Aktualności: Skierniewice

02
Lip

Maturzyści

Tegorocznym maturzystom serdecznie GRATULUJEMY!!!

Informujemy również ,iż do dnia 06.07.2015 (poniedziałek) w sekretariacie szkoły przy. ul. Batorego 21/17 , należy złożyć oświadczenie o sierpniowej poprawce.

Wszystkim Państwu życzymy udanych i ciekawych wakacji !

25
Cze

Świadectwa maturalne

Świadectwa maturalne będą do odbioru  w dniu 30.06.2015(wtorek) od godz. 10.00-12.00

23
Cze

Nasi absolwenci

Drodzy Absolwenci, wydanie świadectw odbędzie się dnia 26.06.2015 (piątek) od godziny 10.00. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas na zjazdach i życzymy wszelkich sukcesów zawodowych i osobistych :-)

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.