Aktualności: Siedlce

16
Kwi

TARGI PRACY I EDUKACJI

Zapraszamy na Targi Pracy i Edukacji które odbędą się 17 kwietnia 2015r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr. 1 im. H. Sienkiewicza (hala sportowa) al. T. Kościuszki 10 w Łukowie. Będziemy obecni ze swoją ofertą.

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

20
Cze

07 – 08.09.2013 r. – XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

W dniach 07 i 08.09 2013 roku, odbyły się XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym połączone z Dniami Siedlec. Jest to największa impreza tego typu w regionie, jak podają media, targi odwiedziło ponad 90 tysięcy osób. Również i my byliśmy tam obecni.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Siedlcach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.