Aktualności: Tarnów

17
Gru

Rekrutacja na semestr wiosenny trwa! Zapraszamy!

12
Gru

Informujemy, że w dniach 24.12.2014 r. oraz 31.12.2014 r. sekretariat szkoły przy ul. Siennej 5 będzie nieczynny.

20
Lis

Dyżury dyrektorów

Przypominamy, że dyrektor LO dyżuruje w każdy poniedziałek od godziny 15:00 do 19:00, natomiast dyrektor szkoły policealnej pełni dyżury w piątki w godzinach od 14:00 do 19:00.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.