Aktualności: Wrocław

26
Lis

Język angielski zajęcia dodatkowe grupa początkująca – kierunki informatyka, administracja i rachunkowość

 

W sobotę i niedzielę (29-30.11.2014 i 20-21.12.2014) w godzinach 9.00-12.00  w szkole przy ul. Braniborskiej 57,  będą odbywały się zajęcia dodatkowe dla chętnych z języka angielskiego - grupa początkująca dla kierunków informatyka, administracja i rachunkowość.

26
Lis

Język angielski zajęcia dodatkowe grupa średnio zaawansowana – kierunki informatyka, administracja i rachunkowość

 

W każdy piątek od godziny 16.45 do 19.45 w szkole przy ul. Braniborskiej 57,  będą odbywały się zajęcia dodatkowe dla chętnych z języka angielskiego - grupa średnio zaawansowana dla kierunków informatyka, administracja i rachunkowość.

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek 28 listopada.

 

25
Lis

Sekretariat Rynek – Ratusz 13/14/1 – zmiana godzin pracy

 Informujemy, że od 26.11.2014 do 28.11.2014 zmieniają się godziny pracy sekretariatu. Sekretariat czynny będzie w godzinach 9.00-17.00

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Wrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.