Aktualności: Piła

24
Paź

Dyżur dyrektora szkoły i rezydenta szkoły.

Informujemy, że Rezydent oraz Dyrektor szkół "Cosinus" w Pile pełnią dyżury w następujących terminach:

 - Rezydent szkół "Cosinus" w Pile - dyżur codziennie w godzinach 11.00-13.00 oraz 16.00-18.00

 - Dyrektor szkół "Cosinus" w Pile  - dyżur w środy i piątki w godzinach 16.00-18.00

w sekretariacie   na Al. Wojska Polskiego 30

Rezydent oraz Dyrektor szkół "Cosinus" w Pile pełnią także dyżury podczas zjazdów w szkole przy ul. Bydgoskiej 23.

 

21
Paź

Zmiany w planie. Plan zajęć na 25-26 października.

Uwaga, kierunek Opiekunka dziecięca - zmiana w planie. Dnia 25.10.2014 (sobota-dzień wolny), dn 25.10.2014 zmiana planu. Ponadto jest już dostępny na naszej stronie plan zajęć na 25-26.10.2014r. dla wszystkich kierunków.

 Zapraszamy na zajęcia i przypominamy o naszej promocji "Laptop za znajomych".

14
Paź

Plan zajęć dla kierunku: Opiekunka dziecięca.

Na naszej stronie jest już dostępny plan zajęć na październik dla kierunku: Opiekunka dziecięca.

Zapraszamy do zapoznania się z nim i uczęszczania na zajęcia. Jednocześnie informujmy, że ciągle jeszcze przyjmujemy zapisy chętnych na ten kierunek, jak też na wszystkie inne, które są dostępne w szkole Cosinus Piła.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.