Aktualności: Toruń

13
Wrz

Promocja Szkół Cosinus 2015

Zima zbliża się wielkimi krokami, a dobre wspomnienia pozostają :D . Zobacz jak promowaliśmy szkoły Cosinus w tym roku !

08
Wrz

Nowy spot reklamowy

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu reklamowego naszych szkół :)

Nowy spot

 

spot reklamowy

     
25
Sie

Terminarz zjazdów już gotowy!!!

Informujemy, iż został zamieszczony terminarz zjazdów na semestr jesienny w roku szkolnym 2015/2016.

(zakładka Plan zajęć-pokaż terminy)


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Toruniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.