Aktualności: Poznań

23
Maj

Odbiór świadectw ukończenia szkoły

Absolwenci ZPSdD "Cosinus Plus", którzy kończą naukę w czerwcu 2016 r. mogą odbierać świadectwa ukończenia szkoły od 25 czerwca 2016 r. od godziny 12.00. w sekretariacie głównym przy ul. Św. Marcin oraz w kolejne dni w godzinach pracy sekretariatu (aktualna informacja o godzinach pracy znajduje się na na stronie www.cosinus.pl).

Absolwenci sieci szkół Cosinus z poprzednich lat, którzy nie odebrali świadectw ukończenia szkoły, mogą je odbierać również w sekretariacie głównym przy ul. Św. Marcin w godzinach pracy placówki.

17
Maj

Dyżur 20.05.2016

Uprzejmie informujemy, że dyżur dyrektora Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu dnia 20 maja 2016r. nie odbędzie się z powodu ważnych spraw służbowych.

07
Maj

Listy zdających egzamin zawodowy.

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu uprzejmie informuje, że w szkole ( ul. Święty Marcin 66/72 Ip.) zostały wywieszone listy zdających egzamin zawodowy w sesji czerwiec - lipiec 2016r. Dodatkowo listy dla zawodu : opiekun medyczny zostały wywieszone w miejscu zdawania egzaminu ( ul. 27 Grudnia 7 ).


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.