Cosinus > Miasta > Bełchatów > Kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – każda osoba, która posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej i wykonuje osobiście czynności, o których mowa w art. 3 pkt 1 Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia jest zobowiązana do przedstawienia we właściwej komendzie policji świadectwo ukończenia kursu doskonalącego. Pomożemy Ci udoskonalić Twoje umiejętności i potwierdzimy je wydając zaświadczenie o ukończeniu kursu!

Więcej...

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 jest kursem, który przygotowuje do profesjonalnej aplikacji na najwyższym poziomie, gdzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość i trwałość aplikacji.Metoda przedłużania 1:1 polega na precyzyjnym przyklejeniu do każdej, pojedynczej rzęsy jej sztucznego lub naturalnego odpowiednika, aby uzyskać spektakularny efekt optycznego powiększenia oka i podniesienia kącików. Dzięki poznaniu kilku trików klientki będą oszołomione wynikiem Waszej pracy.

 

Więcej...

Szkolenie przygotowuje do prowadzenia procesu szkoleń z zakresu bhp, poprzez nabycie odpowiedniego przygotowania metodyczno- dydaktycznego

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
97-400 Bełchatów ul. Pabianicka 1
Autobus: MZK nr 2,9
Kontakt:
tel.: 44 633 18 59
e-mail: belchatow@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Wt: 13:00-17:00 (dyżur dyrektora)
Sb: 08:30-12:30 (w dni zjazdowe sekretariat główny jest nieczynny, zapraszamy do sekretariatu w II LO w Bełchatowie)