Aktualności: Wrocław

29
Lip

ADRES SEKRETARIATÓW NABOROYCH

 

Do wszystkich zagubionych !!!!

Informujemy, że nasze sekretariaty naborowe znajdują się przy ul. Wita Stwosza 28, w budynku "WRC Holding" (obok G. Dominikańskiej), na IV piętrze, pokoje 406 i 407

Dla ułatwienia zamieszczamy zdjęcie budynku, w którym znajduje się nasz sekretariat.

Zapraszamy do zapisów!

29
Lip

Kosmetyka, Florystyka, Masażysta – organizacja semestru jesiennego 2015/2016

Więcej 

29
Lip

Egzaminy poprawkowe i przeniesione dla ZLO Cosinus X ul. Jedności Narodowej 117

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Wrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.