Aktualności: Lublin

19
Gru

Sekretariat nieczynny w dniach 24.12.2014r. oraz 31.12.2014r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24.12.2014r. oraz 31.12.2014r. Sekretariat Sieci Szkół "COSINUS" w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu 32 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

10
Gru

Odbiór indeksów dla I semestru

Zapraszamy słuchaczy I semestrów do Sekretariatu Szkoły przy ul. Kr. Przedmieście 32 w celu osobistego odbioru indeksów. Wydanie dokumentu możliwe będzie po okazaniu dowodu osobistego.

Dla innych kierunków indeksy będą gotowe w najbliższym czasie.

Osobie "trzeciej" indeks będzie wydany jedynie za pisemnym upoważnieniem osoby zainteresowanej.

Niezwłocznie po uzyskaniu wszystkich wpisów  (wyjątek stanowią praktyki zawodowe) indeks należy zwrócić do dnia 13.03.2015r. do Głównego Sekretariatu Szkoły przy ul. Kr. Przedmieście 32.

UWAGA: Brak jakiegokolwiek wpisu (wyjątek stanowią praktyki zawodowe) skutkować będzie odmową przyjęcia w/w dokumentu. Sekretariat nie pośredniczy w przekazywaniu indeksów nauczycielom w celu wpisania ocen.

09
Gru

MOTOMIKOŁAJE 2014 i COSINUS

foto by Damian Tokarczyk

foto by Damian Tokarczyk

Zgodnie z zapowiedziami, MOTOMIKOŁAJE dotarli w niedzielę 7 grudnia do podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dziękujemy wszystkim naszym Nauczycielom i Słuchaczom, którzy zdecydowali się wesprzeć tą szlachetną akcję, większymi i mniejszymi upominkami dla dzieciaków. Radości i uśmiechów było co niemiara... Specjalne podziękowania przesyłamy również dla naszych Nauczycielek i Słuchaczek z FLORYSTYKI, dzięki którym, jedyny jadący w paradzie MotoMikołajów samochód - czerwona strzała Św. Mikołaja, wyglądał tak spektakularnie.  

Poniżej, dzięki uprzejmości MotoMikołaja Damiana Tokarczyka, zamieszczamy kilka zdjęć.

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.