Aktualności: Tarnów

28
Kwi

Uwaga maturzyści!

Egzamin maturalny zbliża się wielkimi krokami! Dla przypomnienia zamieszczamy link, pod którym można sprawdzić harmonogram matur http://www.cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/20150820_Harmonogram_egzaminow_w_2016_r.pdf

27
Kwi

2 maja 2016 r. sekretariat będzie nieczynny!

Informujemy, że w dniu 2 maja 2016 r. (poniedziałek) sekretariat szkół Cosinus w Tarnowie będzie nieczynny.
Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy 4 maja.

19
Kwi

Rozdanie świadectw dla semestru VI LO

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego i uroczyste rozdanie świadectw dla słuchaczy semestru VI Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.