Aktualności: Piła

28
Sie

Dni otwarte szkoły Cosinus Piła

W dniu 28 sierpnia odbyły się dni otwarte szkoły Cosinus Piła. Wraz z Patrolem Eska Summer City rozdawaliśmy mieszkańcom Piły prezenty, zapraszając do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem. Wszystkim, którzy odwiedzili naszą siedzibę serdecznie dziękujemy. Przypominamy, ze wciąż jeszcze można odebrać prezenty, które wygraliście w zabawie Radia Eska. Zapraszamy.

  

20
Sie

Terminy części praktycznej egzaminu zawodowego

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Pile podaje termin zdawania części praktycznej egzaminu zawodowego:

- technik usług kosmetycznych A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy

- technik bezpieczeństwa i higieny pracy Z.13 Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy

09.10.2014 r.  godz. 13.00 (Gimnazjum nr 5)

19
Cze

Bez chodzenia na zajęcia nie ma renty rodzinnej

ZUS ma prawo zażądać zwrotu renty rodzinnej, jeśli uprawniony do niego zapisał się do szkoły policealnej tylko w celu jego otrzymania.

Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Pile możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.