Aktualności: Wrocław

03
Lip

Nabór

 

TRWA NABÓR NA  NOWY KIERUNEK

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

 

ZAPISY – SEKRETARIAT  - przy Galerii Dominikańskiej ( budynek biurowca )

  UL. WITA STWOSZA 28, IV piętro pok. 407

ZAPRASZAMY DOŁĄCZ DO NAS!

11
Cze

Facebook

29
Maj

Egzaminy poprawkowe i przeniesione dla ZPS Cosius I i PS Cosinus III- ul. Paulińska 14

 

Egzaminy w drugim terminie oraz egzaminy poprawkowe na kierunku Technik bhp i Technik ochrony fizycznej osób i mienia odbędą się w dniach: 25 sierpnia i 26 sierpnia 2015 w godzinach od 16.30 do 19.00.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Wrocławiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.