Aktualności: Gdańsk

25
Lis

Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń-luty 2016

Więcej 

23
Lis

Fakultety przygotowujące do egzaminów zawodowych i matury

Uprzejmie informujemy, iż szkoła Cosinus w Gdańsku organizuje zajęcia dodatkowe przygotowujące słuchaczy liceum oraz szkoły policealnej do egzaminu maturalnego  i zawodowego.

Dla uczniów Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego fakultety będą realizowane  z następujących przedmiotów: matematyka, język angielski, język polski, WOS, geografia. Natomiast dla słuchaczy Zaocznej Policealnej Szkoły dla Dorosłych zajęcia obejmą następujące kierunki: kosmetyka, BHP, informatyka, florystyka , rachunkowość, ochrona. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych zajęciach.

Fakultety odbywają się w następujących terminach :

Więcej 

10
Lis

Informacje dla maturzystów

Więcej 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.