Aktualności: Piła

12
Lut

Uwaga-Plan zajęć!!!

W związku z licznymi pytaniami o plan zajęć, informujemy, że wszystkie szkoły mają wpisany na naszej stronie aktualny plan zajęć aż do końca marca. W przypadku braku widoczności planu, należy "kliknąć" w ulicę "Bydgoska23" lub "bez ulicy" a następnie w wybrany termin. Poniżej przykładowy plan dla kierunku florystyka:

12
Lut

Zapraszamy do szkoły!!!

Zapraszamy do zapisania się na semestr wiosenny do szkoły "Cosinus" w Pile.

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące a także zaoczne i wieczorowe szkoły policealne umożliwiają podwyższenie posiadanego wykształcenia oraz zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu już nawet w jeden rok.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielimy w sekretariacie szkoły w Pile, Al. Wojska Polskiego 30; tel. 67 351 60 21; pila@cosinus.pl. Zapraszamy.

02
Lut

Terminarz zjazdów w semestrze wiosennym.

Terminarz zjazdów w semestrze wiosennym 2016r.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.