Aktualności: Poznań

20
Gru

Listy zdających – „STARY” EGZAMIN ZAWODOWY

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu informuje, że w szkole na ul. Święty Marcin 66/72 ( I piętro ) zostały wywieszone imienne listy zdających "stary" egzamin zawodowy w sesji styczeń 2015r.

20
Gru

Dyżury v-ce dyrektora oddziału przy ul. Prądzyńskiego 53

Ze względu na przerwę świąteczną w szkole przy ul. Prądzyńskiego 53 dyżur v-ce dyrektora ZPS "Cosinus" (kierunki: administracja, informatyka i asystent kierownika prod. filmowej/TV)

w dniu 23.12.2014 jest odwołany,

a w dniu 30.12.2014 będzie pełniony w szkole "Cosinus" przy ul. Św. Marcin 66/72

12
Gru

Listy zdających – „NOWY” EGZAMIN ZAWODOWY

Dyrektor Zaocznej Policealnej Szkoły "Cosinus" w Poznaniu informuje, że w szkole przy ul. Św. Marcin 66/72 (I piętro) zostały wywieszone wszystkie imienne listy osób zdających "nowy" egzamin zawodowy ( z przydziałem do sal i zmian ) w sesji styczeń-luty 2015r.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Poznaniu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.