Aktualności: Piła

26
Sie

Dni otwarte w szkołach Cosinus, AKCJA PIŁA

UWAGA!!! Już w najbliższy piątek, 28 sierpnia OD GODZINY 12.00 organizujemy DNI OTWARTE SZKOŁY "COSINUS" W PILE. 

Razem z Radiem ESKA wędrujemy po Pile rozdając prezenty!!! Szukaj pojazdu Radia ESKA i naszej ekipy!!!

Koszulki, kubki, pendrive, długopisy i inne prezenty mogą być Twoje!!! ZAPRASZAMY!!!

15
Lip

Zakończenie szkoły.

Kilka fotografii z zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy  absolwentów na następne kierunki szkoły "Cosinus" w Pile. 

12
Cze

Egzaminy dodatkowe i poprawkowe.

UWAGA !!!

Terminy egzaminów poprawkowych i dodatkowych ustalane są przez Dyrektora szkoły wyłącznie dla osób, które zgłoszą chęć przystąpienia do w/w egzaminu

do dnia 21 czerwca 2015 r. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.