Cosinus > Miasta > Gorzów Wielkopolski > Kursy Zawodowe

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Henna pudrowa to hit w naturalnej stylizacji brwi. Zabieg ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek, które nie mogą wykonywać makijażu permanentnego, a chcą się cieszyć pięknym i naturalnym efektem.

Więcej...

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, które są zainteresowane zdrowym odżywianiem lub chcą związać swą przyszłość zawodową z dietetyką. Podczas kursu nauczysz się prawidłowego odżywiania, planowania diet według potrzeb oraz z powodzeniem odnajdziesz się na rynku bogatym w suplementację na każdą dolegliwość związaną z niedoborem witamin i minerałów …

 

 

 

Więcej...

Kurs oferuje zagadnienia związane z prawem pracy oraz podstawami rachunkowości.

Więcej...

Stylizacja metodą 1:1 jest podstawową techniką przedłużania rzęs. Opiera się na wydłużeniu każdej rzęsy osobno, za pomocą jej naturalnych, bądź sztucznych odpowiedników. Stanowi bazę dla innych, bardziej złożonych zabiegów.  Szkolenie z metody 1:1 skierowane jest głównie do osób które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją rzęs. Zaletą tej metody jest naturalny wygląd powiększonych rzęs, które wydają się pełniejsze, zdrowsze i pogrubione.

Więcej...

Decyzja o zapisaniu się na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej może być pierwszą na drodze do poprawienia realnego bezpieczeństwa w każdym miejscu. Czasem wystarczą proste działania, żeby uratować komuś życie. Kurs dostarczy niezbędnej wiedzy, a przede wszystkim umiejętności w zakresie pierwszej pomocy w przypadkach nagłego zagrożenia zdrowia i życia. Opanuj i przełam strach, który pojawia się sytuacjach nagłych zagrażających zdrowiu i życiu.

Więcej...

Manicure hybrydowy jest jedną z nowocześniejszych metod stylizacji paznokci, która umożliwia nam zachowanie pięknego wyglądu dłoni i stóp przez dłuższy czas. Metoda łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz stylizacji żelowej. Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres co najmniej dwóch tygodni.

Więcej...

Paznokcie żelowe są pomysłem idealnym dla kobiet, które nie chcą poświęcać dużo czasu na domowy manicure. Paznokcie żelowe można wykonać na wiele różnych sposobów, czyli na naturalnej płytce, formie lub tipsie. Żel  gwarantuje utrzymanie paznokci w idealnym stanie przez kilka tygodni. Potem wystarczy uzupełnić paznokcie. 

Więcej...

Po ukończeniu szkolenia każdy Uczestnik otrzymuje Ceryfikat oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej 

 

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Walczaka 25
Szanowni Państwo, dojazd do sekretariatu od ulicy Walczaka .
Autobus: MZK nr 124
Tramwaj: MZK nr 1, 3
Kontakt:
tel.: 95 725 85 44
e-mail: gorzow@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn: 09:00-17:00
Wt: 09:00-17:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00
Sb: 09:00-15:00