Aktualności: Skierniewice

03
Mar

14 marca -Cosinus- wspólnie przeciw białaczce

Drodzy Słuchacze w dniu 14 marca 2015-sobota zjazdowa - odbędzie się na terenie Zespołu Szkól Zawodowych nr 1 ul. Pomologiczna 6, Akcja Ogólnopolska-Cosinus-wspólnie przeciw białaczce. Podczas naszej akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Chcemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

02
Mar

05.03.2015-czwartek

Drodzy Słuchacze w dniu 05.03.2015-czwartek , sekretariat przy ulicy Batorego 21 lok 17 będzie nieczynny. W pilnych sprawach proszę dzwonić : 505 27 36 58. Przepraszamy za utrudnienia.

27
Lut

WAŻNE -LEGITYMACJE

Po zmianie przepisów oświatowych legitymacje muszą zawierać pesel słuchacza. W związku z tym prosimy wszystkich słuchaczy o zgłoszenie się do sekretariatu- ul. Pomologiczna 6 (zjazd) lub ul. Batorego 21 od pon-pt, celem wpisania i potwierdzenia pieczęcią szkoły nr pesel. Bez tego legitymacja będzie nieważna.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.