Aktualności: Gdańsk

22
Gru

Szczęśliwych
i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym 2015 roku życzą pracownicy Szkół COSINUS.

17
Gru

Rozpoczął się nabór na semestr wiosenny 2015 (zajęcia od lutego 2015 r.) Sekretariat przy ul. Grunwaldzkiej 102 zaprasza do zapisów.

17
Gru

Zakończenie roku szkolnego i rozdanie swiadectw dla 6 LO

– odbędzie się w środę 07.01.2015 o godzinie 18.00 w sali 201

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Gdańsku możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.