Aktualności: Skierniewice

27
Sty

Uwaga!!!

W związku z wyjazdem służbowym do m. Łódź w dniu 28.01.2015 - środa , sekretariat czynny od 09.00-11.00 oraz 15.30-18.00. Za utrudnienia przepraszamy.

26
Sty

REKRUTACJA TRWA!!! ZAPRASZAMY CHĘTNYCH!

Szanowni PAŃSTWO!!! Zapraszamy do naszych szkół wszystkich chętnych...po szkole średniej: technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik ochrony fizycznej osób i mienia ....po gimnazjum i szkole zawodowej do Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego....Batorego 21 lok 17 tel: 46 831 22 81 lub 505 27 36 58

21
Sty

Przypomnienie

W dniu 07.02.2015 r. upływa termin złożenia ostatecznych deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego w sesji wiosennej 2015

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.