Aktualności: Piła

16
Paź

Opiekunka dziecięca – zmiana miejsca wykładów.

W czwartek 16. października zajęcia kierunku Opiekunka dziecięca odbędą się wyjątkowo w siedzibie sekretariatu przy Al. Wojska Polskiego 30. Zapraszamy.

14
Paź

Plan zajęć dla kierunku: Opiekunka dziecięca.

Na naszej stronie jest już dostępny plan zajęć na październik dla kierunku: Opiekunka dziecięca.

Zapraszamy do zapoznania się z nim i uczęszczania na zajęcia. Jednocześnie informujmy, że ciągle jeszcze przyjmujemy zapisy chętnych na ten kierunek, jak też na wszystkie inne, które są dostępne w szkole Cosinus Piła.

13
Paź

Kurs maturalny z języka polskiego i matematyki.

W dniu 20 października 2014r.  (poniedziałek) o godzinie 16.00 w budynku Gimnazjum nr 5 przy ulicy Bydgoskiej 23, organizujemy spotkanie wszystkich chętnych do uczestniczenia w tegorocznym kursie maturalnym.

Po krótkim omówieniu organizacji zajęć rozpoczynamy działalność Kursu Maturalnego  z  języka polskiego

Matematyka - w dniu 24 października 2014r.  (piątek) o godzinie 16.00 w budynku Gimnazjum nr 5 przy ulicy Bydgoskiej 23,  rozpoczniemy zajęcia Kursu Maturalnego  z  matematyki.

Język angielski - data rozpoczęcia kursu zostanie podana wkrótce.

Osoby, które zapisały się na w/w kursy otrzymają informację telefoniczną o terminie rozpoczęciu zajęć.

Prosimy o przybycie.

Jednocześnie informuję, że nadal jeszcze można zapisać się na Kurs Maturalny języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Tylko u nas otrzymasz "gwarancję zdawalności".

Regulamin kursu, terminarz spotkań oraz wszelkie informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły w Pile, przy Al. Wojska Polskiego 30. 

Zapraszamy!!!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.