Aktualności: Warszawa

25
Maj

Godziny pracy sekretariatów – Boże Ciało

W związku z dniami świątecznymi sekretariaty rekrutacyjne

będą nieczynne w czwartek, piątek i sobotę.

Zapraszamy od poniedziałku! :)

21
Maj

Dyżur oddziału: RATUSZOWA 13

Informujemy, że dyżur szkolnego sekretariatu przy ul. Ratuszowa 13 z dnia 26.05.2016r. zostaje przeniesiony na 24.05.2016r. w godz. 15:30-17:30.

Pozdrawiamy  :D

20
Maj

Dyżur sekretariatu ul. Żelazna 71 w dniach 26-27.05.2016r

Informujemy, iż w dniach 26-27.05.2016r sekretariat przy ul. Żelaznej 71 będzie nieczynny.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.