Aktualności: Lublin

31
Sty

Zaświadczenia, legitymacje- zapis na w/w dokumenty

Uprzejmie informujemy wszystkich słuchaczy- w szczególności I semestrów (osoby zapisane na semestr wiosenny 2014/2015), iż jeśli chcecie Państwo, by została wydana Wam legitymacja bądź zaświadczenie należy to zgłosić w Głównym Sekretariacie Szkoły na Krakowskim Przedmieściu 32. Można to również uczynić telefonicznie (81 532 26 20) lub mailowo (lublin@cosinus.pl). W/w dokumenty będą do odbioru na I zjeździe w szkole, w której macie Państwo zajęcia.

28
Sty

HARMONOGRAM egzaminów poprawkowych i dodatkowych (OCHR, INF, GEO)

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

* na egzaminy zapraszamy dnia 31 stycznia 2015 do IV L.O. na Szkolną IV

23
Sty

BADANIE LOSÓW ABSOLWENTÓW organizowane przez WUP w Lublinie.

 Zapraszamy do udziału w badaniu losów absolwentów techników i zasadniczych szkół zawodowych

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie, w ramach projektu systemowego PO KL, kontynuuje badania losów absolwentów. Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.