Najlepsi we wszystkich kategoriach!

 

Szkoła Cosinus triumfalnie dominuje w czterech kategoriach, wskazujących na niezrównaną jakość kształcenia:
 

1.    Najwyższa liczba wydanych dyplomów zawodowych w całej Polsce! Szkoła Cosinus zdobywa pierwsze miejsce, wydając 3800 dyplomy, podczas gdy konkurencja pozostaje w tyle: 3,5 tysiąca, 1,3 tysiąca i zaledwie 549.

2.    Najwyższa liczba wydanych dyplomów zawodowych w przeliczeniu na oddział! Ponownie zdobywamy pierwsze miejsce, przyznając 93 dyplomy na oddział, podczas gdy konkurencja zdołała osiągnąć 43, 30 i zaledwie 12.


 
3.    Najwyższa liczba wydanych świadectw maturalnych wśród liceów dla dorosłych! Szkoła Cosinus dumnie zajmuje pierwsze miejsce, wydając 610 świadectw, podczas gdy inne szkoły osiągają kolejno 530, 132 i zaledwie 29.


4.    Najwyższa liczba wydanych świadectw maturalnych w przeliczeniu na oddział! Ponownie jesteśmy na pierwszym miejscu, wydając 15 świadectw na oddział, podczas gdy konkurencja może pochwalić się jedynie 7, 5 i ledwie 1.

To właśnie u nas szanse na zdobycie zawodu lub świadectwa maturalnego są wielokrotnie wyższe niż u konkurencji. Nie wierz w reklamowe triki, my przedstawiamy fakty oparte na wiarygodnych informacjach i oficjalnych źródłach! Jesteśmy dumni, że nasza szkoła została uznana za absolutnego lidera edukacji w Polsce, w każdej z powyższych kategorii.

Co trzeci słuchacz zdobywający wiedzę w szkole policealnej, wybiera właśnie Cosinus. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że Was nie zawiedliśmy!

Wybierz Szkolę Cosinus – edukacyjnego lidera!