Aktualności: Radom

27
Mar

Uprzejmie informujemy, że wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie będzie można odbierać w dniu 27.03.2015r. od godz. 13:00 w sekretariacie przy ul. Żeromskiego 9.

Po wyniki należy zgłosić się z dowodem osobisty.

Zapraszamy.

25
Mar

Termin oddawania bibliografii

Uprzejmie przypominamy, iż słuchacze przystępujący do ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego są zobowiązani do złożenia bibliografii w nieprzekraczającym terminie do 04.04.2015r.

Bibliografie można składać w sekretariacie szkoły na ul. Żeromskiego 9 lok 15c (pn-pt 9-17).

24
Mar

Harmonogram egzaminów w sesji letniej Technik Usług Kosmetycznych

HARMONOGRAM EGZAMINÓW W SESJI LETNIEJ 2014/2015
Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.