Cosinus > Miasta > Opole > Kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Prowadzone kursy:

Kurs adresowany do osób, które zamierzają w przyszłości podjąć pracę na stanowisku kadrowo - płacowym lub rachunkowym. Celem kursu jest przygotowanie  teoretyczne i praktyczne do pracy na stanowisku: kadrowo-płacowym i wyposażenie w wiedzę z zakresu kodeksu pracy, ubezpieczeń oraz podatku dochodowego od osób fizycznych, księgowego oraz wyposażenie w wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia księgowości firmy.

Więcej...

Kurs przeznaczony dla osób chcących prawidłowo dobierać makijaż, ubiór i dodatki do odpowiedniego rodzaju cery. Celem kursu jest teoretyczna i praktyczna nauka szczegółowej analizy kolorystycznej.

Więcej...

Kurs adresowany jest do osób początkujących, chcących zdobyć nowe kwalifikacje z zakresu masażu oraz tych, którzy są już związani z branżą medyczną, kosmetyczną lub sportową w celu  poszerzenia swoich umiejętności..

Więcej...

Kurs adresowany jest do osób początkujących, nieposiadających umiejętności aplikacji rzęs. Celem jest opanowanie wiedzy kierunkowej, umiejętność przedłużania i zagęszczania rzęs.

Więcej...

Sekretariat

Dane adresowe:
45-040 Opole ul. Plac Kopernika 5/2
Autobusy zatrzymują się na ulicach: 1 Maja - Dworzec Główny ( równoległa do ul. Kościuszki), Reymonta lub Kołłątaja ( prostopadłe do ul. Kościuszki)
Autobus: 3,5,8,9,10,11,12,13,15,21
Pociąg: Z dworca kierujemy się wzdłuż ulicy Kołłątaja, następnie przecinamy ulicę Damrota oraz Kościuszki
Kontakt:
tel.: 77 456 42 15
e-mail: opole@cosinus.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 08:00-16:00
Sb: 10:00-15:00
Dyżur Dyrektora w każdy czwartek w godz. 13.00-16.00