Aktualności: Tarnów

24
Maj

Informacja o pracy sekretariatu

Informujemy, że w związku z przypadającym we czwartek 26.05.2016 r. Świętem Bożego Ciała sekretariat szkół COSINUS w Tarnowie będzie nieczynny. W tym dniu nie będzie również dyżuru dyrektora liceum.  

28
Kwi

Uwaga maturzyści!

Egzamin maturalny zbliża się wielkimi krokami! Dla przypomnienia zamieszczamy link, pod którym można sprawdzić harmonogram matur http://www.cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/20150820_Harmonogram_egzaminow_w_2016_r.pdf

27
Kwi

2 maja 2016 r. sekretariat będzie nieczynny!

Informujemy, że w dniu 2 maja 2016 r. (poniedziałek) sekretariat szkół Cosinus w Tarnowie będzie nieczynny.
Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy 4 maja.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tarnowie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.