Technikum dla młodzieży - Białystok, Bytom, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Słupsk, Szczecin, Warszawa.

to bezpłatna szkoła dla młodzieży oferująca możliwość nauki w kilku atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy zawodach.

Skończyłeś 8-letnią szkołę podstawową?
Wybierz dla siebie szkołę wielu możliwości!

W roku szkolnym 2024/2025 szkoła prowadzi nabór do klas:

  • I dla absolwentów 8 letniej szkoły podstawowej

W przypadku przechodzenia uczniów z tego samego typu szkoły do klas:

  • II dla absolwentów 8 letniej szkoły podstawowej
  • III dla absolwentów 8 letniej szkoły podstawowej

Technikum to szkoła wielu możliwości , w której będziesz uczyć się przedmiotów ogólnych, ale tez zawodowych. W trakcie nauki przygotujesz się do matury, która umożliwi Ci podjęcie studiów wyższych, ale przede wszystkim zdasz egzamin zawodowy, uprawniający do wykonywania wymarzonego zawodu. Absolwenci naszej szkoły zdobywają ogólną wiedzę na wysokim poziomie oraz wiedzę specjalistyczną, którą mogą rozwinąć na studiach wyższych.

W ramach realizacją podstawy programowej właściwej dla danego zawodu naszym uczniom oferujemy ciekawe praktyki, atrakcyjne staże zawodowe i wartościowe kursy dodatkowych umiejętności zawodowych przygotowane we współpracy z lokalnymi pracodawcami, które bez wątpienia podniosą atrakcyjność na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy przyszłych techników.

Poznaj zasady rekrutacji do Technikum CosinusYoung 15+

Lista kierunków