Aktualności: Radom

17
Wrz

Oddaj krew – podarum innym życie

Dnia 26 września 2015r. w godz. 9.00 – 13.00
odbędzie się AKCJA POBORU KRWI 
oraz REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU KOSTNEGO
w Zespole Szkół Elektronicznych przy ul. Sadkowska 19 
w Radomiu

UWAGA ! : Proszę zabrać ze sobą dokument tożsamości 
ze zdjęciem.

Serdecznie zapraszamy.

08
Wrz

Odbiór świadectw maturalnych- egzamin poprawkowy!

Informujemy, że odbiór wyników i świadectw dojrzałości 
z egzaminu maturalnego poprawkowego odbędzie się w dniu 11.09.2015r. (piątek) od godz. 13 w sekretariacie przy ul. Żeromskiego 9/15c.
Zapraszamy :-)

04
Wrz

REKRUTACJA NADAL TRWA !!!

Zapraszamy :-)

 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Radomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.