Aktualności: Włocławek

08
Sie

Włocławek

UWAGA!

 

Termin składania deklaracji przystąpienia do nowej formuły egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie upływa z dniem:

08 września 2014r.

 

.

Terminy egzaminu:

  • Ø Część pisemna: 8 stycznia 2015 r.
  • Ø Część praktyczna w kwalifikacjach, w których jedynym rezultatem jest dokumentacja: 15 stycznia 2015 r.
  • Ø Część praktyczna w pozostałych kwalifikacjach: od 9 stycznia do 27 lutego 2015
19
Cze

Bez chodzenia na zajęcia nie ma renty rodzinnej

ZUS ma prawo zażądać zwrotu renty rodzinnej, jeśli uprawniony do niego zapisał się do szkoły policealnej tylko w celu jego otrzymania.

Więcej 

16
Maj

Rozpoczęcie nowego semestru.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z rozpoczęcia nowego semestru. Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Włocławku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.