Cosinus > Miasta > Kraków > Kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs manicure hybrydowego przeznaczony jest tak zarówno dla osób, które zawodowo zajmują się wykonywaniem manicure jak i tych, które swoja przygodę z kosmetyką dłoni i paznokci dopiero zaczynają. Nabyte umiejętności można wykorzystać wykonując doskonały manicure klientce w salonie jak i koleżance w warunkach domowych.

Więcej...

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje napięcie mięśni, przywraca właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Więcej...

Chciałbyś zdobyć lepsza prace, dostać podwyżkę, poszerzyć swoje kwalifikacje? A może chcesz ułatwić sobie pracę z cyferkami? Realizujemy to szkolenie właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy Ci kurs dla osób chcących rozpocząć karierę z MS Excel I stopień. 
Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, a na koniec kursu będziesz mógł już sam posługiwać się formułami i funkcjami!

Więcej...

Kurs, który każdy powinien przejść, aby w potrzebie mógł pomóc bliskiej osobie i każdemu kto takiej nagle potrzebuje. Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy merytorycznej oraz dużo ważniejszej- praktyki. W szkolenie wchodzi również praktyczne użycie i ćwiczenie z defibrylatorem AED.

Więcej...

Każdemu* z Naszych słuchaczy chcących podszkolić podstawy języka polskiego oferujemy BEZPŁATNE uczestnictwo w kursie z podstaw językowych.

szczegóły w opisie

Więcej...

Certyfikowany jednodniowy Kurs RODO, pełniący rolę uzupełnienia i zagłębienia się w tematyki Ochrony Danych Osobowych, która została wprowadzona z dniem 25 maja 2018. Kurs będzie prowadzony w formie wykładu oraz zostaną na nim przedstawione konkretne treści skierowane dla osób, które chcą rozwinąć swoje kwalifikacje, oraz pragnących dowiedzieć się o rzeczach zawartych w ustawie. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego prawnika  na co dzień zajmującego się analizowaniem danych osobowych.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
31-130 Kraków ul. Kremerowska 17
(róg z Karmelicką) Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24
Kontakt:
tel./fax: 12 633 63 14
e-mail: kremerowska@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 08:00-17:00
Sb: 10:00-15:00
Sekretariat obsługuje:
słuchaczy liceum i szkoły policealnej