Aktualności: Włocławek

26
Cze

Matury 2015

Drodzy maturzyści 2015

Przypominamy, że od wtorku 30.06.2015 dostępne będą wyniki egzaminów maturalnych 2015.

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń do sekretariatu.

26
Cze

Wakacje

Kochani od dziś mamy wakacje!!!

Wszystkich naszym słuchaczom życzymy błogiego, zasłużonego wypoczynku.

Do zobaczenia w szkole we wrześniu ....

22
Cze

Sekretariat

Drodzy słuchacze informujemy i przypominamy, że w okresie wakacji tj. lipiec i sierpień ze wszystkimi sprawami prosimy zgłaszać się do sekretariatu na Plac Wolności 3/4 pok. 201B.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Włocławku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.