Aktualności: Warszawa

07
Paź

Nabór nadal trwa! Ostatnie miejsca!

Chcesz uczyć się bezpłatnie? Zapisz się już dziś, zanim skończą się miejsca.

Nabór do naszych szkół nadal trwa.

Więcej 

02
Paź

Wydawanie zaświadczeń ZUS, KRUS i inne na kierunkach Informatyka i Administracja

Informujemy słuchaczy administracji i informatyki że od dnia 1 października br. zaświadczenia dla słuchaczy będą wydawane wyłącznie w szkole przy ul. Żelaznej 71 w sekretariacie w pok. 115, podczas zjazdów zarówno administracji jak i informatyki we wtorki i  środy w godz. 10:00-20:00.

Dodatkowo uruchamiamy dyżur dla słuchaczy w piątki w godz. 16:00-18:00

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Loryś - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.