Aktualności: Poznań

30
Paź

Sekretariaty administracyjne Św. Marcin 66/72 i 27 Grudnia 7 – zmiana godzin otwarcia.

Od dnia 1 listopada sekretariaty administracyjne przy ul. 27 Grudnia 7  i ul. Św. Marcin 66/72 są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00,  w soboty i niedziele - nieczynne. Zamknięte będą również w dniach 10 i 11 listopada.
29
Paź

Odwołany zjazd 29-30.11 dla kierunków: Technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny

Zjazd dla kierunków: Technik usług kosmetycznych oraz Opiekun medyczny w dniach 29-30.11 zostaje odwołany.

28
Paź

Zajęcia w dniach 15 i 16 listopada – oddział ZPS „Cosinus” os. Piastowskie 106…

W dniach 15 i 16 listopada szkoła na os. Piastowskim będzie nieczynna (wybory).
W związku z tym wyjątkowo zajęcia dla niektórych grup odbędą się przy ul. Św. Marcin
Zgodnie z planem zajęć (dostępny również na stronie) lekcje w tych dniach mają zaplanowane następujące kierunki i semestry: 15 listopada Ia bhp, Ib bhp, I ochrona, II ochrona, Ib rachunkowość, Ic rachunkowość. 16 listopada Ia bhp, Ib bhp, Ic bhp.

Wszystkie pozostałe grupy oddziału ZPS "Cosinus" z os. Piastowskiego 106 nie mają w tych dniach żadnych
zajęć.
Szkoła "Cosinus"

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.