✔ Cosinus Bydgoszcz

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs jest przeznaczony dla osób zainteresowanych tematyką zdrowego odżywiania. Jeśli zdrowy styl życia jest dla Ciebie ważny i chcesz w przyszłości realizować się jako dietetyk to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Podczas kursu poznasz tajniki prawidłowego odżywiania, nauczysz się układania diet według indywidualnych potrzeb, a także bez problemu dobierzesz odpowiednie suplementy na dolegliwości związane z niedoborem danych składników w organizmie.

Więcej...

Kurs jest przeznaczony dla osób zainteresowanych wszelkimi rodzajami manicure i zdobienia paznokci. Jeśli posiadasz całą gamę kolorystyczną lakierów oraz uwielbiasz malować paznokcie sobie i innym to kurs manicure hybrydowy i stylizacja paznokci jest dla Ciebie.
Podczas kursu nauczysz się wykonywać manicure hybrydowy, dowiesz się jak należy pielęgnować dłonie i paznokcie, a także poznasz różne techniki zdobienia paznokci.

Więcej...

Kurs jest przeznaczony dla osób interesujących się masażem oraz technikami relaksacji.
Podczas kursu dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, poznasz wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu oraz nauczysz się wykonywać masaż.

Więcej...

Kurs jest przeznaczony dla osób pracujących w gabinetach kosmetycznych i chcących pogłębić swoją wiedzę. Jeśli interesujesz się profesjonalnymi zabiegami utrzymującymi stopy w dobrej kondycji oraz chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe to kurs podologiczny jest dla Ciebie.
Podczas kursu nauczysz się rozpoznawać schorzenia stóp, używać odpowiednich narzędzi oraz dbać o czystość w gabinecie.

Więcej...

Kurs jest przeznaczony dla osób pracujących w gabinetach kosmetycznych i chcących pogłębić swoją wiedzę. Jeśli interesujesz się profesjonalnymi zabiegami, dzięki którym rzęsy wyglądają zjawiskowo i naturalnie to kurs przedłużania i zagęszczania rzęs jest dla Ciebie.
Podczas kursu nauczysz się profesjonalnej aplikacji oraz technicznych umiejętności przedłużania i zagęszczania rzęs.

Więcej...

Kurs jest przeznaczony dla osób interesujących się zdobieniem paznokci. Jeśli lubisz tworzyć na paznokciach niesamowite wzory oraz posiadasz „chirurgiczną precyzję” w dłoniach to kurs zdobienia paznokci z wykorzystaniem rapidografu jest dla Ciebie.
Podczas kursu nauczysz się wykonywać różnego rodzaju zdobienia paznokci z wykorzystaniem rapidografu.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
85-009 Bydgoszcz ul. Dworcowa 7/6A
Tramwaj: 1,2,4,6
Kontakt:
tel.: 52 322 09 13
e-mail: bydgoszcz@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Sb: 09:00-13:00