Piątek trzynastego – dzień pecha czy szansy?

13.02.2026 14:23

Dla wielu to data, która budzi niepokój. Odkładamy ważne decyzje, unikamy zmian, czekamy na „lepszy moment". Ale czy naprawdę kalendarz decyduje o naszej przyszłości?

Czterolistna koniczyna – symbol szczęścia – nie trafia się tym, którzy stoją w miejscu. Znajdują ją Ci, którzy szukają.

W edukacji szczęście rzadko bywa dziełem przypadku. To efekt świadomej decyzji i konsekwentnego działania. Nie ma znaczenia, czy to piątek trzynastego, czy zwykły wtorek. Znaczenie ma to, czy jesteś gotowy zainwestować w siebie.

Czterolistna koniczyna w logo Cosinusa nie jest ozdobą. To symbol, bo każdy zasługuje na swoją szansę. A szansa pojawia się wtedy, gdy podejmujesz decyzję.

W Cosinusie nie wierzymy w pecha. Wierzymy w konkret: bezpłatną naukę i praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy. To nie magia. To realna droga do zmiany zawodowej – niezależnie od daty w kalendarzu.

Informacja organizacyjna!
01.04.2026
Informacja organizacyjna!

Informujemy, że w okresie świątecznym sekretariat szkoły będzie czynny w następujących dniach:

Wielki Piątek – 7:30–13:00
Poniedziałek Wielkanocny – sekretariat nieczynny

Do zobaczenia po Świętach!

Drodzy Absolwenci!
27.03.2026
Drodzy Absolwenci!

już dziś możecie sprawdzić swoje wyniki egzaminu zawodowego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którym udało się osiągnąć pozytywny wynik!

Читати далі
ROWZÓJ MOWY I KOMUNIKACJI U DZIECKA - BEZPŁATNY WEBINAR DLA OPIEKUNÓW W ŻŁOBKU I KLUBIE DZIECIĘCYM
25.03.2026
ROWZÓJ MOWY I KOMUNIKACJI U DZIECKA - BEZPŁATNY WEBINAR DLA OPIEKUNÓW W ŻŁOBKU I KLUBIE DZIECIĘCYM

Jak skutecznie wspierać rozwój mowy u dzieci w żłobku i klubie dziecięcym? Sprawdzonymi technikami podzieli się nasza ekspertka podczas jutrzejszego webinaru. Bezpłatne wydarzenie jest poświęcone naturalnemu rozwojowi mowy u najmłodszych oraz pracy opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Sprawdź szczegóły!

Читати далі