Aktualności: Piła

11
Sty

Uroczyste rozdanie świadectw.

W piątek 9 stycznia 2015 roku rozdaliśmy świadectwa dla absolwentów ostatnich semestrów. Kolejna grupa naszych uczniów wykorzystała swoją szansę  na lepsze życie. Życzymy im powodzenia na egzaminach zawodowych i maturalnych. Cieszymy się także, że wielu z nich pozostanie w naszej szkole. Mając już wykształcenie zdobędą nowy  lub kolejny zawód. Zapraszamy do podążania ich śladem. 

Osoby, które nie mogły odebrać świadectw w terminie proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu przy Al. WP 30.

30
Gru

Terminarz zjazdów w semestrze wiosennym.

Informujemy, że w semestrze wiosennym zjazdy odbędą się w dniach:

Miesiąc

Termin

luty

14/15;

marzec

14/15; 21/22; 28/29

kwiecień

11/12; 18/19;

maj

09/10; 16/17; 23/24

czerwiec

6/7; 13/14; 20/21

29
Gru

Odbiór indeksów.

Informuję, że słuchacze zapisani na rok szkolny 2014/2015 odbierają indeksy w sekretariacie głównym w Pile,  Al. Wojska Polskiego 30.   

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.