Aktualności: Siedlce

23
Maj

UWAGA !!!

W dniach:

23-05-2015r. i 24-05-2015r.

sekretariat szkoły NIECZYNNY

04
Maj

TARGI EDUKACYJNE

Zapraszamy na Targi Edukacyjne, które odbędą się 08 maja 2015r. o godz. 10.00 w ramach VIII Jarmarku Św. Stanisława w Siedlcach. Będziemy obecni ze swoją ofertą. 

http://mok.siedlce.pl/Strona/Jarmark_sw__Stanislawa,1

04
Maj

MATURZYŚCI

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy połamania pióra i powodzenia na egzaminach. Trzymamy za Was kciuki.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Siedlcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.