Aktualności: Siedlce

12
Maj

UWAGA !!!

W najbliższą sobotę (14-05-2016) sekretariat szkoły czynny w godz. 10:00-14:00. W niedzielę (15-05-2016) sekretariat nieczynny.

08
Maj

UWAGA MATURZYŚCI !!!

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem matury pisemnej.

05
Maj

IX Jarmark Św. Stanisława

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą w dn. 06-05-2016r. od godz. 10:00 na IX Jarmark Św. Stanisława, który odbędzie się w Siedlcach na Placu gen. Wł. Sikorskiego, ul. Kilińskiego i ul. Pułaskiego.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Siedlcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.