Aktualności: Włocławek

12
Lut

Nabór – wiosna 2016

Informujemy, że prowadzimy nabór słuchaczy na semestr wiosenny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania ciekawego kierunku nauki.

Trwa nabór między innymi na cieszący się niesłabnącym powodzeniem kierunek - kosmetyka oraz informatyka.

 

08
Lut

Wyniki egzaminu zawodowego – sesja styczeń 2016.

Wyniki z egzaminu zawodowego przeprowadzonego w sesji styczeń 2016 będą do odbioru w sekretariacie szkoły Plac Wolności 3/4 pok. 201B dnia 30 marca 2016 o godz. 16.00/

17
Sty

Zajęcia luty

Informujemy, że semestr wiosenny rozpoczyna się 1 lutego 2016. Pierwsze zajęcia w tym semestrze odbędą się 20 i 21 luty. 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS we Włocławku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.