Aktualności: Bytom

29
Sty

ŚWIADECTWA

Informujemy, że świadectwa absolwentów kierunków: Technik BHP, Technik Informatyk, Technik Usług Kosmetycznych- są do odbioru od dnia 30.01.2016r

13
Sty

Egzamin zawodowy

Przypominamy Państwu   przystępującym do egzaminu zawodowego  o zabraniu dowodu osobistego.

09
Sty

Dyżur dodatkowy

Uwaga słuchacze w dniu 16.01 od godziny 09.00 do 11.00 p.Lenkiewicz  będzie pełnić dyżur osoby które mają zaległości, egzaminy mogą się w tym dniu zgłosić.


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Bytomiu możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.