Aktualności: Poznań

16
Wrz

Dyżur Dyrektora oddziału dla kierunków: technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny

Dyżur dyrektora oddziału dla kierunków: technik usług kosmetycznych oraz opiekun medyczny będzie odbywał się w każdy wtorek w godzinach 15.00-17.00.

11
Wrz

Dyżur dyrektora Zaocznej Policalnej Szkoły

Uprzejmie informuję, że dyżur dyrektora dla słuchaczy Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu jest we wtorek od 16.00 do 18.00 na ul. Święty Marcin 66/72 ( II piętro ).

11
Wrz

„STARY” EGZAMIN ZAWODOWY

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu przypomina, że dnia 20 września mija termin składania deklaracji na "stary" egzamin zawodowy-sesja styczeń 2015 ( tylko dla absolwentów stycznio-lutowych ). Deklaracje można składać do godz. 18.00 na ul. Święty Marcin 66/72.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.