Aktualności: Radom

26
Kwi

TWOJA KREW – MOJE ŻYCIE

Już po raz 10 słuchacze szkół Cosinus ofiarnie uczestniczą w akcji honorowego krwiodawstwa. 
Prezentujemy zdjęcia ze zbiórki krwi, która miała miejsce 25 kwietnia 2014 roku w szkole przy ul. Warszawska 12. 
Wszystkim krwiodawcom serdecznie dziękujemy !!!

 

26
Kwi

Zakończenie VI LO

W sobotę 25.04.2015 w szkole przy ul. Sadkowskiej 19, odbyło się zakończenie roku szkolnego dla naszych słuchaczy sem. VI Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego "Cosinus" w Radomiu. Dziękujemy Wszystkim bez wyjątku za to że byliście z nami! Życzymy powodzenia oraz samych sukcesów na dalszej drodze!

25
Kwi

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji letniej 2015r.- Technik Usług Kosmetycznych

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji letniej 2015r.- Technik Usług Kosmetycznych

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.