Aktualności: Gdańsk

21
Sty

Nabór na semestr wiosenny trwa!!!

Zapraszamy do zapisów na nowy semestr
Wiosna 2016.

Zapisy odbywają się w Sekretariacie Głównym Szkół COSINUS w Gdańsku, 
Al. Grunwaldzka 102 pok. 35
Zajęcia rozpoczynają się w lutym 2016 r.

21
Sty

Rozdanie Świadectw – Technik Informatyk oraz Technik BHP

Więcej 

19
Sty

EGZAMINY POPRAWKOWE I DODATKOWE

dla Liceum Ogólnokształcącego i kierunków: Bezpieczeństwo i higiena pracy, Ochrona fizyczna osób i mienia, Opiekun w domu pomocy społecznej,Informatyka  odbędą się w Gdańsku ul. Kartuska 32/34 (Gimnazjum nr 2) w dniu 27.01.2016 o godz.17.00


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.