Aktualności: Piła

15
Lip

Zmiany w godzinach pracy sekretariatu głównego.

Informujemy, że w dniach od 15 lipca do 3 sierpnia godziny pracy sekretariatu ulegną zmianie. 

Zapraszamy w godzinach: 11.00 - 17.00

Zaświadczenia wydawane będą tylko w godzinach : 11.00-15.00

Zapraszamy!

15
Lip

Zakończenie szkoły.

Kilka fotografii z zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy  absolwentów na następne kierunki szkoły "Cosinus" w Pile. 

12
Cze

Egzaminy dodatkowe i poprawkowe.

UWAGA !!!

Terminy egzaminów poprawkowych i dodatkowych ustalane są przez Dyrektora szkoły wyłącznie dla osób, które zgłoszą chęć przystąpienia do w/w egzaminu

do dnia 21 czerwca 2015 r. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.