Aktualności: Radom

04
Wrz

Zmywak w Anglii czy bezpłatna nauka?

Czy nie lepiej zdobyć odpowiedni zawód i dopiero wtedy szukać dobrych zarobków, nawet w Anglii?
 
01
Wrz

UWAGA

Na zjeździe 05-06.09.2015r. zajęcia będą odbywać się tylko w sobotę ze względu na wybory referendalne (wyjątek - kosmetyka - zajęcia w sobotę i niedzielę).

Prosimy o uważne sprawdzenie planu.

28
Sie

Maturzyści

Szanowni Maturzyści 

zapraszamy na zjazd 5-6 września 2015 po odbiór deklaracji na egzamin i wyciągu z procedur egzaminacyjnych.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.