Aktualności: Tarnów

31
Mar

Informujemy, że w dniu 03.04.2015 r. (piątek) sekretariat będzie nieczynny.

25
Mar

Ostatnia szansa zapisu na semestr wiosenny!

Zapisy do szkoły policealnej potrwają do piątku 27.03.2015 r.

Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Siennej 5 w godz. 9:00-17:00.

Nie czekaj do września, zapisz się już dziś!

25
Lut

Uwaga słuchacze!

Informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi druków szkolnych konieczne jest uzupełnienie numeru PESEL w dotychczas wydanych legitymacjach szkolnych.
Pracownik sekretariatu dokonuje wpisu i potwierdza go pieczęcią.
W związku z powyższym prosimy naszych słuchaczy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły w celu uzupełnienia wymaganych danych na legitymacjach.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.