Aktualności: Piła

31
Sty

Kierunek – Technik Usług Kosmetycznych.

Zapraszam już dzisiaj do zapisania się do Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" Piła na kierunek - Technik Usług Kosmetycznych. SZKOŁA BEZPŁATNA. Nauka trwa 2 lata. W ramach kształcenia słuchacz zdobywa wiedzę i umiejętności w zakresie dwóch kwalifikacji: wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy oraz wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających dłoni i stóp. Absolwent szkoły jest przygotowany do przeprowadzania diagnozy kosmetycznej, wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających z wykorzystaniem nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, udzielania porad kosmetycznych, a także organizowania i prowadzenia własnego gabinetu kosmetycznego.Po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe absolwenci uzyskują dyplom technika a także suplement Europass w języku polskim i angielskim potwierdzający kwalifikacje zawodowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wszelkie materiały do nauki zapewnia szkoła. Ponadto poświęcając kilka dni w miesiącu można przyswoić sobie wiedzę potrzebną w normalnym, rodzinnym i towarzyskim życiu. ZA DARMO !!!

Zapraszam także na naszą stronę Facebook-a

link

30
Sty

Kierunek – Opiekunka dziecięca.

Zapraszam już dzisiaj do zapisania się do Medycznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Pile na kierunek - Opiekunka dziecięca. SZKOŁA BEZPŁATNA. Nauka trwa 2 lata. Po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe absolwenci uzyskują dyplom opiekunki dziecięcej oraz suplement Europass w języku polskim i angielskim potwierdzający kwalifikacje zawodowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wszelkie materiały do nauki zapewnia szkoła. Absolwenci tego kierunku mogą podejmować pracę w żłobku, sanatoriach dziecięcych, przedszkolach I grupy, opiece nad dzieckiem w prywatnym domu, na oddziałach dziecięcych, domach małego dziecka a także zapewnia nowe możliwości zatrudnienia po wejściu w życie tzw "ustawy żłobkowej". Ponadto poświęcając kilka dni w miesiącu można przyswoić sobie wiedzę potrzebną w normalnym, rodzinnym życiu. ZA DARMO !!!

zapraszamy na naszą stronę Facebook-a

link

30
Sty

Egzamin dodatkowy i poprawkowy.

Informuję, że egzaminy dodatkowe oraz poprawkowe odbędą się w dniach 14 i 15 lutego 2015 r.  podczas zjazdu w Gimnazjum nr 5 przy ulicy Bydgoskiej 23. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.