Aktualności: Tarnów

28
Sie

Wyniki egzaminów zawodowych!

Od 28.08.2015 r. w sekretariacie szkoły można odbierać wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Po odbiór wyników i dyplomów należy zgłosić się osobiście z dokumentem tożsamości. Nie udzielamy informacji przez telefon.

24
Sie

Dyżur dyrektora szkoły policealnej

Informujemy, że w dniu 25.08.2015 r. dyżur dyrektora szkoły policealnej odbędzie się w godzinach od 13:00 do 17:00.

21
Sie

Zaoczne LO – egzaminy poprawkowe

Informujemy, że egzaminy poprawkowe i dodatkowe dla słuchaczy LO, którzy  złożyli stosowne podania odbędą się 29 i 30 sierpnia (sobota i niedziela). Szczegółowy harmonogram jest dostępny w sekretariacie szkoły. Ponadto do ww. słuchaczy zostaną wysłane wiadomości sms z powiadomieniem.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.