Aktualności: Tychy

21
Sie

ZAPISY DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Zapraszamy do  BEZPŁATNYCH szkół!  Prowadzimy nabór na wyższe semestry!

11
Sie

PRACA

Przyjmiemy rzetelną osobę do roznoszenia ulotek na terenie Tychów!

11
Sie

WYNIKI Z EGAZMINU ZAWODOWEGO

Wyniki z  egzaminu zawodowego  zostaną zamieszczone  28.08. na stronie www.oke.jaworzno.pl. W sekretariacie dostępne  są hasła dla zdających.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Tychach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.