To wyjątkowa okazja do podsumowania wspólnie spędzonego czasu oraz świętowania zakończenia ważnego etapu edukacji. Podczas spotkania wykonamy pamiątkowe zdjęcia, dokonamy wpisów do Księgi Absolwentów, a także zaprosimy Państwa na słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym szczególnym dniu w jak najliczniejszym gronie.
Zapraszamy!