Aktualności: Rzeszów

04
Lut

Terminy zgłaszania zdających do egzaminu maturalnego w roku 2015

SESJA GŁÓWNA 2015 (MAJ)

  • do 30.09.2014 r. dla uczniów
  • do 31.12.2014 r. dla absolwentów szkół zlikwidowanych (przekształconych)
  • do 07.02.2015 r. dla absolwentów szkół istniejących
  • do 07.02.2015 r. – termin dokonania ostatecznej zmiany w deklaracjach oraz ostateczny termin rezygnacji z przystąpienia do egzaminu

Więcej informacji na stronie www.oke.krakow.pl    w zakładce: Egzamin maturalny

15
Gru

Konkurs zjazdowy rozstrzygnięty.

Gratulujemy zwycięzcom!

Więcej 

10
Gru

Cosinus rozdaje prezenty! :)

05 XII 2014 Odwiedziliśmy Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Strzyżowie. Wesołych Świąt Dzieciom i Opiekunom tego wspaniałego miejsca!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Rzeszowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.