Aktualności: Gdańsk

18
Lis

Kurs Gimazjalny w Szkole Cosinus

Zapraszamy młodzież szkolną na kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego, który odbędzie się od stycznia do kwietnia 2015. Więcej szczegółów pod nr tel 58 301 01 99.

12
Lis

Kurs maturalny

Zajęcia z j.polskiego (kurs maturalny) zaplanowane na 17.11.2014 r zostały odwołane ze względu na chorobę nauczyciela. Więcej 

12
Lis

Praca kontrolna -wzór strony tytułowej dla kierunków Szkoły Policealnej

PRACA KONTROLNA

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.