Aktualności: Tarnów

13
Kwi

Zajęcia z przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości

Podajemy terminy zajęć z przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości dla słuchaczy z kierunków Kosmetyka  semestr IV  i BHP semestr I, którzy nie realizowali tego przedmiotu na wcześniejszym etapie edukacji:

25.04. 2015 r. (sobota) w godz. 8:00-12:50

23.05.2015 r. (sobota) w godz. 8:00-12:50

31.05.2015 r. (niedziela) w godz. 13:00-17:50

13.06.2015 r. (sobota) - egzamin (godzina zostanie podana w późniejszym terminie).

Przypominamy o konieczności uzyskania 50% frekwencji.

 

07
Kwi

Dodatkowe wykłady dla naszych słuchaczy!

Wszystkich słuchaczy szkół COSINUS w Tarnowie zachęcamy do udziału w cyklu cotygodniowych spotkań, wykładów i prelekcji o różnorodnej tematyce, które będą odbywać się w naszej szkole począwszy od dnia 10 kwietnia br. W najbliższy piątek w godzinach 13:30 - 14:30 zapraszamy na wykład pt. "Pielęgnacja cery" połączony z pokazem makijażu wieczorowego. Informacje o kolejnych spotkaniach będą zamieszczane na bieżąco na naszym profilu i na stronie www.cosinus.pl.  Zapraszamy! :)

02
Kwi

Wesołych Świąt!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.