Aktualności: Warszawa

03
Paź

Plany zajęć ZLO Cosinus II oddział Felińskiego 13

Dyrekcja ZLO Cosinus II oddział Felińskiego 13 informuje, że plany zajęć na cały semestr jesienny są dostępne na stronie www.cosinus.pl w zakładce „plany zajęć”. Serdecznie zapraszamy!

29
Wrz

Uwaga! Sekretariat Van Gogha

Informujemy, że w dniu 29.09.2015r. (wtorek) sekretariat będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

24
Wrz

ZLO Cosinus II oddział Felińskiego 13

Uprzejmie  informujemy Słuchaczy Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Felińskiego 13, że w zakładce "plan zajęć" został zamieszczony plan na najbliższy zjazd, który odbędzie się 26 oraz 27 września 2015r.

W pierwszym dniu zjazdu czyli 26 września 2015 szczególnie chcemy powitać Słuchaczy pierwszych semestrów.

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpocznie się o godzinie 9.30.

Czekamy na Was przy ul. Felińskiego 13


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Warszawie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.