✔ Cosinus Skierniewice - Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Celem kursu jest nabycie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie aranzacji stołów okolicznościowych.

W cenie kursu zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Więcej...

Celem kursu jest nabycie teoterycznej wiedzy i praktycznych umiejętności w ramach obowiązków Asystenki biura Zarządu.
W cenie kursu zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Więcej...

Kurs adresowany jest do każdego, kto chce założyć agencję detektywistyczną lub działać jako samodzielny (prywatny) detektyw. Wydane zaświadczenie z kursu detektywistycznego uprawnia do ubiegania się o licencję detektywistyczną na Komendzie Wojewódzkiej Policji. Rzetelna i przedstawiona w przystępny sposób wiedza, wprowadzi uczestników we wszystkie standardy i regulacje związane z tym zawodem.

 
Więcej...

Kurs Excel jest skierowany do wszystkich osób pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje oraz czuć się pewniej na rynku pracy. Obecnie umiejętność wykorzystania praktycznego programu Excel jest pożądana u większości pracowników. Zwiększy przede wszystkim możliwości rozwoju, jak i podwyższy efektywność pracy.

Więcej...

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej i wykonują osobiście czynności, o których mowa w art. 3 pkt. 1 Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia.

Więcej...

Szkolenie z manicure hybrydowy jest jedną z nowocześniejszych metod stylizacji paznokci, która umożliwia nam zachowanie pięknego wyglądu dłoni i stóp przez dłuższy czas. Metoda łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz stylizacji żelowej. Unikalna receptura kosmetyku sprawia ,że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres dwóch tygodni, a nawet dłużej. Dzięki światłoutwardzalnym właściwościom lakieru paznokcie po wyjęciu z lampy są suche i odporne na uszkodzenia.

Więcej...

Decyzja o zapisaniu się na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej może być pierwszą na drodze do poprawienia realnego bezpieczeństwa w każdym miejscu. Nie musisz od razu stawać się mistrzem pomocy przedmedycznej – wystarczą proste działania, żeby kogoś uratować.

Więcej...

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić rzęsy naturalne. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetyczno-jedwabnych rzęs, 'włosek po włoskudo' naturalnych rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt.

Więcej...

Kurs stylizacja i przedłużanie paznokci-to prosty sposób na chwilę przyjemności dla siebie. Na szkoleniu w krótkim czasie nauczysz się praktycznych metod stylizacji, które z powodzeniem wykorzystasz w zaciszu swojego domu.

Więcej...

Celem kursu jest nabycie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie urządzania i pielegnacji ogrodu. Cały kurs składa się z IV etapów, 120 godzin.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
96-100 Skierniewice ul. Batorego 21/17
Autobus: 6, 7
Kontakt:
tel.: 46 831 22 81
e-mail: skierniewice@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 08:30-16:30
Śr: 10:00-18:00
Dane adresowe:
96-100 Skierniewice ul. Stanisława Rybickiego 8
sekretariat pokój nr 411
Kontakt:
tel.: 505 49 81 00
e-mail: skierniewice@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Sb: 07:30-14:00
Nd: 08:00-12:00
Sekretariat czynny w czasie zjazdów.