II

W sobotę proszę przynieść ołówek i kredki, na niedzielę pędy bluszczu, gałązki bukszpanu, kwitnące gałęzie drzew owocowych,w miarę możliwości kwiaty szafirków.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.