Aktualności: Opole

23
Lut

Spotkanie z I semestru Technika Usług Kosmetycznych z dyrektorem

Spotkanie odbędzie się 1.03.2015 w pracowni kosmetycznej - Plac Kopernika 5/2 w Opolu o godz. 15.00 Zajęcia w sobotę bez zmian do wglądu na stronie internetowej www.cosinus.pl Pozdrawiam Rafał Kawałko
22
Lut

Spotkanie semestrów rozpoczynających z dyrektorem szkoły.

Spotkanie dla pierwszych semestrów Technika Administracji, Florystyki rozpoczynających zajęcia podczas zjazdu 28.02-1.03.2015r. odbędzie się na długiej przerwie tj. 11.10 w sali nr 7 w budynku III LO w Opolu. Ul. Dubois 20. w niedzielę (1.03.2015). Serdecznie zapraszam Rafał Kawałko Dyrektor Szkoły
22
Lut

Wyjzad do Poznania

Wyjazd do Poznania w dniu 28.02.2015 o godz. 05.30 z parkingu naprzeciwko III LO w Opolu, ul. Dubois 28 dla I i II sem. florystyki. Przewidywany koszt - około 100 zł. Proszę o punktualność.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.