Aktualności: Bytom

18
Gru

Termin egzaminu zawodowego w styczniu 2015 (Egzamin stary – LOGISTYK)

Egzamin zawodowy w starej formule dla zawodu Technik logistyk  odbędzie się w Bytomiu przy ul. Alojzjanów 6-8.

Etap pisemny - 12 stycznia 2015  o godz.12.00

Etap praktyczny - 13 stycznia 2015  o godz. 9.00

Przy sobie należy mieć: dokument potwierdzający tożsamość, długopis z czarnym tuszem/atramentem. Na etap praktyczny - przybory dodatkowe. Należy być obecnym przynajmniej 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu.

18
Gru

Termin złożenia deklaracji (Egzamin zawodowy stary w czerwcu 2015)

Przypominamy, że termin złożenia deklaracji przystąpienia do  egzaminu  zawodowego  (egzamin stary), który zostanie przeprowadzony w czerwcu 2015 r,  upływa 20 grudnia 2014r.

30
Paź

Poniedziałek -10.11.2014

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 listopada 2014r  Sekretariat Szkół COSINUS w Bytomiu będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bytomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.