Aktualności: Radom

01
Wrz

UWAGA

Na zjeździe 05-06.09.2015r. zajęcia będą odbywać się tylko w sobotę ze względu na wybory referendalne (wyjątek - kosmetyka - zajęcia w sobotę i niedzielę).

Prosimy o uważne sprawdzenie planu.

28
Sie

Maturzyści

Szanowni Maturzyści 

zapraszamy na zjazd 5-6 września 2015 po odbiór deklaracji na egzamin i wyciągu z procedur egzaminacyjnych.

28
Sie

DEKLARACJE NA EGZAMIN Z KWALIFIKACJI

Drodzy słuchacze informujemy, że termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie upływa z dniem 14 września 2015.

Deklaracje można składać na zjeździe szkół policealnych w dniach 5-6 września 2015 lub  na tygodniu w sekretariacie szkoły przy ul. Żeromskiego 9/15c.

Terminy egzaminu:

część pisemna : 14 stycznia 2016

część praktyczna w kwalifikacjach w których jedynym rezultatem jest dokumentacja (A.61, A.63, A.64, A68): 15 stycznia 2016

część praktyczna w pozostałych kwalifikacjach (A.62): od 16 stycznia do 26 lutego 2016.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.