Aktualności: Skierniewice

04
Wrz

Przypomnienie!

Uwaga ważne ! Przypominamy, że do dnia 15 września 2015 roku należy złożyć deklaracje przystąpienia do "nowego" egzaminu zawodowego na sesję styczeń/luty 2016 r. Deklaracje można składać w sekretariacie ul. Batorego 21/17 lub w czasie zjazdu ul. Pomologiczna 6, 12-13 września w godz. 9.00-14.00

04
Wrz

Plan zajęć jesień 2015

Drodzy Słuchacze uprzejmie informujemy, iż na naszej stronie znajduje się plan zajęć na zjazdy we wrześniu. Rozpoczynamy nasze miłe spotkania 12 września-sobota.

02
Wrz

Promocja na rozpoczęcie roku szkolnego!

Uwaga!  Każdy kto zapisze się do naszej szkoły Cosinus w dniach 03-10 września , otrzyma upominek na miły początek roku szkolnego. ZAPRASZAMY!

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.