Aktualności: Lublin

29
Sie

Odbiór wyników z egzaminów zawodowych

Od poniedziałku 01.09.2014r. zapraszamy do Sekretariatu Szkoły przy ul. Kr. Przedmieście 32 w celu osobistego odbioru dyplomu oraz świadectwa potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz dokumentów pozostawionych przy zapisie (dotyczy absolwentów).

W celu odbioru w/w dokumentów niezbędny będzie dowód osobisty oraz legitymacja szkolna (o ile takowa była wydawana).

Uwaga: osobom trzecim świadectwa nie będą wydawane.

UWAGA: telefonicznie nie udzielamy informacji o wynikach egzaminu.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do zapisu na kolejny kierunek pozostający w ofercie szkoły COSINUS.

29
Sie

Zmiany godzin pracy Sekretariatu- od 29.08.2014r.

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 29.08.2014r. Sekretariat Sieci Szkół "COSINUS" w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 32 otwarty będzie także w soboty (przez okres trwania naboru). Zapraszamy w każdą sobotę w godzinach 9-14.

28
Sie

Egzaminy poprawkowe Zaoczne Liceum Ogólnokształcące

Egzaminy poprawkowe w Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym odbędą się w następujących terminach:

  • język angielski, semestr V - godzina 8:00
  • język polski, semestr II - godzina 10:00
  • matematyka, semestr II - godzina 8:00

Bezpłatne szkoły
Bez żadnych ukrytych opłat

 

Proponowane kierunki i kursy w Twoim mieście

W Szkołach COSINUS w Lublinie możesz zdobyć wykształcenie na trzech poziomach. Możesz ukończyć szkołę średnią, zdobyć zawód i tytuł technika w jednym z kilkudziesięciu zawodów, których nauczanie prowadzimy w 41 miastach w Polsce. A jeśli masz maturę, lub zdobędziesz ją u nas możesz kontynuować naukę w Wyższej Szkole Cosinus na najlepszych w Polsce warunkach finansowych. Dla naszych absolwentów specjalne promocje.

Celem naszej Uczelni jest kształcenie na najwyższym, europejskim poziomie. Realizujemy go poprzez przygotowanie stosownego zaplecza dydaktycznego oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry. Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. W Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.