Aktualności: Warszawa

24
Lip

Matura – termin poprawkowy

Uwaga absolwenci LO i LU ul.Chłodna 36/46 , ul.Filarecka 2 oraz LOIII i LUIII ul.Szolc-Rogozińskiego 2 matura pisemna z j.polskiego, matematyki, j.angielskiego, j.rosyjskiego w terminie poprawkowym odbędzie się 26.08 o godzinie 9.00 na ul.Łuckiej 13

10
Lip

REKRUTACJA TRWA!!!

Zapraszamy do sekretariatów rekrutacyjnych, które czekają na Ciebie w godzinach otwarcia:

Więcej 

10
Lip

Nowy zawód także BEZ MATURY!

 

Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.