Aktualności: Włocławek

18
Sty

Fakultety j. polski

Fakultety z języka polskiego dla absolwentów odbędą się 08.02.2015 o godz. 9:00 w szkole na ul. Kaliskiej 

Fakultety z języka polskiego dla LO VI (nowa matura) odbędą się w szkole na ul. Kaliskiej w n/w terminach :

- 29.01.2015       od 16 do 18

- 12.02.2015        od 16 do 18

- 05.03.22015    od 16 do 18

 

18
Sty

Pierwsze zajęcia w semestrze wiosennym (luty 2015) odbędą się 7 i 8 lutego. Plan zajęć będzie dostępny na stronie internetowej najpóźniej  do 03 lutego 2015 

13
Sty

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 11 stycznia w budynku szkoły przy ulicy Kaliskiej 108 odbyła się miła uroczystość zakończenia nauki dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego i Zaocznej Policealnej Szkoły COSINUS. Wszystkim, którzy otrzymali świadectwa serdecznie gratulujemy :-)

 

 

 

 

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Włocławku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.