Aktualności: Poznań

30
Wrz

Padła wygrana 10 000 zł!

Gratulujemy naszej Słuchaczce z Elbląga! Pani Anna Lory - słuchaczka Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu - przyprowadziła 6 osób i wygrała 10 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z tegorocznej edycji konkursu "Wygraj 10 000 zł"!

Więcej 

28
Wrz

WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO – SESJA WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2014

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu informuje, że wyniki egzaminu sesji wrzesień- październik będą wydawane 28 listopada 2014r. w godzinach od 16.00 do 18.00 na ulicy Święty Marcin 66/72 ( IIpiętro), po tym terminie w sekretariatach szkół, w których odbywa się nauka ( w czasie zjazdu lub dyżuru dyrektora oddziału).

16
Wrz

Dyżur Dyrektora oddziału dla kierunków: technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny

Dyżur dyrektora oddziału dla kierunków: technik usług kosmetycznych oraz opiekun medyczny będzie odbywał się w każdy wtorek w godzinach 15.00-17.00.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.