Aktualności: Poznań

01
Mar

Wyniki NOWEGO egzaminu zawodowego

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu  informuje, że dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe - nowy egzamin zawodowy osoby zdające w sesji styczeń - luty 2015r. będą mogły odebrać u dyrektora szkoły ( ul. Święty Marcin 66/72, II piętro ) dnia 27 marca 2015r. w godzina 16.00 - 18.00. Po tym terminie odbiór będzie możliwy w miejscu pobierania nauki ( w czasie zjazdu lub dyżuru dyrektora ).

01
Mar

Wyniki STAREGO egzaminu zawodowego

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu uprzejmie informuje, że dyplomy wraz z suplementami ( ewentualnie informacje o wynikach egzaminów ) absolwenci zdający stary egzamin zawodowy w sesji styczeń 2015r. mogą odbierać odpowiednio :

- technik administracji i technik informatyk - ul. Prądzyńskiego 53  ( w czasie dyżuru dyrektora lub w czasie zjazdu ),

- technik usług kosmetycznych i technik usług fryzjerskich - ul. Święty Marcin 66/72 ( w czasie pracy sekretariatu ),

- technik obsługi turystycznej, technik logistyk, technik ochrony fizycznej osób i mienia - os. Piastowskie 106 ( w czasie dyżuru dyrektora lub w czasie zjazdu ).

15
Lut

Dyżur wicedyrektora dla kierunków: kosmetyka, opiekun medyczny w okresie ferii zimowych

Uprzejmie informujemy, że ze względu na okres ferii zimowych, dyżury wicedyrektora dla kierunków: technik usług kosmetycznych i opiekun medyczny w dniach 17 i 24.02 b.r. zostają odwołane.

Na najbliższy dyżur zapraszamy 2.03.b.r.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.