Aktualności: Warszawa

21
Lis

Dyżury koordynatora praktyk w semestrze jesiennym 2015/2016 na ul. Żelaznej 71

Dyrekcja szkoły informuje słuchaczy na kierunkach: Administracja, Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej, Informatyka, Technik turystyki wiejskiej, Koordynator praktyk obsługuje słuchaczy: w czwartki w godz. 16.00 - 18.00, podczas zjazdów w godz. 13.00 - 15.00, Wszystkie sprawy dotyczące praktyk w innych godzinach można kierować na adres mailowy koordynatora praktyk:  paulinakulpa25@interia.pl

20
Lis

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące CosinusII oddział Kasprzaka i Felińskiego – egzaminy z różnic programowych

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Cosinus II informuje, że dnia 28.11.2015 (sobota) w oddziale przy ul. Felinskiego 13  zostaną przeprowadzone egzaminy z różnic programowych. Obecność obowiązkowa!Słuchacze stawiają się w następującej kolejności:

Fizyka

Chemia

Informatyka

Podstawy przedsiębiorczości

WOS

Historia

język angielski

 

 

 

900

HiS

1030

Geografia

1200

Biologia

1330

 

 

20
Lis

Dokumenty Słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego – zmiana miejsca

Informujemy, iż od dnia 20 listopada 2015 r. dokumenty słuchaczy

Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego Cosinus

(Felińskiego, Ratuszowa, Szolc-Rogozińskiego, Van Gogha, Kasprzaka)

znajdują się w Sekretariacie przy Al. Jerozolimskich 125/127 p. 107 I piętro (pl. Zawiszy)


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.