- 12:00 Administracja semestr IV, BHP semestr III
- 15:00- Asystentka Stomatologiczna semestr II, Masażysta semestr IV, Opiekun Medyczny semestr III, Terapeuta Zajęciowy semestr IV oraz Kosmetyka semestr IV
Zakończenie roku odbędzie się w sali 11 (I piętro), Abramowicza 1
Pamiętaj! Weź dokument tożsamości.
Osoby, które nie będą mogły w tym dniu odebrać swojego świadectwa zapraszamy do sekretariatu przy ul. Św. Rocha 3a od 29.06 (poniedziałek).