Aktualności: Gdańsk

28
Paź

Zmiana godzin pracy Sekretariatu Głównego (Al. Grunwaldzka 102)

od 01.11.2014 sekretariat będzie otwarty

 pn., wt., czw. i pt. – od 09:00 do 17:00 
  śr. – od 11:00 do 19:00

 sb. -nieczynne

20
Paź

Kurs Fryzjerstwa

Zajęcia z fryzjerstwa odbywają się w Nowym Porcie, w ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31A, zgodnie z terminarzem zamieszczonym poniżej:

Więcej 

13
Paź

Jak podkreślić swoją urodę?

Zapraszamy na kursy makijażu w Zaocznej Policealnej Szkole Cosinus....

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.