Aktualności: Lublin

26
Lis

KURS ZABEZPIECZEŃ IMPREZ MASOWYCH ODWOŁANY

Z powodu zbyt małej ilości osób zainteresowanych, kurs Zabezpieczenie Imprez Masowych zaplanowany na 28 XI 2015r. został odwołany.

Osoby, które dokonały wpłaty pieniędzy  prosimy o zgłoszenie się po nie na najbliższym zjeździe w szkole do Sekretarki zjazdowej - Pani Magdy.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

21
Lis

Mikołajkowy Turniej Bowlingowy dla Słuchaczy Szkoły Cosinus

 

Z okazji Mikołajek, 8.12.2015 r. , Szkoła Cosinus zorganizuje po raz pierwszy bezpłatny turniej bowlingowy dla swoich Słuchaczy. 

Zapisy przyjmujemy do 7.12.2015, na adres d.grudzinska@cosinus.pl.

Regulamin Turnieju:

Regulamin Turnieju Bowlingowego

20
Lis

FAKULTETY I ZAJĘCIA DODATKOWE.

Zapraszamy, wszystkich słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego i Policealnej Szkoły COSINUS w Lublinie, do uczestnictwa w organizowanych dla Państwa BEZPŁATNYCH Więcej 


Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.