Aktualności: Bytom

26
Cze

Świadectwa

Świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej kierunków: technik usług kosmetycznych, florysta oraz technik BHP będą do odbioru od dnia 30.06.2015r.

18
Cze

Zjazd 20-21.06.2015r.

Informujemy, że w dniu 20.06 w godzinach od 08.00 do 10.oo  z przedmiotów: wykonywanie pracy biurowej, biuro rachunkowe, język angielski(szkoła policealna) , ocena ryzyka zawodowego, wykonywanie kompozycji florystycznych, sieci komputerowe, witryny i aplikacje internetowe oraz programowanie aplikacji internetowych, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy szyi i dekoltu, zabezpieczeń imprez masowych, język niemiecki, podróżni w portach i terminalach oraz obsługa podróżnych w portach i terminalach, jak również język polski w sobotę i niedziele,  będą pełnić dyżur nauczyciele. Osoby które mają zaległe zaliczenia mogą się zgłaszać. 

05
Cze

Sekretariat

Informujemy, że miesiącu czerwcu  sekretariat w soboty będzie nieczynny.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bytomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.