Aktualności: Tychy

03
Sie

Sekretariat nieczynny!

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 14.08.2015R SEKRETARIAT JEST NIECZYNNY.

09
Cze

Egzaminy termin dodatkowy i poprawkowy

Informuję , iż egzaminy poprawkowe i dodatkowe odbędą się w dniu 21-06-2015 r.  Liceum Ogólnokształcące godz. 9:00 Szkoły Policealne godz. 12:00 ( Tychy ul. Grota Roweckiego  42/44 )

28
Maj

EGZAMIN ZAWODOWY

Egzamin zawodowy  odbywa się w szkole w  Bytomiu ul. Alojzjanów 6-8

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tychach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.