✔ Cosinus Toruń - Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Pomożemy Ci udoskonalić Twoje umiejętności i potwierdzimy je wydając zaświadczenie o ukończeniu kursu!
 

 

 

Więcej...

Kochasz rośliny, masz zdolności manualne i estetyczne, chcesz nauczyć się zasad tworzenia wyjątkowych kompozycji zamkniętych w słojach i butlach? Zapraszamy Cię na wyjątkowy kurs, podczas którego zdobędziesz umiejętności i stowrzysz swój własny Las w butelce!

 

Więcej...

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób pracujących w gabinetach kosmetycznych, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz zainteresowanych profesjonalnymi zabiegami pomagającymi utrzymać doskonałą kondycję stóp.

Termin kursu: 21.01.2019!

 

Więcej...

Kurs przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poprawnie wykonywać makijaż dzienny i okolicznościowy. Nauczyć się dostosowywać makijaż do kształtu twarzy i oka. Umieć przeprowadzić analizę kolorystyczną i wybrać odpowiednią paletę barw idealnie pasującą do osoby malowanej.

 

Więcej...

Manicure hybrydowy jest odpowiedzią na wszechobecny w modzie trend naturalności. Obecnie coraz częściej odrzuca się wszystko co związane jest ze sztucznością i nadmierną ingerencją w naturalną fizjonomię kobiety.

 

Więcej...

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs jest kursem, który przygotowuje do profesjonalnej aplikacji na najwyższym poziomie, gdzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość i trwałość aplikacji.

 

Więcej...

Zdobienie paznokci rapidografem - to prosta metoda zdobienia paznokci dająca spektakularne efekty. Proste, cienkie i misterne wzorki można stworzyć przy użyciu rapidografu i własnej wyobraźni. Na szkoleniu nauczycie się zastosowania rapidografu w różnorodnym zdobnictwie.
Rapidograf w prezencie!

 

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
87-100 Toruń ul. Rydygiera 12A
budynek IX LO wejście od strony Przedszkola Miejskiego nr X
Kontakt:
tel.: 56 648 45 50
e-mail: torun@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-20:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-20:00
Sb: 08:00-16:00
Nd: 08:00-16:00