Aktualności: Warszawa

25
Sty

Egzaminy w terminie dodatkowym oraz egzaminy poprawkowe Stawki 10 ( BHP, Rachunkowość oraz Ochrona)

Dyrekcja Szkoły informuje, że egzaminy w terminie dodatkowym oraz egzaminy poprawkowe będą odbywać się 31.01.2015r. w godz. 08:30 - 13:00. 

 Dyrektor Szkoły

20
Sty

Terminarz zjazdów semestru wiosennego w roku szkolnym 2014/2015 Zaoczna Liceum Ogólnokształcące „Cosinus III”, ul. Szolc-Rogozińskiego 2 i Ratuszowa 13

Więcej 

18
Sty

sesja poprawkowa dla kierunków kosmetyka, opiekun medyczny, florysta, geodeta, porty

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.