Aktualności: Radom

11
Lut

Maturzyści

Słuchacze przystępujący do egzaminu maturalnego proszeni są o zgłaszanie się po kserokopie deklaracji maturalnych do sekretariatu przy ul. Żeromskiego 9/15c. (słuchacze sem. VI będą odbierać na zjeździe 20-21.02.2016 w szkole).

05
Lut

Harmonogram egzaminów w terminie dodatkowym i poprawkowym kosmetyka i archiwista

Kosmetyka (egzaminy ul. Warszawska 12)

Podstawy anatomiczno - dermatologiczne - 27.02.16, godz. 8.00

Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi i dekoltu - 21.02.16, godz. 12.00

Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, szyi i dekoltu - 20.02.16, godz. 11.10

Działalność gospodarcza i usługowa w salonie kosmetycznym - 20.01.16, godz. 8.30

 

Archiwista (egzamin ul Sadkowska 19)

Prowadzenie archiwum i opracowanie materiałów archiwalnych - 27.02.16 - godz. 10.20

05
Lut

Egzaminy w terminie dodatkowym i poprawkowym LO


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.