Aktualności: Gdańsk

28
Kwi

Absolwenci 2016 – Zaoczne Liceum Ogólnokształcące „Cosinus”

W dniu 27 kwietnia 2016r. uczniowie ostatniej klasy LO otrzymali uroczyście świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Drodzy Absolwenci dziękujemy za poświęcony trud w zdobyciu wykształcenia i życzymy powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej.

28
Kwi

MATURA 2016. UWAGA MATURZYŚCI!!! Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem matury pisemnej.

Więcej 

27
Kwi

Targi Edukacji i Pracy – Rusocin 27.04.2016r.

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w Targach Edukacji i Pracy. Tym razem  pt. „Małymi krokami do wielkiej kariery” które odbyły się w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie. Nasze stoisko, jak zawsze kolorowe cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy.

 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.