Aktualności: Warszawa

19
Kwi

Uroczyste rozdanie świadectw LO „Cosinus”

Serdecznie zapraszamy absolwentów LO  oddział Chłodna i Felińskiego  na uroczyste rozdanie świadectw ,które odbędzie się 24 kwietnia br. o godz.17.30 ul.Łucka 13

15
Kwi

Zmiana godzin pracy sekretariatów rekrutacyjnych

Słuchaczy i Kandydatów informujemy, że od najbliższego weekendu sekretariaty rekrutacyjne (al. Jerozolimskie, Łucka) będą nieczynne w niedziele. Zapraszamy od poniedziałku do piątku 9:00-19:00 oraz w soboty 9:00-17:00.

14
Kwi

DODATKOWY zjazd dla LO ul.Chłodna 36/46

Dyrekcja szkoły informuje, iż 16-17.05 odbędzie się DODATKOWY zjazd dla słuchaczy Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego ul.Chłodna 36/46.

Szczegółowe informacje wkrótce.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.