Aktualności: Tarnów

24
Lis

Szkolenie przed egzaminem z kwalifikacji

Informujemy, że w dniu 5 grudnia 2015 r. o godzinie 12:00 przy ul. Siennej 5  odbędzie się szkolenie dla słuchaczy, którzy złożyli deklaracje i zamierzają przystąpić do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w styczniu 2016 r. (dotyczy słuchaczy wszystkich kierunków szkoły policealnej).

09
Lis

11 listopada sekretariat nieczynny

Przypominamy, że w środę 11 listopada 2015 r. z uwagi na przypadające w tym dniu Narodowe Święto Niepodległości, sekretariat szkoły będzie nieczynny.

 

 

 

05
Lis

Ostatnia szansa zapisu na semestr jesienny!

Uwaga! To już ostatni moment żeby zapisać się na semestr jesienny. Nie czekaj tylko skorzystaj z najlepszej oferty Last Minute tej jesieni :) Dołącz do nas i uzupełnij swoje wykształcenie już dziś!


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.