Aktualności: Opole

23
Sty

Wyjazd na Targi Gardenia wraz z Mistrzostwem Polski w Florystyce

Naszych absolwentów jak i obecnych słuchaczy kierunku Florysta zapraszam na wyjazd na Targi Gardenia w Poznaniu. Wyjazd z Opola 28 lutego 2015r. około godz. 5.30. Chętne osoby proszę o zapisywanie się na listę dostępną w sekretariacie szkoły. Koszt zależny od liczby chętnych + kwota biletu.
13
Sty

Plan zajęć 17-18.01.2015

17.01.2015 r. w III LO zajęcia kończące semestr są dla I LO, IV LO, Administracji III, BHP I a w pracowni kosmetycznej dla I i III sem. Kosmetyki 18.01.2015 - rozdanie świadectw dla VI LO od 8.30 na Placu Kopernika 5/2., oraz zajęcia kończące dla I sem. BHP więcej szczegółów w sekretariacie szkoły.
03
Sty

Florystyka II – spotkanie

Spotkanie 5.o1.2015 r. w sekretariacie szkoły o godz. 9.00 . Plac Kopernika 5/2 w Opolu.

Pozdrawiam

Rafał Kawałko

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.