Aktualności: Rzeszów

16
Wrz

MATURA 2016

Uprzejmie informujemy  słuchaczy semestru 5 i 6, że do 30 września można złożyć deklarację maturalną w sekretariacie na Jałowego 14 w godzinach od 10:00-18:00 lub w szkole podczas zjazdu 26-27.09.2015 r. Termin 30 września  dotyczy absolwentów 2016 r. i jest ostateczny!! Po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.

 Deklaracje  maturalne są dostępne:

1. na stronie internetowej www.oke.krakow.pl w zakładce Egzamin maturalny jako załącznik pod nazwą: Deklaracja_1a_N

2. w sekretariacie na Jałowego 14

3. w sekretariacie w szkole podczas zjazdu 26-27.09.2015 r.

Osoby, które złożyły deklarację maturalną do 30 września mogą dokonywać zmiany w terminie do 7 lutego 2016.

16
Wrz

Firma Bispol Sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie 573, 37-100 Łańcut, zaprasza do składania dokumentów aplikacyjnych w postaci CV osoby studiujące lub uczące się w trybie niestacjonarnym (zaocznym) i chcące podjąć pracę na produkcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • zdobycie doświadczenie w procesie produkcyjnym w firmie posiadającej nowoczesne linie produkcyjne,

  • szansę zatrudnienia na innym stanowisku zgodnie z posiadanymi przez kandydata kompetencjami, w przypadku pojawienia się w wakatów w firmie.

    Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w Dziale Kadr lub za pośrednictwem strony www.bispol.pl w zakładce KARIERA.

17
Sie

MATURA POPRAWKOWA 2015

Data-25.08.2015 -Przeprowadzenie pisemnego egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym. Godzina rozpoczęcia 9:00.

Na egzamin maturalny należy zgłosić się 45 minut wcześniej od planowanej godziny z dowodem osobistym.

Miejsce przeprowadzenia- Zespół Szkół Energetycznych - “ENERGETYK”
im. gen. Władysława Sikorskiego
ul. Dąbrowskiego 66A
35-036 Rzeszów


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Rzeszowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.