Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs oferuje zagadnienia związane z prawem pracy oraz podstawami rachunkowości.

Więcej...

Kurs skierowany dla osób posiadających podstawową wiedzę w makijażu. Na kursie nauczysz się podkreślać atuty twarzy, dobierać kolory, ukrywać niedoskonałości oraz korzystać z trwałych i sprawdzonych kosmetyków. Dowiesz się jak sprawić, aby makijaż utrzymywał się cała noc i wyróżniał kobietę spośród zgromadzonych.

Więcej...

Laminacja i lifting rzęs to zabieg keratynowego liftingu rzęs. Trwale podkręca rzesy oraz mocno je odżywia i wydłuża. Rzęsy po zabiegu są widocznie pogrubione i przyciemnione. 

Więcej...

Kurs przeznaczony jest tak zarówno dla osób, które zawodowo zajmują się wykonywaniem manicure jak i tych, które swoja przygodę z kosmetyką dłoni i paznokci dopiero zaczynają. Nauczymy Cie jak sprawić by dłonie stały się przysłowiową wizytówką. Zdradzimy sposoby na uzyskanie pięknego nienagannego kształtu, estetycznego wyglądu oraz pięknego koloru z kreatywnymi zdobieniami.

 

Więcej...

Masaż bańką chińską to metoda masażu podparta wiedzą i technikami wypracowanymi dzięki tradycyjnym bańkom szklanym. Nowoczesna metoda pozwala na zniwelowanie bólu, lepsze ukrwienie skóry oraz redukcję celluitu.

 

Więcej...

Profesjonalny kurs wprowadzi Cię w świat masażu. Nauczymy Cię jak dzięki technice masażu uzyskać efekt relaksacji i polepszenia stanu psychofizycznego pacjenta. Pokażemy jak wykonać wyciszający i regenerujący masaż.

 

Więcej...

Kurs dla nowoczesnych seniorów (bankowość elektroniczna, telefonia internetowa, zakupy przez Internet). 

Więcej...

Celem kursu jest nabycie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie pierwszej pomocy przedlekarskiej. W trakcie kursu uczestnicy doskonalą układanie poszkodowanych w różnych pozycjach i wykonują resuscytację na manekinach. Inscenizowane są również akcje ratownicze z wykorzystaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji urazów. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość zobaczyć jak wyglądają poszczególne urazy i nauczyć się je opatrywać

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
58-500 Jelenia Góra ul. Bankowa 1
Kontakt:
tel.: +48 502 504 270
tel./fax: 75 645 44 77
e-mail: jeleniagora@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn: 09:00-17:00
Wt: 09:00-17:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00
Sb: 09:00-13:00
W przypadku wystąpienia pytań lub problemów z działaniem platformy e-learning, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: jeleniagora@cosinus.pl