Aktualności: Radom

31
Paź

10.11.2014r.- Sekretariat nieczynny

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 10.11.2014r. Sekretariat Sieci Szkół „COSINUS” w Radomiu będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

14
Paź

Uwaga !!!

Uprzejmie informujemy, że semestr IIIA i IIIB LO został połączony. Plan zajęć jest już dostępny na stronie.

14
Paź

Dzień zdrowia, mody i urody 11.10.2014r.

Piękna pogoda i dużo zainteresowanych konsultacjami kosmetycznymi :-)

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.