Aktualności: Tarnów

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

12
Wrz

Uwaga konkurs! Wymyśl hasło – zgarnij nagrody!

Ogłaszamy konkurs na hasło promujące Szkołę Cosinus w Tarnowie.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 30 października prześle drogą elektroniczną na adres tarnow@cosinus.pl lub złoży
w sekretariacie szkoły przy ul. Siennej 5 wymyślone przez siebie hasło reklamowe.
Nagrodami w konkursie są zaproszenia na naukę oraz na wykonanie profesjonalnego makijażu, pamięci przenośne USB oraz zestawy gadżetów firmowych.

Z regulaminem konkursu i szczegółami zabawy można zapoznać się w siedzibie szkoły.

Zapraszamy!

 

01
Wrz

Nowe bezpłatne kierunki medyczne!

Informujemy, że trwa rekrutacja na dwa nowe bezpłatne kierunki medyczne : Technik masażysta oraz Opiekunka dziecięca.

Nauka trwa 2 lata. Zajęcia odbywają się w systemie wieczorowym, zwykle w ciągu 3 dni w tygodniu (pon-pt)

w godzinach popołudniowych.

Zapisy w sekretariacie szkoły czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.