Aktualności: Rzeszów

15
Gru

Konkurs zjazdowy rozstrzygnięty.

Gratulujemy zwycięzcom!

Pani JOANNIE D. z 5 semestru LO z hasłem "Matura w Cosinusie zawsze na plusie!"
Panu KAMILOWI W. z 1 semestru Administracji z hasłem "Chcesz mieć pracę jak marzenie? Z Cosinusem masz gwarancję, że się spełni to życzenie!"

Nagrody zostały wysłane pocztą.

Z przykrością informujemy, że z powodu dyspozycji centralnych Konkurs zjazdowy od stycznia się nie pojawi. Nie będziemy ustawać w wysiłkach aby przygotowywać dla Państwa inne równie atrakcyjne rodzaje promocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

10
Gru

Cosinus rozdaje prezenty! :)

05 XII 2014 Odwiedziliśmy Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Strzyżowie. Wesołych Świąt Dzieciom i Opiekunom tego wspaniałego miejsca!

05
Gru

Konkurs listopadowy rozstrzygnięty!

Witamy! PO DŁUGICH BOJACH KOMISJA ROZSTRZYGNĘŁA KONKURS (poziom haseł był b. wysoki).

Konkurs Rozstrzygniety Bilety do Kina dla Czterch Osob

Cztery podwójne bilety do kina czekają na szczęśliwców.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić BILETAMI DO KINA AŻ CZTERY OSOBY, są to:

- Pani Patrycja G. z 3 semestru BHP z hasłem "Zaplanuj swoją przyszłość ze szkołą Cosinus, zdobądź wymarzony zawód nie robiąc nic na przymus!!!"
- Pan Łukasz P. z 1 semestru Rachunkowości z hasłem "Cosinus - Darmowa inwestycja w naukę!"
- Pani Iwona S. z 1 sem Ochrony z hasłem "Cosinus szkoła przyszłości - Otwiera nowe możliwości!"
- Pan Mariusz S. z 3 semestru Informatyki z hasłem "Szukasz szkoły jakich mało - Cosinusa wybierz śmiało! Tu na ciebie przyszłość czeka. Przyjdź czym prędzej i nie zwlekaj!"

Ponadto z tego powodu, iż rywalizacja tym razem była na wysokim poziomie, komisja postanowiła przyznać nagrody pocieszenia i nagrodzić PIĘĆ OSÓB ZESTAWAMI GADŻETÓW!

Panią Martę B. z 4 semestru LO
Pana Dawida K. z 3 semestru ODPS
Pana Edwarda M. z 3 semestru BHP
Pana Kamila W. z 1 semestru Ochrony
Pana Tomasza Ż. z 1 semestru Administracji

Wszystkie nagrody - zarówno bilety jak i zestawy gadżetów zostaną wręczone na najbliższym zjeździe - ZAPRASZAMY DO ODBIORU NAGRÓD!!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Rzeszowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.