Aktualności: Tarnów

25
Lut

Uwaga słuchacze!

Informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi druków szkolnych konieczne jest uzupełnienie numeru PESEL w dotychczas wydanych legitymacjach szkolnych.
Pracownik sekretariatu dokonuje wpisu i potwierdza go pieczęcią.
W związku z powyższym prosimy naszych słuchaczy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły w celu uzupełnienia wymaganych danych na legitymacjach.

20
Lut

W czasie ferii dyżury dyrektorów odwołane!

Informujemy, że w okresie ferii zimowych tj. do dnia 01.03.2015 r. dyrektorzy liceum i szkoły policealnej nie pełnią swoich dyżurów.

17
Lut

Ruszył nowy kierunek – Technik masażysta!

Chcesz zdobyć nowy, atrakcyjny zawód dający perspektywy na rynku pracy?

Policealna Szkoła Medyczna Cosinus w Tarnowie da Ci tę możliwość zupełnie za darmo!

Rekrutacja na semestr wiosenny wciąż trwa!  Nie czekaj do września, rozpocznij naukę już dziś!

Zapisy on-line na www. cosinus.pl. Wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły

przy ul. Siennej 5 w Tarnowie.  Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy!

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.