Aktualności: Skierniewice

24
Lip

Wakacje z Cosinusem!

Dla każdego coś fajnego!!!

W dniach 03.08-07.08 zapisz się do Cosinusa a otrzymasz wakacyjny upominek!

ZAPRASZAMY!

23
Lip

Terminarz zjazdów 2015/2016

Uwaga dla pilnych! w zakładce plan zajęć znajdą Państwo terminy zjazdów na rok szkolny 2015/2016.

22
Lip

Dyżur sekretariatu

Uwaga! W dniach od 27.07-31.07 sekretariat przy ulicy Batorego 21/17  będzie czynny od 10.00 do 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Skierniewicach możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.