Aktualności: Tarnów

05
Lut

Uwaga!

Informujemy, że w dniach 06-07.02.2016 r.  (sobota i niedziela) sekretariat będzie nieczynny.
Zapraszamy w poniedziałek od 9:00.

28
Sty

Zapisy na semestr wiosenny trwają! Przyjdź i zapisz się już dziś! :)

 

22
Sty

Informacja o godzinach pracy sekretariatu

Uprzejmie informujemy, że w dn. 23 stycznia b.r. (sobota) sekretariat szkoły będzie czynny w godzinach od 9:00 do 14:00.
W niedzielę sekretariat będzie nieczynny.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.