Aktualności: Bytom

16
Wrz

Słuchacze V LO

Informujemy,że w dniu 20 września 2014r., o godzinie 09.00 odbędzie się dla Państwa spotkanie w sprawie nowej matury w maju 2015r. Miejsce spotkania budynek szkoły przy ul.Alojzjanów 6-8 w Bytomiu.

15
Wrz

Deklaracja przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2014/2015

Przypominamy, że termin złożenia Deklaracji wstępnej przystąpienia do egzaminu maturalnego w maju 2015roku upływa w dniu 30 września 2014r.

11
Wrz

Egzamin zawodowy ( Egzamin stary) w styczniu 2015r

Informujemy, że termin złożenia Deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w styczniu 2015r - (Egzamin stary) - upływa w dniu 20 września 2014r.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bytomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.