Nowy rok, nowa wiedza! W lutym 2026 zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów z zakresu dietetyki, terapii zajęciowej i zdrowia. Spotkania prowadzą doświadczeni eksperci-praktycy, a udział jest całkowicie bezpłatny!
HARMONOGRAM – LUTY 2026
Cykl webinarów otwierają spotkania zaplanowane na wtorek i czwartek:
3 lutego (wtorek) | 18:00-19:00 Styl życia w profilaktyce chorób cywilizacyjnych – dieta, ruch, sen i stres
Dowiesz się, jak kompleksowo dbać o zdrowie i zapobiegać chorobom cywilizacyjnym poprzez świadome wybory żywieniowe, aktywność fizyczną i zarządzanie stresem.
Zapisz się na: https://edukacja3602024.clickmeeting.com/styl-zycia-w-profilaktyce-chorob-cywilizacyjnych-dieta-ruch-sen-i-stres/register
5 lutego (czwartek) | 18:00-19:00 Terapia zajęciowa osób w spektrum autyzmu
Praktyczne wskazówki dotyczące pracy terapeutycznej z osobami ze spektrum autyzmu – metody, narzędzia i dobre praktyki.
Zapisz się na: https://edukacja3602024.clickmeeting.com/terapia-zajeciowa-osob-w-spektrum-autyzmu/register
Kolejne spotkania w lutym:
10 lutego (wtorek) | 18:00-19:00
INSULINOOPORNOŚĆ – z czym ją się je?
Wszystko o insulinooporności: mechanizmy, objawy, diagnostyka i skuteczne strategie dietetyczne.
12 lutego (czwartek) | 18:00-19:00
Seksualność osób z niepełnosprawnością
Ważny, ale często pomijany temat – jak wspierać osoby z niepełnosprawnością w obszarze życia intymnego i relacji.
17 lutego (wtorek) | 18:00-19:00
Jelita, mikrobiologia i mózg – jak dieta wpływa na samopoczucie?
Fascynująca oś jelita-mózg: jak mikrobiom wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne?
19 lutego (czwartek) | 18:00-19:00
Terapia zajęciowa w geriatrii
Specyfika pracy z seniorami – metody aktywizacji, stymulacji poznawczej i poprawy jakości życia osób starszych.
24 lutego (wtorek) | 18:00-19:00
ŚródziemnoPolskie keto – czy jest to możliwe?
Czy można połączyć zasady diety ketogenicznej z lokalną, sezonową żywnością i śródziemnomorskim stylem życia?
26 lutego (czwartek) | 18:00-19:00
Zdrowa relacja z jedzeniem – jak unikać dietetycznych skrajności
O intuicyjnym jedzeniu, ortoreksji i budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych bez obsesji.
Jak dołączyć?
Wystarczy kliknąć w link zapisu przy wybranym webinarze, wypełnić krótki formularz rejestracyjny – i gotowe! Link dostępowy do spotkania otrzymasz mailem przed rozpoczęciem webinaru.
Linki do zapisów na wszystkie webinary znajdziesz na: www.cosinus.pl -> W zakładce "Szkolenia i Kursy" wybierz "Bezpłatne webinary”.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś – liczba uczestników może być ograniczona!