Aktualności: Piła

18
Wrz

Zapraszamy do naszej szkoły.

W ciągu kilku ostatnich dni odwiedziliśmy okoliczne miejscowości prezentując naszą ofertę edukacyjną.  Dziękujemy za miłe słowa i ciepłe przyjęcie. Wszędzie spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem.  Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły oraz stale wzbogacanej strony internetowej Cosinus Piła. Przypominamy, że nabór na wszystkie kierunki trwa nadal, zapisy w sekretariacie szkoły w Pile, Al. Wojska Polskiego 30 lub on-line przez Internet.  Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy. 

15
Wrz

Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji.

Umieściliśmy na naszej stronie plan lekcji dla odpowiednich szkół i semestrów na zajęcia w dniu 20-21 września.  Wszystko znajdziecie w zakładce "Plan zajęć". Oczywiście semestry pierwsze "wakacje" skończą dopiero 28-go września... Przypominamy, że z przyczyn losowych plan może ulec zmianie, więc sprawdźcie go jeszcze raz w piętek. Zapraszamy!!! 

11
Wrz

Harmonogram egzaminów maturalnych w roku 2015

Przedstawiamy harmonogram egzaminów maturalnych w 2015 roku jaki ukazał się na stronie OKE Poznań.

Harmonogram egzaminów maturalnych_2015

Link do strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.