Aktualności: Wrocław

22
Lip

ADRES SEKRETARIATÓW NABOROWYCH

 

Do wszystkich zagubionych !!!!

Informujemy, że nasze sekretariaty naborowe znajdują się przy ul. Wita Stwosza 28, w budynku "WRC Holding" (obok G. Dominikańskiej), na IV piętrze, pokoje 406 i 407

Dla ułatwienia zamieszczamy zdjęcie budynku, w którym znajduje się nasz sekretariat.

Jeżeli będą Państwo mieli problemy z dotarciem do nas, to na skrzyżowaniu ul. Wita Stwosza i św. Katarzyny możecie spotkać naszych pracowników terenowych w żółtych koszulkach, którzy chętnie wskażą drogę do sekretariatu.

Zapraszamy do zapisów!

 

09
Lip

NABÓR NA WRZESIEŃ ROZPOCZĘTY

 

 NOWY KIERUNEK!!

      

 http://www.cosinus.pl/oferta/szkola-policealna/opiekun-osoby-starszej

 ZAPISY – SEKRETARIAT– Biurowiec WRC Holding (obok G. Dominikańskiej)

  UL. WITA STWOSZA 28,  pok. 407, IV p.

tel. 71 346 00 79, 71 341 96 04

ZAPRASZAMY DOŁĄCZ DO NAS!

09
Lip

Facebook

 

Facebook Cosinus Wrocław

 

Znajdziesz tam najnowsze informacje o szkole i wiele innych ciekawostek

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Wrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.