✔ Cosinus Koszalin - Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Makijaż dzienny jest idealny do szkoły i do pracy - ma nadawać świeży, naturalny wygląd. Idealny makijaż na co dzień musi maskować niedoskonałości i pozostawiać skórę gładką, promienną. Kurs obejmuje omówienie zagadnień związanych z tematem, pokaz makijażu oraz wykonanie makijażu przez kursantki.

Więcej...

Kurs manicure hybrydowego przeznaczony jest tak zarówno dla osób, które zawodowo zajmują się wykonywaniem manicure jak i tych, które swoja przygodę z kosmetyką dłoni i paznokci dopiero zaczynają. Nabyte umiejętności można wykorzystać wykonując doskonały manicure  klientce w salonie jak i koleżance w  warunkach domowych.

Więcej...

W programie kursu: nauka budowy paznokcia, choroby paznokcja, pielęgnacja dłoni i paznokci, rodzaje manicure, pielęgnacyjny masaż dłoni, zdobnictwo, przedłużanie paznoki metodą żel/akryl, sztuka nakładania tipsów metodą żel/akryl.

 

Więcej...

W programie kursu: warsztat pracy wizażysty, pielęgnacja i diagnoza typów skóry oraz urody, kuferek wizażystki, makijaż dzienny, make-up no make-up, konturowanie i modelowanie twarzy w wizażu, makijaż biznesowy, wieczorowy, ślubny oraz makijaż kobiety dojrzałej, dobór kolorystyki garderoby oraz elementy charakteryzacji.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
75-052 Koszalin ul. Młyńska 31
Kontakt:
tel.: 94 342 29 00
tel.: 501 134 883
e-mail: koszalin@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Sb: 09:00-14:00 (soboty zjazdowe - ul. Powstańców Wielkopolskich 23)
Dyżur Dyrektora Szkoły w każdy piątek w godzinach 14:00 - 17:00 przy ul. Młyńskiej 31