Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Manicure hybrydowy jest odpowiedzią na wszechobecny w modzie trend naturalności. Obecnie coraz częściej odrzuca się wszystko co związane jest ze sztucznością i nadmierną ingerencją w naturalną fizjonomię kobiety.

Wydajemy ZAŚWIADCZENIE ZGODNE ZE WZOREM MEN

 

Więcej...

Kurs uczący wykonania szybkich zdobień salonowych, przygotuje uczestniczki do aplikacji zdobień takich jak np. marmurek, pyłki, kocie oko, cyrkonie, ćwieki, folia, naklejki, pieczątki, spider line.

Więcej...

Masz wyjątkowe hobby, którym pragniesz się podzielić? A może prowadzisz swój własny biznes i chcesz zaistnieć w Internecie? Wygląda na to, że kurs tworzenia stron internetowych WordPress jest właśnie dla Ciebie! Z zajęć wyjdziesz bogatszy o nieocenioną wiedzę i własną domenę!

Więcej...

Nie zostawaj w tyle- naucz się samodzielnie korzystać z komputera! Dzięki temu kursowi dowiesz się jak korzytsać z podstawowych programów komputerowych, nauczysz się surfować w Internecie i odkryjesz, że obsługa komputera jest na prawdę łatwa i przyjemna!

Więcej...

Henna pudrowa to w pełni bezpieczny zabieg stylizacji brwi, który stał się hitem ostatnich lat. Odpowiednio przeprowadzony pozwala na uzyskanie na brwiach naturalnego efektu ombre. Umiejętność wykonywania henny pudrowej, to absolutny must- have dla pracujących stylistek!

Wydajemy ZAŚWIADCZENIE ZGODNE ZE WZOREM MEN

Więcej...

Nauczymy Was, jak wykorzystać techniczne umiejętności przedłużania i zagęszczania rzęs by uzyskać spektakularny efekt optycznego powiększenia oka i podniesienia kącików.
Wydajemy ZAŚWIADCZENIE ZGODNE ZE WZOREM MEN

Więcej...

Szkolenie przygotowuje do profesjonalnej aplikacji na najwyższym poziomie, gdzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość i trwałość aplikacji.
 

Więcej...

Kus podstawowy obsługi programu Excel jest dedykowany każdemu, kto chciałby poszerzyć swoje umiejętności z zakresu arkuszy kalkulacyjnych.

Więcej...

Kurs dedykowany osobom, które zamierzają podjąć pracę w działach kadr i płac. 16 godzin nauki, po której bez problemu odnajdziesz sie w sytuacji pracy w dziale kadr. Wydajemy ZAŚWIADCZENIE ZGODNE ZE WZOREM MEN

Więcej...

Nauczymy dostosowywać makijaż do kształtu twarzy i oka oraz przeprowadzić analizę kolorystyczną i wybrać odpowiednią paletę barw idealnie pasującą do osoby malowanej.

Wydajemy ZAŚWIADCZENIE ZGODNE ZE WZOREM MEN

Więcej...

Kurs makijażu okazjonalnego, który pozwoli poznać sekrety korekty urody, podkreślenia i uwydatnienia zalet twarzy, Dwie odsłony: mocno podkreślone oczy lub uwydatnione usta. Utrwalanie makijażu.

Wydajemy ZAŚWIADCZENIE ZGODNE ZE WZOREM MEN


 

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
87-100 Toruń ul. Rydygiera 12A
budynek IX LO
wejście od strony Przedszkola Miejskiego nr X
Kontakt:
tel.: 56 648 45 50
e-mail: torun@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 08:00-16:00
Sb: 08:00-14:00 (Sekretariat otwarty w dniach 21 i 28.08.2021)
W zaistniałej sytuacji związanej z epidemią wirusa Covid-19 robimy wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Słuchaczom i Pracownikom. Załatwiając sprawy w sekretariacie serdecznie prosimy o stosowanie się do komunikatów związanych z przestrzeganiem reżimów sanitarnych.