Aktualności: Lublin

24
Lut

MATURA 2015, stara formuła.

Termin oddania bibliografii Więcej 

20
Lut

Podział na grupy- Opiekun medyczny

Informujemy, iż na kierunku Opiekun Medyczny, dokonano następującego podziału na grupy:

Więcej 

18
Lut

PRAKTYKI ZAWODOWE

Zapraszamy do Sekretariatu Szkoły COSINUS w Lublinie po odbiór wszelkich dokumentów potrzebnych do odbycia praktyki zawodowej.

Więcej 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.