Aktualności: Skierniewice

30
Mar

Wielkanoc tuż tuż…

29
Mar

Poniedziałek-30.03.2015

W dniu 30.03.2015-poniedziałek, sekretariat przy ulicy Batorego 21 lok 17 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy, w pilnych sprawach proszę dzwonić - 505 27 36 58 .

14
Mar

Dziękujemy!!!

Dnia 14 marca odbył się "Dzień dawcy szpiku z Cosinusem" wszystkim , którzy wzięli udział ...... bardzo dziękujemy , byliście SUPERRRR!!!!  Wolontariuszom  bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie , bez Was byłoby trudniej zorganizować tak szlachetną akcję. Dziękujemy i prosimy o więcej:)

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.