Aktualności: Elbląg

02
Wrz

Relacja foto ze sportowego weekendu w Bażantarni:)

Pogoda dopisała uczestnicy również:)

Było dużo fajnej zabawy i mnóstwo nagród:)

przedstawiamy kilka zdjęć z imprezy.

28
Sie

Rekrutacja trwa :) Zapraszamy.

25
Sie

Festyn rodzinny – zawody sportowe

Zapraszamy całe rodziny na festyn , który odbędzie się dnia 28.08.2015 o godz .16:00 w Miasteczku szkolnym ul. Saperów 14f

Zapisy dzieci na zawody sportowe do 15:45 na stronie www.mostruso.pl

Zapraszamy dnia 30.08.2015 o godz. 11:00 na XIV Grand Prix Elbląg - biegi przełajowe .

Zapisy są w trzech kategoriach wiekowych :

Dystanse:

  500 m – dzieci do 10 roku życia

  2000 m– kategorie wiekowe 11+

  5 000 m – kategorie wiekowe 16

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Elblągu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.