Aktualności: Piła

28
Mar

Mamy nowych Techników !!!

Gratulujemy naszym absolwentom zdania zawodowego egzaminu kwalifikacyjnego!!! Dzięki zaangażowaniu i poświęceniu wykładowców oraz uczniów, kilkudziesięciu nowych techników odebrało swoje dyplomy. 

Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do zapisania się na kolejne kierunki w szkole Cosinus w Pile.

23
Mar

Zmiana godzin otwarcia sekretariatu.

Informujemy, że od dnia dzisiejszego zmieniają się godziny otwarcia sekretariatu szkoły w Pile, przy Al.Wojska Polskiego 30:

poniedziałek, środa, czwartek :  godziny 10.00-18.00

wtorek, piątek:  godziny 9.00-17.00

sobota, niedziela - nieczynny

Podczas zjazdów czynny jest sekretariat przy ul.Bydgoskiej 23.

Przypominamy, że dokumenty, zaświadczenia oraz legitymacje szkolne wydajemy tylko w sekretariacie przy Al.Wojska Polskiego 30.

Zapraszamy.

17
Mar

Cosinus w mediach.

Bardzo nam miło, że Internetowy Dziennik Powiatu Pilskiego "faktypilskie.pl" dostrzegł naszą akcję: "Cosinus-wspólnie przeciw białaczce".

link

Mamy nadzieję, że nasze działania mające na celu ratowanie życia chorym na białaczkę pomogą jak największej liczbie potrzebujących i przyczynią się zwiększenia wśród młodych ludzi świadomości jak wiele znaczą i ile mogą zrobić jeśli tylko zechcą. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.