Aktualności: Gdańsk

29
Sty

Podręczniki zalecane (po konsultacji z wykładowcą) na poszczególne semestry -Technik Informatyk

Więcej 

22
Sty

Nowy Nabór Wiosna 2015

Trwa  nabór na semestr wiosenny 2015 (zajęcia od lutego 2015 r.)  Sekretariat przy ul. Grunwaldzkiej 102 zaprasza do zapisów.

20
Sty

Fakultety z WOSu

Fakultety z Wos-u są zaplanowane w czwartki w Nowym Porcie (ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31A) w godz. 16.30-19.30 w terminie 26.II.2015, 12 i 26 III.2015, 09 i 16.IV.2015

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.