Cosinus > Miasta > Opole > Kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs adresowany do osób, które zamierzają w przyszłości podjąć pracę na stanowisku kadrowo - płacowym lub rachunkowym. Celem kursu jest przygotowanie  teoretyczne i praktyczne do pracy na stanowisku: kadrowo-płacowym i wyposażenie w wiedzę z zakresu kodeksu pracy, ubezpieczeń oraz podatku dochodowego od osób fizycznych, księgowego oraz wyposażenie w wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia księgowości firmy.

Więcej...

Kurs pełni rolę uzupełnienia i zagłębienia się w tematyke Ochrony Danych Osobowych, która została wprowadzona z dniem 25 maja 2018. Kurs będzie prowadzony w formie wykładu oraz zostaną na nim przedstawione konkretne treści skierowane dla osób, które chcą rozwinąć swoje kwalifikacje, oraz pragnących dowiedzieć się o rzeczach zawartych w ustawie. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego prawnika na co dzień zajmującego się analizowaniem danych osobowych.

Więcej...

Kurs przeznaczony dla osób chcących prawidłowo dobierać makijaż, ubiór i dodatki do odpowiedniego rodzaju cery. Celem kursu jest teoretyczna i praktyczna nauka szczegółowej analizy kolorystycznej.

Więcej...

Masaż klasyczny - jest to najbardziej rozpowszechniony i znany rodzaj masażu. Łączy w sobie tradycyjne techniki masażu (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wyciskanie, wibracja). Wykonuje się go w celu rozluźnienia mięśni, poprawy ukrwienia. Masażyści wykonują odpowiednie ruchy na powierzchni mięśni używając do tego specjalnych balsamów, kremów czy olejków. Masaż klasyczny może być bardzo delikatny i odprężający. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś masażu, warto zacząć od tego rodzaju, ponieważ spełni on na pewno Twoje oczekiwania.

Więcej...

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 polega na precyzyjnym przyklejeniu do każdej, pojedynczej rzęsy jej sztucznego lub naturalnego odpowiednika. Dzięki takiej aplikacji spojrzenie nabiera wyrazu, oczy optycznie się powiększają, a rzęsy stają się ładnie wydłużone i pogrubione. Jednocześnie efekt przedłużania metodą 1:1 pozostaje naturalny.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
45-040 Opole ul. Plac Kopernika 5/2
Autobusy zatrzymują się na ulicach: 1 Maja - Dworzec Główny ( równoległa do ul. Kościuszki), Reymonta lub Kołłątaja ( prostopadłe do ul. Kościuszki)
Autobus: 3,5,8,9,10,11,12,13,15,21
Pociąg: Z dworca kierujemy się wzdłuż ulicy Kołłątaja, następnie przecinamy ulicę Damrota oraz Kościuszki
Kontakt:
tel.: 77 456 42 15
e-mail: opole@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Sb: 09:00-14:00 (Tylko w weekendy zjazdowe)
Nd: 10:00-14:00 (Tylko w weekendy zjazdowe)
Dyżur Dyrektora w każdy piątek w godz. 14.15-17.00