Aktualności: Piła

19
Maj

„Język obcy mniej obcy!”

Zapraszamy do przystąpienia do bezpłatnego projektu „Język obcy mniej obcy!” realizowanego z dofinansowaniem Funduszy Europejskich. W bezpłatnych kursach języka angielskiego mogą wziąć udział osoby dorosłe w wieku 25 - 64 lata z wykształceniem co najwyżej ponadgimnazjalnym,  z obszaru województwa wielkopolskiego. W ciągu 60 godzin podniesiesz znajomość języka angielskiego. Nauka w zależności od stopnia zaawansowania w grupach 8-12 osobowych. Mile widziane osoby w wieku 50+ oraz bezrobotni. Wszelkich informacji udzielimy w sekretariacie szkoły Cosinus Piła, Al. Wojska Polskiego 30.

 

01
Maj

Matura 2016.

Matura już 4 maja.... Sala jest już gotowa.

Wszystkim naszym maturzystom życzymy powodzenia!!!

Przypominam o zabraniu ze sobą dowodu osobistego i czarnopiszącego długopisu.

 

29
Kwi

Zmiana czasu pracy sekretariatu.

W dniu 2 maja (poniedziałek) Sekretariat szkoły „Cosinus” w Pile przy Al. Wojska Polskiego 30 będzie nieczynny.

 

 
 
 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.