Cosinus Bytom - Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych

Chcesz dowiedzieć się więcej o kierunkach w twoim mieście?

Zostaw swoje dane, oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Sekretariat

Dane adresowe:
41-902 Bytom ul. Dworcowa 10/2
Kontakt:
tel.: 32 281 00 64
tel. kom.: 519 588 504
e-mail: bytom@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Sb: 09:00-13:00
Żeby usprawnić pracę, prosimy o wcześniejszy telefon w celu umówienia spotkania. Pozwoli nam to dokładniej przestrzegać zasad wzmożonej higieny.W sekretariacie może znajdować się tylko jedna obsługiwana osoba! OBSŁUGIWANE SĄ OSOBY WYŁĄCZNIE W MASECZKACH I RĘKAWICZKACH
W dniu 7 sierpnia sekretariat będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku problemów z wysłaniem prac, egzaminów, informacją w sprawie ocen itp., prosimy Słuchaczy o kontakt z Dyrektorem Szkoły - d.krysiak@cosinus.pl podając imię, nazwisko, semestr z kierunkiem oraz miasto "Cosinus Bytom". W przypadku problemów z logowaniem się na platformę e-learningową prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną: a.wieclawska@cosinus.pl.
Sprawdź terminy zjazdów dla Semestru 1
Kierunek:
Plany lekcji i terminarze zjazdów dla wyższych semestrów dostępne są po zalogowaniu w strefie Mój Cosinus

Aktualności

Karta rabatowa !!!
24.07.2020
Karta rabatowa !!!

Pamiętacie, że z naszą kartą rabatową lub ważną legitymacją macie zniżki w różnych miejscach? Obserwujcie nas na bieżąco na facebook/cosinusbytom i poznajcie naszych nowych partnerów! Korzystajcie ze zniżek i darmowej nauki! :) Uwaga! nowe naklejki na karty oraz karty będzie można odebrać we wrześniu!

Terminarz zjazdów 2020/2021
22.07.2020
Terminarz zjazdów 2020/2021

Prosimy o zapoznanie się z datami! Szczegóły oraz konkretne godziny podamy Państwu bliżej pierwszych zajęć! Do zobaczenia! :) 

czytaj więcej....
Rachunkowość sem IV, Informatyka sem. IV
26.06.2020
Rachunkowość sem IV, Informatyka sem. IV

Świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej będzie można odbierać od 1 lipca w sekretariacie Cosinus Bytom ul.Dworcowa 10/2. Osoby chętne prosimy o kontakt w celu umówienia daty odbioru dokumentów z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby, które zalegają nadal z ocenami lub praktykami zawodowymi będą mogły odebrać dokumenty po nadrobieniu zaległości.