Aktualności: Toruń

29
Kwi

Rozdanie świadectw LO

Uroczyste rozdanie świadectw dla VI semestru Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się 29.04.2016r. (piątek) o godzinie 16.30. Zapraszamy.

15
Kwi

Deklaracje na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (poprawkowy).

Informujemy, że dnia 16.04.2016r. upływa termin składania deklaracji na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (poprawkowy) - sesja październik. Deklaracje są dostępne w Sekretariacie Szkoły.

05
Kwi

Zmiana dyżuru Dyrektora

Uprzejmie informujemy,że od dnia 05.04.2016r. nastąpiła zmiana dyżuru Dyrektora. Zamiast w środę dyżury będą się odbywały we wtorek.

Wtorek w godz. od 14.00 do 18.00

Piątek w godz. od 14.00 do 18.00.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Toruniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.