Aktualności: Toruń

27
Mar

LAPTOP ZA ZNAJOMYCH !!!

Konkurs "laptop za znajomych" rozstrzygnięty!

 Nagrodę wygrała Pani z kierunku florysta.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni !!!

     

27
Mar

KIERMASZ WIELKANOCNY!!!

W dniach 21-23 marca 2015 r. na terenie Naszej szkoły zorganizowaliśmy 

Kiermasz został przygotowany przez słuchaczy kierunku Florysta w Policealnej Szkole „COSINUS”

Tematem kiermaszu były stroiki oraz dekoracje stołów jako tradycja Świąt Wielkanocnych.

Ponad 50 prac Naszych słuchaczy wzbudzało nieukrywane zdumienie i podziw.

23
Mar

„COSINUS – wspólnie przeciw białaczce”

Dnia 14 marca 2015r.  w Szkole „COSINUS” w Toruniu  przeprowadzono akcję  „COSINUS - wspólnie przeciw białaczce” pod patronatem Fundacji DKMS.

Jesteśmy przekonani, że szlachetna działalność podjęta  w tej akcji  wpłynie w przyszłości  na bezinteresowne szerzenie się pomocy w naszym środowisku szkolnym i lokalnym.

Składamy gorące podziękowania  wszystkim, którzy zadeklarowali chęć  niesienia pomocy potrzebującym  i stali się potencjalnymi dawcami szpiku kostnego oraz nieocenioną pracę podczas akcji wolontariuszom. 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Toruniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.