Aktualności: Skierniewice

19
Cze

Bez chodzenia na zajęcia nie ma renty rodzinnej

ZUS ma prawo zażądać zwrotu renty rodzinnej, jeśli uprawniony do niego zapisał się do szkoły policealnej tylko w celu jego otrzymania.

Więcej 

16
Maj

Zaoczna Policealna Szkoła Ochrony Fizycznej Osób i Mienia „COSINUS” w Skierniewicach – wyszkolenie strzeleckie

Słuchacze podczas zajęć z wyszkolenia strzeleckiego na strzelnicy w Żyrardowie. Więcej 
16
Maj

Zaoczna Policealna Szkoła Ochrony Fizycznej Osób i Mienia „COSINUS” w Skierniewicach – samoobrona

Słuchacze Zaocznej Policealnej Szkoły Ochrony Fizycznej Osób i Mienia "COSINUS" w Skierniewicach na zajęciach z samoobrony i technik interwencyjnych. Więcej 

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.