Aktualności: Bytom

02
Cze

Terminy egzaminów zawodowych (EGZAMIN STARY)

Terminy egzaminów zawodowych (egzamin stary) Więcej 

02
Cze

Terminy egzaminów potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w czerwcu 2014r ( EGZAMIN NOWY)

Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie (EGZAMIN NOWY) Więcej 

02
Cze

Spotkanie Rady Pedagogicznej Zaocznej Policealnej Szkoły

Dyrektor szkoły informuje, że spotkanie Rady Pedagogicznej Zaocznej Policealnej Szkoły COSINUS w Bytomiu odbędzie się w dniu 01.06.2014r o godz.17.00.

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bytomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.