Aktualności: Poznań

03
Lip

Wyniki egzaminu zawodowego.

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu  i Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu informuje, że dyplomy, świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe oraz wyniki egzaminów osoby zdające w sesji maj, czerwiec, lipiec 2015r. będą mogły odebrać u dyrektora szkoły ( ul. Święty Marcin 66/72, II piętro ) dnia 28 sierpnia 2015r. w godzinach 16.00 - 18.00. Po tym terminie odbiór będzie możliwy w sekretariacie szkoły.

03
Lip

Dyżur dyrektora szkoły.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 7 lipca 2015r. do dnia 3 sierpnia 2015r. dyżury dyrektora głównego Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu i Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu zostają odwołane.

18
Cze

Dyżur v-ce dyrektora oddziału przy ul. Prądzyńskiego 53

Ze względu na zamknięcie szkoły przy ul. Prądzyńskiego 53 podczas wakacji letnich dyżury v-ce dyrektora szkoły dla kierunków:

  • asystent kierownika produkcji filmowej/TV
  • technik administracji
  • technik informatyk

 30 czerwca oraz w  lipcu i sierpniu są odwołane.

Świadectwa i dyplomy od 1 lipca 2015 będzie można odbierać w sekretariacie głównym, ul. Św Marcin 66/72.

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.