Wciąż można dołączyć do grona uczniów CosinusYoung ART w Opolu. Trwa rekrutacja uzupełniająca do Liceum Sztuk Plastycznych, a przed kandydatami zostały już ostatnie egzaminy wstępne, które odbędą się 5 i 6 sierpnia.
To propozycja dla młodych osób, które chcą rozwijać swoje zainteresowania artystyczne w przyjaznym i inspirującym środowisku. Program nauczania łączy przedmioty ogólnokształcące z kształceniem artystycznym, dzięki czemu uczniowie zdobywają zarówno solidne wykształcenie, jak i praktyczne umiejętności z zakresu sztuk plastycznych.
Nauka w CosinusYoung ART jest bezpłatna. Każdy uczeń otrzymuje na start tablet, komplet podręczników oraz zeszytów. Dodatkowo szkoła dofinansowuje 50% kosztów biletu miesięcznego, a kameralne klasy pozwalają na indywidualne podejście do każdego ucznia i rozwijanie talentów pod okiem doświadczonej kadry.
Jeśli Twoje dziecko lubi rysować, malować, projektować lub interesuje się sztuką, to dobry moment, aby wybrać szkołę, która pomoże rozwinąć jego pasję i przygotuje do dalszej edukacji.
Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem przy ul. Reymonta 16 w Opolu, pod numerem telefonu 77 456 42 15.