Aktualności: Warszawa

08
Paź

Oferta pracy dla słuchaczy

Calypso Fitness Club w Warszawie w związku z rozwojem firmy poszukuje studentów

na stanowisko "Doradcy Klienta" Więcej 

08
Paź

Sekretariat Ratuszowa 13

Informujemy, że w dniu 8.102015r. (czwartek) sekretariat będzie czynny od godziny 16:00 . Za utrudnienia przepraszamy.

07
Paź

Dyżur koordynatora praktyk – Zaoczna Policealna Szkoła „COSINUS” oddział ul.Stawki 10

Dyrekcja szkoły informuje, że dyżur koordynatora praktyk przy  ul. Stawki 10 podczas zjazdu  w dniach 10-11.10.2015r. zostaje odwołany – zapraszamy w środę 14.10.2015r.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.