Aktualności: Rzeszów

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

03
Wrz

Rzeszowski Salon Maturzystów 2014

Więcej informacji na stronie:

http://www.salonmaturzystow.pl/2014/rzeszow

Na maturzystów z Podkarpacia we wrześniu czekać będą stoiska uczelni i innych instytucji edukacyjnych z regionu  i całej Polski oraz najnowsze informatory Perspektyw – oferowane osobom, które wypełnią ankietę – a które w ubiegłym roku rozchodziły się jak świeże bułeczki. Podkarpacki Salon Maturzystów odbywający się w gościnnych murach Politechniki Rzeszowskiej jak co roku, we wrześniu, zaprasza młodzież na cykl wykładów przygotowanych przez ekspertów OKE rozwiewających mity wokół egzaminów maturalnych i omawiający zmiany w maturze 2015. Tradycyjnie już uczelnie publiczne zaproszą maturzystów na prezentacje oferty dydaktycznej i zasad rekrutacji.

Miejsce

Politechnika Rzeszowska

Miasteczko Akademickie
Politechnika Rzeszowska, al. Powstańców Warszawy 12

Komisarz Rzeszowskiego Salonu Maturzystów: Edyta Tarnowska-Piotrowska
22 628 58 62, 22 621 75 26 wew. 14
e.tarnowska@perspektywy.pl

19
Cze

Bez chodzenia na zajęcia nie ma renty rodzinnej

ZUS ma prawo zażądać zwrotu renty rodzinnej, jeśli uprawniony do niego zapisał się do szkoły policealnej tylko w celu jego otrzymania.

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Rzeszowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.