Aktualności: Radom

18
Lis

Fakultety z języka polskiego

Więcej 

13
Lis

Deklaracje Absolwentów LU

Absolwenci Liceum Uzupełniającego, którzy chcą przystąpić do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2014/2015 zobowiązani są do złożenia deklaracji w sekretariacie szkoły ul. Żeromskiego 9 lok. 15C do dnia 22 grudnia 2014r lub w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie do dnia 31 grudnia 2014r. (informacja na stronie: www.oke.waw.pl)

04
Lis

Fakultety z matamatyki

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.