Zapraszamy wszystkich Słuchaczy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 26 czerwca o godz. 16:30.
Będzie to okazja do wspólnego podsumowania minionego roku, wręczenia świadectw oraz podziękowania za Waszą pracę, zaangażowanie i wytrwałość.
Do zobaczenia