Aktualności: Toruń

08
Paź

Ważne informacje na temat egzaminu maturalnego

Informujemy, że na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej można znaleźć wszystkie informacje na temat egzaminu maturalnego, który odbędzie się w roku szkolnym 2014/2015. Poniżej link do strony.

http://www.cke.edu.pl/index.php/egzamin-maturalny-left

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

27
Wrz

Bezpłatne fakultety technik bhp

Informujemy, że w sobotę 04.10.2014r. (od godz. 8.00) odbędą się bezpłatne fakultety dla Słuchaczy kierunku technik bezpieczeństwa i higieny pracy, kwalifikacja Z.13. Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy. Zajęcia będą prowadzone w budynku szkoły. Zapraszamy.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Toruniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.