Aktualności: Lublin

31
Sie

1 września odbierz prezent przy zapisie.

Na pocieszenie, że wakacje dobiegły końca, każdy kto jutro zapisze się do Szkoły Cosinus otrzyma od nas koszulkę gratis ;-)

31
Sie

Fakultety dla kwalifikacji A.61

Informujemy, że fakultety dla słuchaczek Więcej 

29
Sie

Zmiania godzin pracy Sekretariatu

Uprzejmie informujemy, iż od najbliższej soboty tj. 29.08.2015r. Sekretariat Szkoły "COSINUS" w Lublinie mieszczący się na Krakowskim Przedmieściu 32 będzie czynny również w soboty w godzinach 10- 15. Serdecznie zapraszamy.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.