Aktualności: Radom

03
Lip

Poprawka z matury? profesjonalnie ze Szkołami COSINUS!

Jeszcze się nie zdecydowałeś? Zapisz się, mamy wolne miejsca! :-)

03
Lip

Patrol Eska Summer City

UWAGA UWAGA :-) lubicie imprezy?  :-)

już 4 lipca- w sobotę Patrol Eska Summer City wyrusza w trasę po Radomiu i okolicach
My też tam będziemy :-)
Szukajcie naszych hostess :-)

30
Cze

Wyniki matury

 

Serdecznie zapraszamy absolwentów Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego po odbiór świadectw dojrzałości w sekretariacie szkoły przy ul. Żeromskiego 9/15 c.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.