Aktualności: Poznań

08
Maj

EGZAMIN Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych „Cosinus Plus” w Poznaniu uprzejmie informuje, że egzamin z podstaw przedsiębiorczości  rozpocznie się o godz. 17.00 dnia 23 maja 2015r. Miejsce zdawania egzaminu : ul. Święty Marcin 66/72 ( sala 13 Ip. ).

03
Maj

Dyżur Dyrektora ZPS „Cosinus” i „Cosinus Plus” w Poznaniu

Uprzejmie informujemy, że dyżur dyrektora głównego  szkoły od 5 maja 2015r. odbywa się we wtorek w godzinach 16.00-18.00 na ul. Święty Marcin 66/72 (IIp.)

28
Kwi

Dyżur Dyrektora oddziału na os. Piastowskim 106 05 maja 2015r. zostaje odwołany

W dniu 05.05.2015 r. dyżur Dyrektora oddziału na os. Piastowskim 106 zostaje odwołany ze względu na odbywającą się w budynku Liceum Ogólnokształcącego maturę.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.