Cosinus > Miasta > Nowy Sącz > Kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Na kierunku Asystent nauczyciela przedszkola słuchacze przysposabiają zagadnienia z komunikacji interpersonalnej, pedagogiki społecznej i opiekuńczej, higieny, podstaw psychologii i socjologii oraz psychologii rozwojowej. Zapoznają się jak kształcić przez zabawę na zajęciach z literatury dziecięcej, edukacji matematycznej, a także jak organizować czas dla swoich podopiecznych podczas zajęć z edukacji plastycznej i technicznej oraz gier i zabaw edukacyjnych.

Więcej...

Kurs oferuje zagadnienia związane z prawem pracy oraz podstawami rachunkowości

Więcej...

Kurs obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Więcej...

Na kursie nauczysz się układania najpopularniejszych fryzur ślubnych z wykorzystaniem upięć i dekoracji. Poruszone będą również tematy związane z modelowaniem, kręceniem i prostowaniem włosów.

Więcej...

Kurs przeznaczony dla osób początkujących. Nauczysz się prostych słów i zwrotów do wykorzystania w codziennym życiu.

Więcej...

Kurs języka niemieckiego skierowany jest do  opiekunów medycznych, którzy chcą podjąć pracę w Niemczech czy Austrii. Po ukończonym kursie otrzymacie zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN!

Więcej...

Kurs przeznaczony dla osób początkujących. Nauczysz się prostych słów i zwrotów do wykorzystania w codziennym życiu.

Więcej...

Kurs skierowany do osób, które chcą zdobyć umiejętność posługiwania się jezykiem migowym.

Więcej...

Na kursie przedstawimy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną na temat stylizacji paznokci, odnowy oraz poprawnego piłwania.

Więcej...

Rejestratorka medyczna jest zawodem o charakterze biurowym. Celem pracy rejestratorki medycznej jest przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, umawianie terminów świadczenia usług medycznych, kierowanie pacjentów do właściwych pracowników i placówek służby zdrowia oraz prowadzenie dokumentacji medycznej osób objętych opieką.

Więcej...

Kurs przygotowujący do pracy na stanowisku samodzielnego księgowego

Więcej...

Jeżeli lubisz niekonwencjonalne elementy swojego otoczenia, chcesz zaskakiwać swoim stylem i niepowtarzalnością biżuterii, czy ozdób zapisz się już dziś na kurs decoupage.  Kurs przeznaczony dla osób początkujących.

Więcej...

Na kursie nauczysz się tworzyć kompozycje kwiatowe o zróżnicowanej tematyce.

Więcej...

Kurs przeznaczony jest dla osób, które pragną nauczyć się wykonywania profesjonalnego makijażu dziennego i wieczorowego. Nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie w dziedzinie wizażu lub kosmetyki. Nie ponosisz dodatkowych kosztów, bo ćwiczysz na naszych produktach.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
33-300 Nowy Sącz ul. Narutowicza 3
Kontakt:
tel.: 18 531 16 85
e-mail: nowysacz@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Sb: 09:00-13:00 (W czasie zjazdów)