Aktualności: Wrocław

15
Maj

Szkoła Policealna- ul. Paulińska 14

 

Informujemy, że w dniach 23- 24 maja 2015 odbędą się zaplanowane zajęcia na kierunku bhp i ochrona fizyczna osób i mienia. 


06
Maj

Konkursu „Cosinus w obiektywie”

 

Konkurs zostanie przeprowadzony na fanpage’u Cosinus Wrocław  pod adresem https://www.facebook.com/CosinusWroclaw?fref=ts

Więcej 

28
Kwi

Facebook

 

https://www.facebook.com/CosinusWroclaw?fref=ts

 

Znajdziesz tam najnowsze informacje o szkole i wiele innych ciekawostek

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Wrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.