Aktualności: Siedlce

18
Wrz

PLAN ZAJĘĆ

Plan zajęć na najbliższy weekend znajdziesz również tutaj

02
Wrz

Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

W dniach 05 i 06.09 2015 roku, odbędą się XXII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym połączone z Dniami Siedlec. Jest to największa impreza tego typu w regionie, jak podają media, w zeszłym roku targi odwiedziło ponad 100 tysięcy osób. Chętnych do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do sektora B miejsce 66.

30
Sie

ZAPISY ONLINE


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Siedlcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.