Aktualności: Gdańsk

27
Maj

Komunikat

Przypominamy, że od 21.05.2016r w szkole rozpoczynają się egzaminy dla słuchaczy LO i Szkoły Policealnej.

Egzamin z danego przedmiotu zaznaczony jest na planie. Sesja egzaminacyjna kończy się 19.06.2016r

Obecność na egzaminach jest obowiązkowa.

23
Maj

Prace autorskie naszych zdolnych Florystów – maj 2016

20
Maj

Praca dla kosmetyczek

Firma DepliConcept za pośrednictwem naszej Szkoły COSINUS i strony internetowej poszukuje do pracy Kosmetyczek. Oferta skierowana jest do uczniów i absolwentów Kierunku Kosmetyka.

DepilConcept kosmetyczka - ogłoszenie rekrutacyjne


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.