Aktualności: Warszawa

04
Maj

dot. ZLOC II odział Felińskiego 13

Dnia 04.05.2016 sekretariat ZLOC II odział Felińskiego 13 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

28
Kwi

Koordynator praktyk – oddział Van Gogha 1

Dyrekcja Szkoły informuje, że koordynator praktyk w oddziale przy ul. Van Gogha 1 będzie dostępny w maju podczas dyżurów we wtorki w godzinach 16:00-18:00 oraz podczas zjazdów.

27
Kwi

Dot. Ratuszowej 13!

W dniach 27 i 30 kwietnia sekretariat Szkoły Cosinus na ul. Ratuszowej 13 jest nieczynny  za utrudnienia serdecznie przepraszamy!!!


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.