Aktualności: Skierniewice

12
Lut

Nabór trwa! Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów. Nabór trwa!!!

08
Lut

Florystyka

Nasi zdolni artystycznie Słuchacze z kierunku Florysta na pierwszych zajęciach w nowym semestrze wykonywali Kompozycje Kwiatowe w kryzie. W załączeniu ich prace.

29
Sty

Sobota -30.01.2016

Uwaga! W dniu 30.01.2016r sekretariat szkoły przy ul. Batorego 21/17 będzie czynny w godzinach 9.00-11.00


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.