Aktualności: Lublin

06
Lip

Certyfikaty z kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Od dnia 06.07.2015r. zapraszamy do odbioru certyfikatów z kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Więcej 

30
Cze

Zapraszamy Absolwentów po odbiór ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

Więcej 

26
Cze

I znów są WAKACJE !

 Z okazji zakończenia roku szkolnego, przygotowaliśmy dziś na Krakowskim Przedmieściu, małą niespodziankę, Oj działo się...

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.