Aktualności: Skierniewice

13
Maj

Praktyki zawodowe!

Przypominamy, iż do dnia 31 maja 2015 roku należy  dostarczyć  dzienniczki praktyk zawodowych.

24
Kwi

Gratulujemy Absolwentom LO!!!

20
Kwi

Świadectwa dla VI ZLO

W dniu 24.04.2015 (piątek) o godzinie 15.00 zapraszamy naszych Słuchaczy z VI ZLO do sekretariatu przy ulicy Batorego 21 lok 17 po odbiór świadectw ukończenia szkoły :-)

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.