Aktualności: Elbląg

21
Kwi

Nasze dane kontaktowe w kodzie QR .

Mamy dla Państwa komplet informacji kontaktowych do sekretariatu przy ul. Hetmańskiej, w kodzie QR. Wystarczy zeskanować za pomocą smartfona i aplikacji "skaner QR" oraz zapisać w telefonie jako kontakt.

 

Link do profilu facebook:

www.facebook.com/CosinusElblag

20
Kwi

Zakończenie roku szkolnego semestrów VI LO .

17
Kwi

Zapracszamy do polubienia nas na facebooku :)

Zapraszamy na nowy profil facebooka zaczynamy dzisiaj :)

Wszelkie aktualności, świeże informacje prosto z centrum dowodzenia w Elblągu - sekretariat ul. Hetmańska 5/26.

 

Link do profilu.

www.facebook.com/CosinusElblag

 

Zapraszamy do kontaktu.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Elblągu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.