Aktualności: Radom

28
Sie

Komunikat

Wyniki z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie będą dnia 29 sierpnia 2014r. (piątek) o godz. 14.00. Słuchacze, którzy nie uzyskają pozytywnych wyników zobowiązani są do złożenia deklaracji do ponownego przystąpienia do egzaminu do dnia 03 września 2014r. w Sekretariacie szkoły ul. Żeromskiego 31.

25
Sie

Poprawkowy egzamin maturalny z matematyki

Egzamin poprawkowy z przedmiotu matematyka odbędzie się 26 sierpnia (wtorek)  z Zespole Szkól Elektronicznych (ul. Sadkowska 19) w sali 305, II piętro. Słuchacze przystępujący do egzaminu proszeni są o wchodzenie do szkoły głównym wejściem. Egzamin rozpoczyna się o godz. 9.00, natomiast należy zgłosić się o godz. 8.15 wraz z dowodem osobistym.

13
Sie

Harmonogram egzaminów w terminie dodatkowym – Liceum Ogólnokształcące

Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.