Aktualności: Warszawa

28
Lip

Uwaga!

Sekretariat na ul. Ratuszowej 13 dnia 28.07.2015 ze względu na awarie prądu  będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

24
Lip

Sesja poprawkowa i w terminie dodatkowycm na kierunkach technik masażysta i opiekunka dziecięca

Informuję, że plan egzaminów w sesji poprawkowej i terminie dodatkowym został zamieszczony na stronie w zakładce "plan lekcji" (termin 25 i 27 sierpnia 2015 r.)

Dyrektor Szkoły

23
Lip

Sekretariat Cosinus Białołęka

Informujemy, że z przyczyn niezależnych sekretariat nieczynny 24.07-26.07.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.