Aktualności: Warszawa

01
Kwi

Godziny pracy sekretariatów naborowych w okresie świątecznym

czwartek 2.04 - bez zmian

piątek 3.04:

Al. Jerozolimskie, Łucka - 9:00-16:00;

Ratuszowa - nieczynne

sobota 4.04-poniedziałek 6.04  - nieczynne

wtorek 7.04 - bez zmian.

01
Kwi

dyżur

w dniach 02 i 07 kwietnia dyżur na kierunkach: kosmetyka, opiekun medyczny, florysta, geodeta, porty, opiekunka dziecięca i masażysta sekretariat szkoły będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. Dyrektor szkoły

30
Mar

ostatnie dni zapisów do szkół

Masz ostatnią szansę rozpocząć naukę jeszcze w tym semestrze!

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.