Aktualności: Opole

14
Sie

COSINUS SUMMER BREAK 2015

11
Sie

Matura porawkowa z matematyki

Osoby  zdające egzamin poprawkowy z matematyki powinny stawić się 25 sierpnia  2015r. o godz. 8.15 w  Zespole Szkół Mechanicznych ul. OSMAŃCZYKA 22 OPOLE, telefon: 077-454-38-50.

Zabieramy ze sobą  dowód osobisty, kalkulator prosty, czarny długopis

Życzę powodzenia

Rafał Kawałko

07
Sie

Wakacje z Cosinusem!

Dla każdego coś fajnego!!!

W dniach 03.08-07.08 zapisz się do Cosinusa a otrzymasz wakacyjny upominek!

ZAPRASZAMY!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Opolu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.