Aktualności: Toruń

02
Mar

COSINUS – WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

19
Sty

Warsztaty pokazowe z makijażu wieczorowego

17 stycznia 2015r.  odbyły się w naszej Szkole warsztaty wizażu „Makijaż wieczorowy, czyli jak zrobić się na bóstwo"” z kosmetolog Agnieszką Kubiak. Panie zostały wprowadzone w tajniki tego makijażu krok po kroku. 

Makijaż wieczorowy został wykonany przede wszystkim w oparciu o ciemne odcienie brązów i czerń, jednak z dodatkiem wyrazistych akcentów kolorowych – pomarańczem, czerwienią i burgundem. Prowadząca udowodniła, że elegancki makijaż na wieczór nie musi być koniecznie czarny. Wystarczy odpowiednio zestawić go z ubraniem i biżuterią. Kreacje czarne czy szare pozwalać będą na dużą dowolność w kwestii makijażu.

Dziękujemy za tak liczne przybycie 

08
Paź

Ważne informacje na temat egzaminu maturalnego

Informujemy, że na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej można znaleźć wszystkie informacje na temat egzaminu maturalnego, który odbędzie się w roku szkolnym 2014/2015. Poniżej link do strony.

http://www.cke.edu.pl/index.php/egzamin-maturalny-left

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Toruniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.